Potreboval by som nejako predĺžiť krk vidlice resp. "znížiť" hlavové. Teraz vozím klasické hlavové 1.1/8" (rám specialized big hit 2007). Chcem sa teda opýtať či by som to mohol vyriešiť semi-integrovaným hlavákom ? Bol som sa pýtať v jednom nemenovanom servise, tam mi povedali, že nato potrebujem špecialny rám, no na internete som našiel, že špecialny rám potrebujem len na integrované a že semi-integrované ide aj na klasický. Kde je teda pravda?
Potrebujem to skrátiť tak cca o centimeter, pomôže to vôbec?
Ďakujem za rýchlu odpoveď. :)
28.08.2012 - 19:32:57
00
cele zle... semi(skoro ako integrovane len do ramu narazis este kovovu vlozku pre ulozenie loziska cela miska s loziskom je schovana v rame-cize ulozenie je sirsie).klasika ma misku s loziskom von z ramu-hlava je uzsia a integrovaneje len lozisko priamo narazene do ramu bez vlozky ... cize for je v priemere hlavy pre lozisko..klasika ho ma najmensi.. staci?
ked tak este hod foto hlavy , ci myslime dobre.. idealne je si odmerat vnutorny priemer hlavovej trubky.. prevedeni je spustu, vyssie, nizsie, ploche, vseliake :)
28.08.2012 - 19:42:23
00
Ahojte, mám semi integrované hl. zloženie a mám v ňom vôľu ložisko zo spodnej strany ( širšie, tapared ) sa hýbe v miske ale nie veľa ale hýbe. Je to normálne ?? Všimol som si že miska je trochu zodratá akoby. Nemôže to byť spôsobené tým ?? Dajú sa tie misky zohnať aj samostatne? Vozím FSA overdrive 2
23.07.2015 - 21:02:46
00
mam to rovnako a dufam ze je to OK :)
spodnu misku stacilo zasunut rucne do hlavovej trubky (nie lisovat)
drzi tak, ze sama nevypadne, ale za nova sa dalo rukou vybrat (neskor som neskusal)
23.07.2015 - 21:29:38
00
keyboard_arrow_up