Dnes reset po rannej zmene Vtáčnik

Prílohy:

Snímka0176.jpg
Snímka0176.jpg 63.03 KiB thumb_up0thumb_down

18.09.2012 - 19:35:42
00
Dnes reset po rannej zmene Vtáčnik

A kadiaľ si šiel? Tiež sa chystám na Vtáčnik len ešte hľadám najlepšiu trasu
18.09.2012 - 20:18:06
00
Nic v zlom, ale co to ma spolocne s bajkovanim v PD??? Na fore je predsa samostatna sekcia vyhradena pre preteky

Nič v zlom, ale keby si namiesto každého rýpalovského príspevku napísal aký výjazd sa plánuje, spravil by si lepšie...
18.09.2012 - 20:57:12
00
Cez Kamenec po modrej na Horný dom a od tiaľ po žltej na Kláštorskú skalu a potom po červenej na Vtáčnik.Dole po zelenej cez Vrvravu do Lehoty a potom do PD .Ale minule som šiel hrebenovku ,tá je lepšia až do V.Lehôtky
18.09.2012 - 21:59:59
00
Nič v zlom, ale keby si namiesto každého rýpalovského príspevku napísal aký výjazd sa plánuje, spravil by si lepšie...

To naschval aby som nevysiel z cviku, kedze nemozem bajkovat :devil:. Od 5.9 som nepojazdny koli zraneniu ;( , nemam teda dovod cokolvek organizovat a planovat. Preco nenavrhnes a nevymyslis ty nieco, saomzrejme okrem Magury? Preco by smo mal byt vzdy ja alebo ktokolvek iny (okrem teba, ty si sa doteraz vzdy iba "viezol"), ten kto vymysla, planuje, organizuje a nesie zodpovednost za vybranu trasu. Nepamatam si zeby si bol schopny vymysliet neaku novu a normalnu trasu. Preco by som sem aj vesal kazdy vyjazd, to je hlupost? Zvalst preto aby som pocuval niekoho teda TVOJE j....te reci, ze to je o nicom lebo tio nie je Magura.
18.09.2012 - 22:22:10
00
Edo, co ze si robil ked si nepojazdny?
18.09.2012 - 22:45:04
00
Sobota:Fajtov výhlad,nedeľa:Cez 4 chotáre
Cez týždeň som sa k biku nedostal ale celý vikend bol strávený na dvoch kolesách

Od humy2121 som dostal instrukcie ako sa dostat na Fajtov vyhlad (o com som zatial nepocul) a slo sa. Siel som v nedelu, v N.Sucanoch som sa na prvej odbocke stratil v humyho popise a tak som siel podla svojho a GPSka. Na pocudovanie (potom vecer po prezreti gps zaznamu) som trafil ako radil, akurat zaverecnu fazu som trosku dal inak, po porade s domacim co som ho tam ponize stretol. Miesto fak super, vyhlady paradne.
Z PD je to 22km za necele 2h ak sa ide z PD, Opatovce, popri VU a v Novakoch po hl.ceste do N.Sucian (da sa aj vselijako nak, len mna cas tlacil)(z N.Sucian je to hore cca 8km s prevysenim 650m,vsetko slapatelne okrem useku hore za rampou asi 200m a zaveru k vyhladu 300m, ale aj to sa da z polovicky ist na bike). Tak sa mi zapacilo, ze v utorok som sa sem vytrepal druhy krat s umyslom zalozit GeoCache, co som aj dokonal. Cestou spet do PD som nesiel tak ako hore, ale po cervenej smerom na Rokos az som sa dostal pod take vazne stupanie, brr, no zachranila ma mapa v GPS ..ze cyklochodnik neznaceny a hybaj do hustiny vpravo a tuna lala- singlac traverzujuci svah ako vysity...paraada. Cestou som minul dve tabulky NPR Rokos, cca 2km cez NPR ..nech mu je zem lahka. Dostal som sa na Pinkovie viechy odkial po znacenej trase naucneho chodnika smer N.Rudno...po chvili zas singlac...ze srdce bajkera zaplesa, parada (trosku cyklokros). Konecna bola pri inf. tabuli naucneho chodnika Luka pod Plevnou, kde som z naucneho chodnika odbocil na nedavno obnovenu zvaznicu (dakujem tazobnikom)ktorou som sa rychlo dostal do Jezkovej vsi, odkial sa dostat co najkratsou trasou do PD je kapitola sama o sebe.
Dakujem humymu za inspiraciu.
img.geocaching.com
img.geocaching.com

Prílohy:

fajtovvyhlad.gpx [774.21 KiB] Zobraziť na mape

19.09.2012 - 00:32:18
00
To naschval aby som nevysiel z cviku, kedze nemozem bajkovat :devil:. Od 5.9 som nepojazdny koli zraneniu ;( , nemam teda dovod cokolvek organizovat a planovat. Preco nenavrhnes a nevymyslis ty nieco, saomzrejme okrem Magury? Preco by smo mal byt vzdy ja alebo ktokolvek iny (okrem teba, ty si sa doteraz vzdy iba "viezol"), ten kto vymysla, planuje, organizuje a nesie zodpovednost za vybranu trasu. Nepamatam si zeby si bol schopny vymysliet neaku novu a normalnu trasu. Preco by som sem aj vesal kazdy vyjazd, to je hlupost? Zvalst preto aby som pocuval niekoho teda TVOJE j....te reci, ze to je o nicom lebo tio nie je Magura.

Vymyslieť novú trasu, nesereš si trocha do huby??? (mimochodom tá trasa cez Sklenianske lúky-Bralova skala-Kunešov sa mi páčila)
to ste sli kade ked ste boli o pol tretej este len na Kremnickych Baniach?
hmm, divna trasa.

