v ktorej predajni ti poradili ten olej? :D Pat&Mat s r.o.? :D to je ako hasenie ohna benzinom :D na odmastenie by mat stacit ten sprej, avsak piskanie nemusi byt sposobene mastnotou, ale starymi alebo nekvalitnymi platnickami. A dalsia vec je, ze platnicky sa nedaju odmastit tak ako kotuc, su porovite - nasaju mastnotu. Odmasti to ked chces, vymen platne, zabehni ich a jazdi, nic viac s tym nerob.
09.10.2012 - 12:35:56
00
nie. bolo to v predajni ktorá má aj servis. tá predajna má názov " VITALIT " už som tú predajňu prestal navštevovať po tom, ako mi môj starý bike chceli "zošrotovať ". a to len kôli tomu, pretože som chcel predné koleso a zadnú prehadzovačku. chcel som si dať poradiť ktoré komponenty by boli na môj starý bike vhodné. pozrel sa na bicykel a povedal, " do tohto bicykla sa už neoplatí investovať " z chuti som sa zasmial a odyšiel som. navštívil som predajňu CTM kde som kúpil aj môj terajší bike. hneď mi dal nato komponenty ktoré som potreboval a bike jazdí dodnes. s predajňou CTM som veľmi spokojný. komponenty a súčiastky tam nakupujem dodnes.
09.10.2012 - 12:48:58
00
Ďakujem. keď budem mať najbliššie trochu času pôjdem kúpiť kvalitné doštičky.
09.10.2012 - 12:50:42
00
keyboard_arrow_up