lagonda: to tam vzadu je santa? len tak na balkone? :shock:

:-) este dnes bude v hale na vesiaku, prave mi prisiel oznam z posty, ze mam zasielku (toho vesiaku) - a je to logia - neprsi tam (5.NP)
07.05.2007 - 08:55:59
00
matheosovi islo mozno skor o moznu kradez ;)
07.05.2007 - 10:07:01
00
matheosovi islo mozno skor o moznu kradez ;)


aj na taku moznost som reagoval upresnenim - 5NP, ale ako vravim, este dnes bude na cestnom mieste - uz sa tesakujem :)
07.05.2007 - 10:15:02
00
Na dlhej startovalo len 15 ludi a 10 dokoncilo?


skoro ako na Šele :D
07.05.2007 - 10:42:52
00
Na dlhej startovalo len 15 ludi a 10 dokoncilo?


skoro ako na Šele :D


kto sa bal poriadneho maratonu isiel na Selu :lol:


co sa tyka ludi so zaplatenym startovnym a neprisli, tak nieco vymyslime na buduci rok -> pracujem na tom :)

ak ma niekto nejake pripomienky na zlepsenie, pripadne vyhrady moze mi napisat na mail juraj.hupka@gmail.com
individualne mozme riesit aj nespokojnost v pripade ze niekto neobdrzal co obdrzat mal a bol pritomny.

trasa je uz odznacena, ale kto to tu trosku pozna, tak si ju hadam zapamatal a moze trenovat na buduci rok

som velmi rad ze i napriek tym narocnym podmienkam sa nikomu nic vazne nestalo

PS: tesim sa na vase podnety na zlepsenie
07.05.2007 - 12:09:55
00
Dury, poviem Ti, že ste tuším postavili najťažšiu možnú trať, aká sa tam dala urobiť. Mal si ma počuť nadávať. Ale dobre, treba potrénovať, lebo to druhé stúpanie fakt stálo zato. Ani ten trial na záver nebol najhorší. Úprimne povedané, mal som dosť.
Na druhej strane, veľmi významne si si ma získal tou tortou. Takže na budúci rok asi áno. Ale ako náborový pretek pre budúcich adeptov horskej cyklistiky by som to nepropagoval... :)
Okrem toho, len tak na okraj, kedy sa podarí bežnému smrteľníkovi stretnúť pri Bielom Kríži Dzurindu na bicykli? :wink:
07.05.2007 - 12:38:52
00
Robert, ak si precitas toto forum, tak ja som od zaciatku pisal ze trat je dost narocna, aj v zjazdoch aj vo vyjazdoch. No aj tak si myslim ze je to taka akuratna previerka na zaciatok sezony, aby clovek zistil ako je na tom. Tie tri kratke ale strme stupania v poslednom vyjazde sa zdaju aj mne dost krute, kedze je to uz v zavere, ale nieje to nezvladnutelne a v pohode sa to da aj vytlacit :)
My sme ten maraton nepropagovali ako nabor novych cyklistov, aj ked ako citam vela ludi islo prvy krat - vsetka cest, ale ako prvy maraton sezony. Je to predsalen asi najjuznejsie polozeny maraton, preto sme sa rozhodli ho zaradit na uvod sezony a nie na koniec. Bohuzial, to teple pocasie ako naschval prave v ten den pokazilo. Ale aspon sa na ten prvy rocnik tak rychlo nezabudne :)

tam sa niekde pohyboval aj dzurinda ? hm, nabuduce mu poslem pozvanku...
07.05.2007 - 14:33:26
00
Veď hej, dva mesiace nepršalo a teraz toto, ako naschvál...
Ja som myslel, že ten zrejmý úškrn, s ktorým som to písal, bolo vidieť, nechcel som za každú vetu dávať upresňujúceho smaljíka. :)
Dzurindu som stretol pred Bielym krížom, išiel oproti. Bike, prilba, solídne ohodený, odhodlane šlapal, slušne odzdravil, až vtedy som si poriadne uvedomil, kto je to. Pozvánku mu určite pošli, má to blízko, možno aj rád bude.
A k tej náročnosti. Nuž, človek by povedal, že v Karpatoch to také husté ani byť nemôže, ale ako vidno, dá sa. Kto to išiel prvýkrát, ten musel gúľať očami. Môj prvý maratón bol vlanajší Súľov a tam som veru celkom dobre nechápal, ako je možné, že som ho vôbec dokončil.
Takže tak.
07.05.2007 - 14:53:37
00
lagonda: to tam vzadu je santa? len tak na balkone? :shock:

:-) este dnes bude v hale na vesiaku, prave mi prisiel oznam z posty, ze mam zasielku (toho vesiaku) - a je to logia - neprsi tam (5.NP)


2Lagonda: Takze mas noveho fula?
07.05.2007 - 15:03:39
00
Myslim ze to bol najlepsi bratislavsky maraton aky som kedy isiel, co sa tykalo trate... to pock az tak nevadilo, aj ked bike si to odskakal... nove bovdeny lanka...to ma moc nepotesilo...
07.05.2007 - 17:24:23
00
Maraton bol sqely. Technicky, rychly (radsej som nebrzdil), skratka pecka :D To blato fakt riadne preverilo hardware...Ale nastastie moje 8 rocne XT-cko setko zvladlo na jednotku. :) BTW na mojom allmountainovom RM s 130 mm zdvihu F/R som skoncil cca v polovici svojej kategorie (muzi do 39 rokov), a to terazky prakticky nejazdim (inak by to bolo daleko lepsie). A ze vysokozdvihovejsie fully nie su moc vhodne na maratony... :D
07.05.2007 - 17:45:58
00
https://www.cyklo.sao-tatry.sk/2007/sv_jur/

vysledky...
07.05.2007 - 18:03:37
00
par prispevkov dozadu som mal problem s tymi ponozkami a flasou ze som ich nedostal ale to uz nie je pravda :-D
Chcel by som podakovat p. Hupkovi za rychle riesenie mojho problemu a navratenie flase a ponoziek ktore sa nedopatrenim nedostali do mojho balicka. Vsetko uz je tak ako ma byt a to uz 3dni po maratone som si nemyslel, ze to bude takto skoro. Takze este raz vdaka
08.05.2007 - 20:58:14
00
Kolegovia, a o fotkách nevieme nič?
09.05.2007 - 12:33:13
00
na fotkach sa pracuje, verim ze do troch dnov budu na nasej stranke. teda www.cksvatyjur.sk
09.05.2007 - 12:46:31
00
keyboard_arrow_up