A zorganizovať niečo, vždy keď sem niečo napíšem (Skalka, Čičmany, atď.), nikomu sa nechce....
Za posledné 2 týždne som dával 2x echo na VF pár ľuďom, nikomu sa nechce...
Načo potom niečo organizovať???
19.09.2012 - 08:19:10
00
presne preto ze sa nik neozve (a naschval aby sa neozval niekto koho neako nemusim) tak to tu neplnim prispevkami bez pridanej hodnoty. Radsej obvolam ludi, o ktorych si mysim ze by teoreticky isli. Na tvoje prispevky uz nebudem reagovat, nema vyznam sa tu dohadovat o blbostiach.
19.09.2012 - 09:17:58
00
[quote=""][quote=""]Priatelia cyklisti, mozno ste zaregistrovali, ak nie, tak v nedelu 23.9. sa bude konat "Jesenny sprint" Sielnica -Brestova. Propozicie najdete na "mtbpohronie.eu"

Nic v zlom, ale co to ma spolocne s bajkovanim v PD??? Na fore je predsa samostatna sekcia vyhradena pre preteky

Dalsi citat jedneho z vyssieuvedenych autorov:
Vyrazali sme zo Stranav smer Polom a nasledne po casti trate Fatranskeho maratonu (2011). Na ktizovatke s modrou TZ sme zacali stupat na vrchnejsiu zvaznicu a pokracovali smer asfaltka na Martinske Hole. Pod MH sme dali obcestvovaciu prestavku. Nasledne nas cakalo uz len stupanie na Krizavu zjazd pod Mincola. Z Mincola uz po modrej TZ a niekde v strede sme odbocili na zvznicu, ktorou sme sa dostali az na zaciatok Anakondy. Po prejazde Anakondy sme presli uz iba z Visnoveho do Stranav, dali zaverecnu kofolo-pivo a hajde domov :) . Dakujem za spolocny pojazd Mravcovi a
Bobrisovi. Prikladam aj mapku
19.09.2012 - 16:15:25
00
Dalsi citat jedneho z vyssieuvedenych autorov:
Vyrazali sme zo Stranav smer Polom .....


rtl - Zas by som to nebral az tak striktne, spravne je - trasy v okoli PD plus pokec bikerov z okresu. I ked, zaujimave to je predovsetkym vtedy, ked je zaciatok a koniec v PD ci blizkom okoli. Vyjazd autom kdesi a potom bike..asi uz patri do inej temy..co ja viem ? ..
19.09.2012 - 20:06:38
00
Ja som posledny, co tu nieco berie striktne. Nech si tu kazdy pise co chce, ale bez urazok. Nikto nie je povinny citat ine pripevky, ak sa mu nepacia. Uvedeny styl dehonestuje cele forum a zda sa mi, ze to ludi v poslednej dobe odradza od pisania. Kedze nedosahuju "punc vynimocnosti".
A tak sa mi zda, ze niektore prispevky uz mozu byt vymazane, lebo plati :

Zasady urcene spravcom stranky:
Našim cieľom je pomáhať cyklistickým nadšencom a podieľať sa na vybudovaní zdravej bikerskej komunity. Diskusne fórum je jadrom našej komunity. Preto, by sme boli radi, aby si ľudia/členovia prečítali a riadili sa nasledovnými pravidlami.

:talk: Správcovia stránky MTBiker.sk a dobrovoľní moderátori sledujú diskusné fórum a odstraňujú nevhodný obsah a príspevky. Účelom týchto pravidiel je vysvetliť aké typy príspevkov sú nevhodné a budú vymazané. Tieto pravidlá boli stanovené preto, aby každý chápal prečo bol ten/ktorý nevhodný príspevok vymazaný. Vo všeobecnosti sme zástancami toho, aby sa neodstraňovali žiadne príspevky. Cieľom tejto stránky je vymieňať si informácie o bikoch, komponentoch ale aj o technike jazdenia, výžive a iných témach, takže v každom smere podporujeme slobodu prejavu. Tu je niekoľko dôvodov prečo môžu byť niektoré správy vymazané:

1. Príspevok napáda alebo znevažuje iného člena komunity.
2. Príspevok obsahuje nadávky, vulgarizmy alebo rasove narážky.


Ak nas teda v prispevku od susedov oslovi niekto ako priatelia a pozve nas na akciu ci uz ako pretekarov a lebo divakov(nech si kazdy vyberie), treba mu podakovat za pozvanie a nie ho niekam poslat... Nie kazdy sleduje vsetky fora a tak sa taketo info mozno hodi. A to uz nemienim pisat o dalsich nevhodnych reakciach.
19.09.2012 - 20:46:23
00
Priatelia cyklisti, mozno ste zaregistrovali, ak nie, tak v nedelu 23.9. sa bude konat "Jesenny sprint" Sielnica -Brestova. Propozicie najdete na "mtbpohronie.eu"

Dik zas info. Uvazujem o ucasti. Ak by mal niekto zaujem, nech sa ozve. A den vopred, je akcia na Pansky diel, start v BB, najlepsie to zobrat jednou ranou s ubytovanim v BB.
19.09.2012 - 20:53:03
00
A kadiaľ si šiel? Tiež sa chystám na Vtáčnik len ešte hľadám najlepšiu trasu

A kedy sa chystáš? Lebo ja to mám tiež v pláne niekedy na budúci týždeň a najradšej by som pokračoval po hrebeni až na Veľký Grič.
20.09.2012 - 08:50:32
00
Ja s Adamom (Blade163) máme tiež v pláne hrebeňovku Vtáčnik (od Rúbaného vrchu po sedlo pod Gríčom, resp. Veľký Gríč). Ale ja môžem len cez víkend.
20.09.2012 - 11:53:47
00
keyboard_arrow_up