Mne sa celkom pozdava aj tento aj ten svatojursky. ak sa podari isla by som vyskusat oba :D

Ten Svätojúrsky bude super, pokiaľ bude pekne počasie tak si to tam užijeme, trasa je podľa mňa dosť vydarená, tie úseky poznám.


dik za reklamu, .. co pijes? :)

ja pojdem tiez na skor na pandu. to uz je takpovediac klasika.
02.05.2007 - 12:59:50
00
vyzera to dobre, poznam to zatial skor z turistiky
02.05.2007 - 13:11:38
00
boooze ... to by bola divocina (aspon pre mna), tak vysoko som s bikom este nebol (moje max. je 1063m.n.m.) ... je tam aj nejaky ten vyhlad?
02.05.2007 - 13:24:35
00
Vyhlad je tam nadherny, ta priroda naokolo je fantasticka a mozem povedat ze tych vyhladov je tam niekolko.... A divocina to je.... alo o to predsa ide...
02.05.2007 - 15:50:49
00
Pocujte, jak je dnes v ziline a okoli? Prsalo tam? Pytam sa koli tomu , co mam zajtra obut. Diki
11.05.2007 - 18:46:12
00
prsalo, taka kratka burka. Nemalo by to byt velmi rozmocene.
11.05.2007 - 22:22:22
00
Yombayz, kde najdem vysledky z Cyklosummitu?
dik

A urobte nieco s tou Vasou strankou, ved sa tam neda zorientovat!
13.05.2007 - 20:42:17
00
fotogaleria z tejto akcie bude?
13.05.2007 - 20:45:14
00
Tak ja dam jednu fotecku, ako tam zabili nadejneho pretekara... :D

Prílohy:

RJ.jpg
RJ.jpg 610.53 KiB thumb_up0thumb_down

14.05.2007 - 08:37:40
00
Yombayz, kde najdem vysledky z Cyklosummitu?
dik

A urobte nieco s tou Vasou strankou, ved sa tam neda zorientovat!


Cavo vysledky sa objavia na nasej satranke predpokladam ze do par dni a je mozne ze budu aj na www.videocom.sk
Co sa tyka stranky oznamim tvoj nazor adminovi...
14.05.2007 - 09:16:59
00
fotogaleria z tejto akcie bude?


fotogaleria bude na nasej stranke www.cyklo-pozitiv.sk do niekolkych dni
14.05.2007 - 09:19:06
00
Tak, rad by som daco napisal k celej akcii...Trat bola fakt riadny hardcore, mam pocit, ze tie zjazdy mi dali zabrat viac ako jazda do kopca :) Chybal mi tam nejaky usek, kde by sa dalo aspon trochu si oddychnut (no, mozno ta asfaltka, ale aj ta bola do kopca). Na druhej strane som bol ale rad, ze som do zdolal a teraz mam dobry pocit :)) Akurat skoda toho dazda pri vyhlasovani:(
Rad by som sa spytal, ci ste niekto neodfotil nahodou vysledkovu listinu, lebo v tom dazdi som sa zabudol kuknut :roll: Diky
Inak super pretek...
14.05.2007 - 10:08:29
00
Tak, rad by som daco napisal k celej akcii...Trat bola fakt riadny hardcore, mam pocit, ze tie zjazdy mi dali zabrat viac ako jazda do kopca :) Chybal mi tam nejaky usek, kde by sa dalo aspon trochu si oddychnut (no, mozno ta asfaltka, ale aj ta bola do kopca). Na druhej strane som bol ale rad, ze som do zdolal a teraz mam dobry pocit :)) Akurat skoda toho dazda pri vyhlasovani:(
Rad by som sa spytal, ci ste niekto neodfotil nahodou vysledkovu listinu, lebo v tom dazdi som sa zabudol kuknut :roll: Diky
Inak super pretek...


dik za pochvalu, sme radi ze sa Vam pacilo. Co sa tyka pocasia tak sme mali zaplatene slnko bohuzial len do 15.00. Co uz... A co sa tyka vysledkovych listin objavia sa za niekolko dni na klubovej stranke aj s fotogaleriou....
14.05.2007 - 10:52:42
00
par slov k akcii: trat pekna, az na tie zjazdy- v zmesy sutrov blata a konarov to moc nejde. Na druhej obcerstvovacke teepack suverenne hlasil, ze po tomto stupani uz len 12 km dole... Niketori snad aj uverili, no tie stupania boli potom este dve. Na poslednej obcerstvovacke mi chlapik tvrdil, ze teraz uz vazne len dole... Snad by nebolo na skodu keby nakukli do profilu trate. Inak spokojnost, trat znacena dobre, ludi na nej dostatok. Dik
ako skoncil ten chlapik co spadol na hrebeni?
14.05.2007 - 11:31:29
00
par slov k akcii: trat pekna, az na tie zjazdy- v zmesy sutrov blata a konarov to moc nejde. Na druhej obcerstvovacke teepack suverenne hlasil, ze po tomto stupani uz len 12 km dole... Niketori snad aj uverili, no tie stupania boli potom este dve. Na poslednej obcerstvovacke mi chlapik tvrdil, ze teraz uz vazne len dole... Snad by nebolo na skodu keby nakukli do profilu trate. Inak spokojnost, trat znacena dobre, ludi na nej dostatok. Dik
ako skoncil ten chlapik co spadol na hrebeni?


Este raz diky za chvalu a ten chalan co spadol ma udajne zlomenu klucnu kost a vyklbene rameno. Chcel by som touto cestou podakovat vsetkym nasim ludom, ktory pomahali pri zachrannej operacii aj dvom pretekarom ktory sa vzdali pretekov,oni vedia o kom je rec a chcel by som napriklad aj "podakovat" tym trom ci styrom pretekarom, ktory okolo zraneneho bez akehokolvek zaujmu prefrcali a danu situaciu neoznamili ani na nasledujucej kontrole, ktora bola asi desat minut od tial....
14.05.2007 - 12:26:45
00
keyboard_arrow_up