Caute, chcel by som sa poradit ohladom nazuvania plastov na kolesa... tie mam Fulcrum red metal zero doteraz som bezdusaky nemal a strasne tazko to tam ide nahodit...chapem ze to musi ist tazsie ale az tak ze s tym bojujem 5min a zlomil som jednu montpaku...? a to plast sadol do spodnej medzery rafika a neviem jak ho mam dostat na ten vnutorny schodik co tam patri... chcem tam naliat aj tu protidefektovu zmes ale sak to nenafukam.... :( aj ked som tam dal dusu a dost nafukal tak niekde to vyskocilo na ten schodik niekde nie. Ak s tym mate skusenosti tak by som bol velmi vdacny....
03.10.2012 - 21:30:03
00
treba to nazut do toho stredu, patky pri fukani odskocia do stran, pri prvotnom nasadzovani si treba pomoct mydlovou vodou (namydlit patky plasta) menej unika vzduch, rychlejsie zaskocia na miesto. Kludne nalej mlieko, prvotne nafukanie urob na max tlak, zaskocia tak patky na miesto. ak sa ti nebude darit udrzat vzduch pri fukani v plasti casto pomoze nadvihnutie kolesa za rafik (nekrutia sa tolko patky v rafiku, lepsie tesnia a rychlejsie zapadnu) a ked prestane fucat pod patkami tak uz pokracujes normalne
03.10.2012 - 21:39:29
00
keyboard_arrow_up