uz nespravim tu istu chybu ako vlani, pauza 5 mesiacov na gauči :-) cez zimu sportujem dalej.
zvazujem ci valce alebo trenazer ako doplnok k behu. a idem asi do valcov. cez zimu mi staci nohy pretocit, chcem sa naucit slapat kruhovo, vycibrit si techniku ako tu bolo spomenute, telo sa nesmie odnaucit od slapania lebo na jar mam vzdy velke problemy a na to su dobre valce aj bez odporu. uz len vybrat nejake spravne, najlepsie lacne. mam kupit valce z bazaru ci nove? a poradte nieco lacne a aspon trosku dobre

to nevies,ze vsetko co je lacne je dobre? jesus
06.09.2012 - 17:13:12
00
to uz mas jedno ci nove alebo z bazaru, zalezi od ich stavu a hlavne, kolko chces investovat. Celkom dobre su TACX, smerom do stredu valca sa ti zuzuju, to je pre lahsie ucenie, aby si hned z nich nevyletel ;).
06.09.2012 - 21:26:12
00
Tacx su fajn ale odchadzaju im loziska (na mojich sa jedno pokazilo za 3 mesiace, na druhu stranu som poslal do Tacx mail co s tym, len sa spytali na moju adresu a poslali mi 3 nove valce, ani nechceli fakturu ci su este v zaruke :) )
06.09.2012 - 21:33:50
00
waaav super :), no zas mne sluzili 2 roky a pohoda, loziska drzia doteraz, len zisli by sa brzdene valce, ale cena tych sa pohybuje okolo 400 Eur, no oplati sa, do trenazera uz by som v zivote neupol bike, jedine nejaky stary hlinik.
06.09.2012 - 21:52:26
00
ja ked uz tak by som si kupil ten trenazer kde sa kuka video :) ked mam projektor doma a uhlopriecku 4m tak by to bola pecka :D, ale susedia by ma asi zahlusili keby to tu vrcalo hucalo furt :D
06.09.2012 - 21:59:52
00
Strejdo: ja som na ebayi kupil puzivanu magneticku brzdu k nejakym starym tacxom a pri najsilnejsom nastaveni to dava uz az prilis velky odpor :)
Inak chcem kupit aj tacx bushido, ako uz capulo spominal daju sa na nom jazdit prodily realmych kopcov aj s videom a da sa na nom dopredu naprogramovat viac treningov a potom si len vybrat ktory chcem :)
06.09.2012 - 22:10:27
00
sa inac divim preco su tam kadejake brzdy magneticke abo elektricke..., keby k tomu pripli dake dynamo a baterku tak by si kazdy mohol vyrobit hrbu energie viacmenej zadarmo :), podla mna aj viac ako zo solarneho panela :), v posilkach detto, tie by mohli byt male elektrarne a este by ludia za to platii ze vyrabaju elektrinu :)
06.09.2012 - 23:34:50
00
tacx bushido prave vdaka "naslapanej" energii komunikuje bezdrotovo s ovladacou jednotkou bez napajania :)
06.09.2012 - 23:37:29
00
no ale to je plytvanie :), na komunikaciu ti staci max par watov a nie stovky :)
06.09.2012 - 23:49:08
00
Ja som neni ani za jedno, na bike sa dá ísť vždy. Trenažér mám a sám sa tam nedonútim, už pol hodina je pre mňa výkon. Problém na týchto hračkách je v tom, že sa nedá ísť pomaly, človeka to núti furt dupať a potom sa môže aj odpáliť (vlastná skúsenosť pred sezónou 2010). Odvtedy som na trenažér ani nesadol, a používam ho ako stojan na bike, preto sa prikláňam k trenažéru :-)
06.09.2012 - 23:58:25
00
ja som v zime, alebo v zlom pocasi pouzival/m spinner kettler racer, ale este s mechanickou brzdou. je sice pravda ze hodina na takomto stacionarnom stroji trva vecnost, ale na udrzanie kondicii je to dostacujuce. inak pozeral videa na ten tacx galaxia, to vyzera skvele, len nechcem vediet co by sposobilo vybocenie z valcov :) ... stalo sa to uz niekomu?
07.09.2012 - 08:06:40
00
co robi taky trenazer s karbonovym bajkom,rozmyslal niekto?.... :( nevyzera to pre neho bohvie co
07.09.2012 - 08:41:26
00
Ja v zime chodim na spinning, to je aspon docela zabava, a chodi tam dost zenskych :)
Tacx Galaxia prave mam, to pohupnutie je fajn ale prakticky ho vyuzijes len v situaciach ked nedavas pozor a v stoji (tam naozaj dost pomaha, nie je problem sa hocikedy postavit aj ked nemas s valcami este moc skusenosti). Ked si zvyknes na valce tak ten hupaci mechanizmus pri sedeni na biku neaktivujes kedze ides plynule :) Ich hlavny problem ale je ze maju slabu zataz - cim vacsie valce tym mensi odpor. Da sa vypustit vzduch z valcov a potom je to troska tazsie (ale stale to ma strasne daleko od trenazera a do vyssich tepov sa da dostat len velmi velkou kadenciou 150 a viac), vtedy vsak uz dost deru plaste.
Ked som zacinal s valcami tak som ich polozil medzi zarubne dveri, vtedy nie je problem kedze pri akomkolvek vyboceni sa laktami opries o stenu a vyrovnas to. Ale raz sa mi podarilo vyletiet z nich v obyvacke ked som daval flasku spat do kosika, tie valce su dost vysoke takze nehrozi ze sa rozbehnes po podlahe dopredu, iba sa poriadne strieskas na zem :) (ja som zvalcoval kreslo, nastastie to prezilo az na trocha spiny ...)
07.09.2012 - 09:26:34
00
Ja mam stare 15 rocne valce za 50€ Strejdo vie :) a sluzia mi ako nove za 400€.
Jedine co vas moze odradit na valcoch je ze su hlucne do bytovky!
07.09.2012 - 11:40:32
00
co robi taky trenazer s karbonovym bajkom,rozmyslal niekto?.... :( nevyzera to pre neho bohvie co

Nooo canopus, veru, veď vyššie som o tom písal, do trenažéra karbónový bike nikdy !!! Ak samozrejme si vážite to, že vás nestal 5 Eur.

Ja som neni ani za jedno, na bike sa dá ísť vždy. Trenažér mám a sám sa tam nedonútim, už pol hodina je pre mňa výkon. Problém na týchto hračkách je v tom, že sa nedá ísť pomaly, človeka to núti furt dupať a potom sa môže aj odpáliť (vlastná skúsenosť pred sezónou 2010). Odvtedy som na trenažér ani nesadol, a používam ho ako stojan na bike, preto sa prikláňam k trenažéru

Vždy ako vždy :D, ale to je už na inú tému. Nedá sa ísť pomaly? Z tvojho písania je zrejmé, že TY na trenažéri nevieš ísť pomaly a chceš stále dupať a dupať, aby si mal vysoké tepy. No a potom samozrejme, že sa odpáliš, ale to je tvoj subjektívny názor na trenažer a neznalosť správneho trénovania. Objektívny dôvod trénovania na trenažéri je úplne niekde inde a keby bola pravda to, čo píšeš, tak by nikto nemal trenažér a už vôbec by sa nepredávali.Ešte si prečítaj poslednú vetu, nejak si v nej odporuješ.
08.09.2012 - 08:13:27
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Cyklotrenažéry)
keyboard_arrow_up