hej, to tiez... uz len chyba aby zacal vozit napinak retaze, protektory a integralu a tlacil bike po asfalte na Bankov... ja osobne som z toho mimoriadne smutny... :)
01.10.2012 - 13:32:16
00
tiez som v 90tych rokoch zacinal na HT s pevnou vidlicou, bez elastakov a dresu, bez prilby, a dalo sa vysplhat a nasledne zjazdit Jahodnu, Lajosku, Kojsovku, aj Sedlo Repy s Janosikovou Bastou dokopy...ale doba pokrocila a moje sedacie partie, klby aj chrbat su vdacne za to, ze im doprajem trochu komfortu....Matej je sice mladsi, ale preco by mal tyrat svoje telo, ked sa mu da trochu ulavit?...ved sliapat do pedalov bude musiet tak ci tak a o status praveho bikera urcite nepride ;)
01.10.2012 - 13:46:04
00
Muffin: to su PR-kecy. bikove zazitky si treba "zasluzit". pravy biker by mal kazdy kamienok na ceste spoznat 2x, prvy krat v rukach a druhy krat v zadku. hore kopcom ma potit krv a dolu kopcom ist s roztrasenymi lytkami. to je rozdiel medzi "jazdenim" a "vozenim" :)
ulavit si biker moze po ranajkach a vychutnat komfort vecer v posteli :)
01.10.2012 - 14:03:57
00
krasne napisane
01.10.2012 - 14:33:27
00
hehe, to mi pripomina jeden zazitok z cias "realneho jazdenia", ked som sa po celodennom vyjazde dosmotal k nasmu domu s odhodlanim, ze na druhy den bike predam a nikdy viac:)...ked som sa rano zobudil, bol som schopny akurat gulat ocami, inak som lezal na posteli vystrety jak v truhle...:D

mne sa na biku paci prave ta vsestrannost-niekto na nom jazdi do roboty, niekto hlta kilometre na ziletke, niekto turistikuje, niekto si natriasa zadok na hatecku v terene, a niekto si uziva plynulu jazdu v terene bez toho, aby bol na druhy den na srot...a ten niekto moze byt dokonca stale ta ista osoba, v pripade, ze dokaze uzivit 4-5 bikov :)
01.10.2012 - 15:10:13
00
matej si sam vybral styl/teren. ja mu rad pomozem a poradim, co je dobre dostat na vianoce ;) ja som taky barbar, ze by som uplne v pohode dal teleskop aj na ht. sice s vysunutou sedlovkou mi uz neide poriadne ist dole kopcom - odvykol som si po necelych 1000km - ale predsa ju odporucam. v okoli ke si teleskop najde uplatnenie velmi dobre uz pri 20-30km vyjazde.
to ty david si zataty a staromodny - ale kebyze sa chces zbavit roox kluk za maly peniaz, daj isto vediet ;)
01.10.2012 - 20:33:40
00
Skvela zabava toto citat :) David, Na XC preteky som nezobral moj porevolucny HT len preto, ze si ho mal ty pozicany na vylet na alpinku! :) a trpel som prve dve kola smedom, lebo na fulle nemam kosik na flasu hehe.
01.10.2012 - 20:41:05
00
a zabudol si spomenut tu podivnu vec co vozi namiesto velkeho prevodnika!:P

:lol:
01.10.2012 - 21:06:57
00
Jano, ty sa nesmej, ty mas dva bicykle, a ani jeden poriadny - jeden odperovany, a ten druhy ma dajake divne velke kolesa :)...to su tie nove moresy
01.10.2012 - 21:56:14
00
hohohóóó :!:
sa môžem smiať, lebo mám štyri bicykle, z toho dva pravoverné durch pevňáky.
Už nepamätáš na cestu z Čergovskej Stopy do Košíc, cez kopce, citybikom?
02.10.2012 - 06:54:17
00
ach jasneee, hlboko sa ospravedlnujem :)
02.10.2012 - 08:30:37
00
matej si sam vybral styl/teren. ja mu rad pomozem a poradim, co je dobre dostat na vianoce ;)

prave preto tu vypisujem... Matej si praveze sam nevybral, to tieto vase "modne trendy" ho znasilnili a teraz kupuje bludy a napadaju ho kraviny. uz iba cakam kedy zacne zhanat na bike dajaky mensi spalovaci motor |(
to ty david si zataty a staromodny - ale kebyze sa chces zbavit roox kluk za maly peniaz, daj isto vediet ;)

moje RooX-y sa urcite nebudu predavat ale DEDIT!!! a kedze Matejovi tak dobre "radis" tak necakaj ze budes spomenuty v zavete ;)
:D
02.10.2012 - 08:49:20
00
pravdupovediac s matejom som v kontakte, odkedy ma yetiho a smerovanie uz mal vybrane. takze to nie ja, to oni ;) ako zavet, dalo by sa s tym este nieco robit?
inak ja prave nie som taky santic, amen ako matej (kidak, zombi, muffin, presovcania...). ja sa rad kocham prirodou a pohltam pohodlne km. ale rad sa pritom pustim aj technickym singlikom alebo prudsimi zrazmi a tam ta sedlovka je prinosom k pohodliu (oproti manual znizovaniu sedlovky). v okoli ke sa to casto strieda, nemame tu dlhe vyjazdy a potom dlhe zjazdy. napr. uz na michalkovom sa prinos teleskopu dostavi - samozrejme u takych ako ja, ze nevladzu dlhsie zo sedla, alebo nie su az taki nadupani na technickych trailoch so sedlovkou do neba vysunutou.
koniec agitacie
02.10.2012 - 12:10:50
00
Muffin: to su PR-kecy. bikove zazitky si treba "zasluzit". pravy biker by mal kazdy kamienok na ceste spoznat 2x, prvy krat v rukach a druhy krat v zadku. hore kopcom ma potit krv a dolu kopcom ist s roztrasenymi lytkami. to je rozdiel medzi "jazdenim" a "vozenim" :)
ulavit si biker moze po ranajkach a vychutnat komfort vecer v posteli :)



:handshake: O:-)
02.10.2012 - 14:57:24
00
nevedeli by ste mi doporucit niejaku trasu z kosic do presova? najlepsie s minimom asfaltovych ciest
02.10.2012 - 16:30:42
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby)
keyboard_arrow_up