1,7km veď to nemôže byť ani 20 minút chôdze
01.10.2012 - 00:26:35
00
tolko denne chodim do skoly pesi..a mam to zmaknute za 10-15 minut :D
01.10.2012 - 15:22:51
00
(cca 0-1x) autom chodim, ked je spatne pocasie :rain:
(cca 1-2x) bikom chodim, ked nejdem v obleku :tmi:
(cca 2-3x) inak chodim peso :P
03.10.2012 - 20:12:09
00
taka otazocka (nielen) na Matta:
daju sa v jednej objednavke zobrat veci zo suncycle aj so sunstore zaroven?
06.10.2012 - 21:50:25
00
Pri objednavani sa da zaskrtnut "Spojit s objednavkou so Sunstore"
06.10.2012 - 22:02:38
00
diky
06.10.2012 - 22:37:12
00
posledne dve dodavky,excelentna rychlost,svetielka a lepenie objednane minuly stvrtok doobeda ,v piatok uz u mna,takisto vcera okolo 14.00 objednane elastaky a tachometer dnes som uz skusal,gate sadli ,dobry matros a tachac nahodim az doma ...par kilakov za dnes a vcera bude chybat,nevadi :)
vdaka matt
12.10.2012 - 11:58:43
00
Taktiež stredu na večer objednané na druhý den poslané a dnes do obeda žltý lístoček v schránke :)
12.10.2012 - 14:35:40
00
Prva a urcite nie posledna objednavka za mnou, cize spokojnost... teda az na to, ze mi prisla ina - drahsia ciapka ako som si objednal. Kedze mi sedela a aj vzhladovo vyhovovala, napisal som mattovi, ze mu rozdiel ceny mozem doplatit, ale odpisal mi, ze pozornost podniku :sun:
13.10.2012 - 14:51:04
00
Tak a rýchlo nakupujte, kým sú!
13.10.2012 - 16:44:40
00
to len ja som asi debil, ze si furt objednam, co nieje na sklade a potom cakam cez tyzden :D
13.10.2012 - 17:35:11
00
Tak prvú objednávku mám aj ja za sebou, v stredu ráno objednané a vo štvrtok doma. Dlhé termotričko už aj dneska vyskúšané v teréne takže spokojnosť.
13.10.2012 - 17:49:45
00
tak pridam aj ja jeden negativny ... objednavka odoslana 12.9., zrušená včera, tovar nedodany 30 dni aj ked mal byt do 6-9 dni ... komunikacia zo strany obchodu len ako odpoved na moje otazky, z ich strany ziadna iniciativa, ziadne info o tom ze tovar bude meskat, ziadny navrh riesenia, tak som objednavku stornoval a dnes vsetko potrebne na zimne jazdenie nakupil v kamennej predajni v BA. Skoda, snad dalsie objednavky budu vybavene k spokojnosti
13.10.2012 - 20:05:00
00
neviem ci MATT dlabe na stranky alebo to ma na haku,ale ked nieco na stranke nemam,aspon to tam reviznem :D to je take tazke pre kodera,podla mna nie,chcel by osm vediet,kto mu tu stranku flashuje,pochybujem ze sam MMATT :D :D clovek chce spravit radost niekomu,a potom to tak aj vyzera,hr hr hr,a clovek caka skoro 2-4 tyzdne, a guy ostane nasrany
mamator:takisto mam s tym skusenosti,clovek potom na 3x nemoze vobec nic nove ocakavat od takehoto zdroja...hlavne tie kvalitne veci,mi to pripada presne ako v kamenaku,kde skorej "zozeniem" veci
idem tento tyzden objednavat,tak uz teraz predpokladam na SUNSTORE veci,ktore tam nebudu,aspon to by mohol chlapec oznacit ci su alebo alebo nie,takisto na bike stranke
ako sa potom "handrkovat" cez maily,ktore mi pripadaju skor ako zabudnuta doba pred 10 rokmi,ked sa maily pouzivali
dnesna doba je skor o niecom inom,hlavne ITckari to vedia,ale tych tu je pomenej
13.10.2012 - 23:48:36
00
Canopus, to len ja obcas nechapem tie tvoje prispevky alebo nas je viac? :) Lebo takyto podobny prispevok si uz raz pisal. Ved ked nie som spokojny, napisem sem svoju skusenost a uz z daneho obchodu nic nekupim. Teda aspon ja tak robim. Ty musis mat tento obchod riadne v laske ked mu vzdy nalozis co to da :tmi:

Napriklad nechapem tejto reakcii :
Mamator : "to len ja som asi debil, ze si furt objednam, co nieje na sklade a potom cakam cez tyzden :D"
Canopus : "mamator:takisto mam s tym skusenosti,clovek potom na 3x nemoze vobec nic nove ocakavat od takehoto zdroja"

Tak napriklad ja som zmiereny s tym, ze ked si objednanavam nieco co nie je skladom, tak to asi nebudem mat doma za 2-3dni. Robil som donedavna v obchodnej sfere a neuveril by si ake je niekedy narocne zohnat aj bezny tovar od dovozcov ;) A ked nieco meska, napisem mail a vzdy mam odpoved co sa deje. Aj ja uz som jednu objednavku vystornoval ked som dlho cakal na damsky dres Craft. Jednoducho ho nevedel Matt zohnat lebo ho nemal ani jeho dodavatel v mnou pozadovanej velkosti a farbe, tak sme to zrusili a hotovo.

PS : a o com je ta dnesna doba ked podla teba je mailova komunikacia tak 10 rokov -out- ? Lebo ja to zatial chapem tak ze ked si objednam nieco z internetoveho obchodu, tak by som mal hlavne aj pomocou internetu komunikovat ( a este o to viac ked o to ziada priamo predajca na svojej hlavnej stranke a aj v obchodnych podmienkach ). A nech pozeram ako pozeram na plochu, ten Outlook sa mi k tomu zda taky akysi najprijatelnejsi.
14.10.2012 - 00:36:28
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up