"najhoršia smrť je z poplašenia"

16.11.2012 - 08:53:31
00
to, že nevieš neznamená, že sa tak nestalo... nie je potrebné sa ku danej téme vraciať. kráľovský maratón bude 24.8.2013 - organizátor kráľovského mtb maratónu
16.11.2012 - 14:50:15
00
fernetik sorry, ale čo sa týka Župného poháru a Greenbiku tak to viem.
(keby som nevedel, tak nepíšem a neozývam sa)
nie je potrebné sa ku danej téme vraciať.

ešte osobná poznámka: tešil som sa na Kráľovský 2013 a teraz to vyzerá že zbytočne. :(
16.11.2012 - 21:53:05
00
Tiez som sa tesil na Kralovsky,skoda no v 2013 sa pridam k pastekarom,finale Zupneho nevynecham,ale je skoda ze este sezona nezacala a uz sa terminy stretavaju.Myslim ze to na kvalite neprida,ale kazdy si organizuje svoj pretek a ma na to narok.Ked si pozriete vysledky kolko zo spicky za zucastnilo na oboch podujatiach,tak musi byt jasne ze rozdelit sa jeden clovek neda.A na koniec uvidime kde sa kto rozhodne....
17.11.2012 - 11:51:23
00
Vsetko po starom jeden vikend nebude nic, iny zasa 4 preteky, len tak dalej.
17.11.2012 - 13:10:36
00
neostava mi povedat nic ine ako som uz povedal, nevies! jednanie prebehlo a terminy boli dohodnute greenbike 17.8.2013 a kralovsky maraton 24.8.2013 dubnicky 31.8.2013. no nie kazdemu slovo dohoda a jej dodrzanie vyvolava rovnaky vysledok. povazoval by som tuto temu za uzavretu. kralovsky maraton na zaklade dohody s riaditelom green biku a riaditelom dubnickeho maratonu stanovil termin na 24.8.2013. nechavam kazdemu na jeho slobodnu volu, kam ho cyklisticke srdce a nohy zavedu.
19.11.2012 - 08:19:42
00
Fernet prepáč ale trocha zavádzaš. Pokiaľ si dohodou s riaditeľom pretekov Green bike teda so mnou predstavuješ ukončenie nášho telefonátu slovami ,,OK my dáme maratón 24. a vy sa zariaďte,, tak ja teda nie. Povedal som Ti že sa Ti ozvem. Keďže ako sám isto vieš, obchádzanie sponzorov nie je jednodňová záležitosť, nevedel som Ti dať odpoveď ihneď. Keďže som sa Ti neozval dva týždne rozhodol si sa ako si sa rozhodol. Prekvapuje ma že si napísal čo si napísal po našom dodatočnom telefonáte kde to vyzeralo že si veci ,,pochopil,,. V každom prípade ako som povedal aj Tebe v žiadnom prípade nejde o ,,krádež,, pretekárov alebo niečo podobne nezmyselné. Voľba termínu je jednoduchá matematika kam vstupujú ako premenné sponzori a ich čas ako aj ukončenie dovoleniek potencionálnych pretekárov. Toľko moja reakcia na túto tému. Ocenil by som ak by toto bola posledná naša vzájomná ,,osobná,, reakcia na túto tému. Ďakujem
19.11.2012 - 09:02:56
00
neostava mi napisat nic ine ako to, ze klames! tvoj spatny telefonat bol, rovnako aj potbrdenie ze si sa dohodol s vasimi, ze budete 17.8.2013. a ze to plati na 99%, to su tvoje slova... asi nastalo to 1 %, ostatnu tvoju argumentaciu nebudem tu zverejnovat, kedze si si to pri poslednom telefonate neprial... ostava mi vsak podotknut, ze to boli smiesne vyhorky, ozaj to neriesme dalej, nic vazne sa nedeje... tak teda dufam ze to bola posledna komunikacia na danu temu, nerad by som do tejto diskusie zatahoval tretie osoby... nemalo by to zmysel a terminy to neposunie. pouzime energiu na co najlepsie pripravenie vasho, ci nasho preteku, nemame problem stym ze budemem mat spolocny termin, ale stym ze neplatia dohody... kradez pretekarov je nieco nad cim ani nerozmyslame... nikto z nas nema ziadne vlastnictvo potencialnych pretekarov, teda aspon my nemame :o)
19.11.2012 - 09:14:10
00
Moju reakci nechávam na osobné stertnutie...
19.11.2012 - 09:18:00
00
Ešte na upresnenie: jojo01 je riaditeľ GreenBike maratónu. fernetik NIE je (aspoň tohto roku určite nebol) riaditeľom Kráľovského maratónu.
19.11.2012 - 09:42:56
00
milsu, sice neviem kto si, ale som rad, ze mas prehlad o tom, ze kto zastava aku ulohu v organizacii kralovskeho maratonu a rovnako dobre vies, ze ake jednania prebehli, skym a s akym vysledkom. s pozdravom kuiš peter
19.11.2012 - 09:50:21
00
Pani, je uz neskoro terminy prehadzat tak, aby neboli konflikty? Ako vieme pomoct? Do buducna by bolo fajn, keby ste nam zaslali navrhy terminov co najskor, aby sme to mohli vsetko v jednej teme dat dokopy tak, aby bolo minimum konfliktov
19.11.2012 - 11:22:54
00
To by asi potom chcelo buď pripísať (predbežný), alebo založiť novú tému.
19.11.2012 - 15:29:40
00
Ešte stále nevieme termíny niektorých XCO ,to bude taktiež problem napasovať tak, aby sa dali obýsť aj zahranicné u susedov poriadane podujatia. Napasovať je to velmi ťažké,aby sa dali obísť aj XC,aj XCM, aj cesta. Je tých organizácii veľa, snád si každý vyberie to svoje co mu vyhovuje. Hlavne treba napasovať,aby súťažili mladí každý víkend, nie len pár krát za sezónu. myslím že volný termín v kalendári sa hladá veľmi ťažko.
19.11.2012 - 20:22:47
00
milsu, sice neviem kto si, ale som rad, ze mas prehlad o tom, ze kto zastava aku ulohu v organizacii kralovskeho maratonu a rovnako dobre vies, ze ake jednania prebehli, skym a s akym vysledkom. s pozdravom kuiš peter


Ja som si už dávno všimol, že milsu má talent na pamäť a všímavosť, ale toto bolo fakt dobré, niekto má málo príspevkov a Milan - milsu trafí, skláňam sa :-)
26.11.2012 - 22:51:24
00
keyboard_arrow_up