Nazdar, chcem sa spýtať aký máte názor -- mám bike Kona Stab deluxe, vpredu mám momentálne Marzocchi 66 (2006) 170mm jednokorunku. Rozmýšľam nad dvojkorunkou. Oplatí sa ?? Nejazdím súťaže, len tak pre radosť, ale samozrejme snažím sa čo najrýchlejšie. Dodá mi to väčšiu rýchlosť? a ako sa mi zo zmení s ovládaním vo vzduchu? teraz sa nemôžem sťažovať, lieta to parádne až sa čudujem..
druhá možnosť je vymeniť brdzy, mám HFX 9, za niečo lepšie.. ?
ktorá investícia je lepšia??
diky :)
30.08.2012 - 14:21:15
00
ak to dobre nebrzdí, tak zmeň brzdy. Ak to dobre nepruží/netlmí, tak uvažuj nad inou vidlicou/servisom terajšej, ale nepovedal by som že je nutné pozerať po dvojkorunkových...
30.08.2012 - 14:25:47
00
záleží na tvojom jazdení. Dvojkorunka je tuhšia,je stavaná na väčšie bomby,silnejšie dropy,proste ak chceš ísť čo najrýchlejšie dole. Rýchlosť ti to nedodá,no možno ti to dodá odvahu. Jednokorunka je zase obratnejšia v ostrejších zatáčkach a bike trochu lepšie lieta,plus s dvojkorunkou sa ti obmedzia aj triky (whipy a podobne),v tomto má jednokorunka lepšiu flexibilitu. Ak nejazdíš súťaže tak by som na tvojom mieste zobral jednokorunku a bavil sa :)
30.08.2012 - 14:59:09
00
keyboard_arrow_up