tiež si myslím, že to akože patrí k tým základom, vedieť gramatiku a najmä keď píšem na verejné fóra. však to je moja vizitka, takže... :-)
17.09.2012 - 08:56:33
00
hlavne bi ma zaujymalo cy bi sa taketo pysanie pacylo zakladatelovi tejto temi??? :n: sak na to sa pozerat neda....cim spravnejsie su prispevky napisane tym lepsie... :-D som za zmazanie tejto temy ;-)
17.09.2012 - 12:23:41
00
@canopus: ja knižky čítam (a nie málo) a s gramatikou mám problém celý môj život...opäť jedna tvoja ,,teória" ktorá ti nevyšla :tmi:
...ale súhlasím s tým, že toto vlákno je kravina...
17.09.2012 - 13:19:48
00
...ale súhlasím s tým, že toto vlákno je kravina...

treba to zmazat a tvorcovi ban
17.09.2012 - 14:01:49
00
...a co keby sme naopak ,zacali blokovat tych ,co naschval atd. prznia pravopis !? :fubar: "skvela tema ,super napad" :lol:
17.09.2012 - 14:08:37
00
aj to je riesenie
ale to moje je omnoho jednoduchsie
17.09.2012 - 14:22:48
00
@canopus: ja knižky čítam (a nie málo) a s gramatikou mám problém celý môj život...opäť jedna tvoja ,,teória" ktorá ti nevyšla :tmi:
...ale súhlasím s tým, že toto vlákno je kravina...
tak si podpriemerne intelignentny,lebo studie vysli,ale ty si do nich nezapadol,takze si na odpis...ud si chybal v skole,alebo tomu nechapes,vlastne,tomu ani netreba chapat,hahaha
a to nie je moja teoria,to je teoria slovencinarov a vseobecnej inteligencie,ale darmo to podpriemerne inteligentnemu budem pisat...HOWGH
hold,som zvedavy,kebyze ti da sef hocijakej nadnarodnej spolocnosti napisat nejaku zmluvu :D,na to by som chcel pozriet :D,ta hanba,ze?
17.09.2012 - 14:41:57
00
a teraz si predstav že taký ako kidak by dokonca s tou podpriemernou inteligenciou vyštudoval vš a dokonca bez problémov .. to už je čo sa svet .. odporujúci štúdiám .. mor na neho
17.09.2012 - 14:46:55
00
nad pravopisom a vyjadrovanim mladistvych sa netreba cudovat... denne na pokeci a birdz k tomu si pustia nieco skvele ako rytmus alebo ego. z kadial maju normalne vyjadrovanie nabrat? skor by to chcelo pri registracii nejaky kratky IQ test miesto captche.. nech sa to tu nemeni na pokec. cim viac W,Q a zlych I/Y tak tym maju pocit ze su zaujimavejsi
17.09.2012 - 14:49:23
00
Niekedy sa nestacim cudovat, ake perly sem niektori dokazu napisat. Odporucam im, ak uz nevedia pravopis, aspon o jeho kontrolu nejakym textovym editorom (napr. Word). Pretoze aj ked zvacsa neopravujem posty, tak niekedy sa to prehliadnut neda a napisem svoj nazor. Pravopis, slovnik a prejav je vizitkou kazdeho cloveka ;-)
17.09.2012 - 14:52:31
00
a teraz si predstav že taký ako kidak by dokonca s tou podpriemernou inteligenciou vyštudoval vš a dokonca bez problémov .. to už je čo sa svet .. odporujúci štúdiám .. mor na neho
vsak niektori taki aj vystudovali,ale to je uz na kvalite studia....verim,ze podpriemerni nevystuduju,a ked ano,tak AM.EN :D s nami...
ale vzdy som zastaval nazor,ze kazdy moze a ma na to vystudovat VS,so sebazaprenim, a s kvalitnou vyucbou sa to podla mna da...i kde troska tomu moze odporovat ake vlastne studium by clovek chcel studovat:
povedzme si na rovinu,kto z nas vedel na konci zakladky co chce studovat :D.uplna sprostost,ja sa hladam doteraz :D...
17.09.2012 - 15:10:15
00
uwww, podľa mňa stačí zmazať a autora napomenúť.Ban by asi nebol najspravodlivejší ;)
17.09.2012 - 15:23:24
00
a to nie je moja teoria,to je teoria slovencinarov a vseobecnej inteligencie,ale darmo to podpriemerne inteligentnemu budem pisat...
vsak konecne niekoho realne cituj, cia je toto teoria
je to len vyplod tvojej premudrelej hlavy
17.09.2012 - 15:35:02
00
vsak konecne niekoho realne cituj, cia je toto teoria
je to len vyplod tvojej premudrelej hlavy
si jeden z dalsich,tvojimi gram.chybami si top tohto fora :D,ked niekto neovlada svoj rodny jazyk,je to jediny dokaz,citaj vyssie prispevky par ludi o gramtickych chybach a pochopis to aj ty,alebo si aj ty zabedneny?podla topicu asi ano
17.09.2012 - 15:43:23
00
canopus gramatika nie je vsetko ale priznavam ze sa na to zle pozera ked je vo vete kopa chyb.
poznam cloveka ktory ma gramatiku hlboko v pazi, vlastni srotovisko a robi neskutocne obraty, dojednava spustu obchodov, inteligencne je na tom velmi dobre. vysvetli mi preco mu ta gramatika nejde :D
myslim ze okolo gramatiky sa svet netoci...
17.09.2012 - 15:55:15
00
keyboard_arrow_up