Strejdo tak toto je uz aky luxus.....:)Take love!Saleny:)
29.09.2012 - 22:24:07
00
Strejdo, mas nejake nove postrehy k tym valcom po dlhsej dobe? :) Ja som pred nejakym casom kupil Elite Qubo Hydromag, ale na moj vkus je dost hlucny a vibruje jak besny (pritom to mal byt jeden z najtichsich trenazerov), nieco podobne ako moje Tacx valce, takze asi pojde z domu nakoniec :-/
26.12.2012 - 21:40:02
00
ja mam najlacnejší elite a v pohode, co mate s tou hlučnostou nechapem...čo bývate v opere?
26.12.2012 - 21:58:20
00
podomnou byva 60rocny fizel s doebanymi nervami, ktory sa za kazde buchanie vyhraza postrielanim vsetkeho naokolo :D (buchacku ma naozaj doma)
tak nechcem provokovat :) staci mi ked pocujem cez podlahu to jeho skriekanie na zenu alebo psa kazdy den (a to mame dost hrube podlahy a steny, tehlovy barak)
26.12.2012 - 23:09:31
00
harman II?
27.12.2012 - 06:13:36
00
Hmmm takže toto sú tie valce čo si mi spomínal...no mne sa veľmi páčia a ešte brzdné tak to je už vychytávka, ja by som mohol osobne mať aj o dvakrát hlučnejšie valce :D lebo bývam v rodinnom dome a horné poschodie mam iba pre seba :)... veľmi pekné, nech slúžia
27.12.2012 - 13:20:00
00
Stačia aj Tacx Antares cena okolo 130 a hlučnosť obdobná v decibeloch
27.12.2012 - 16:16:43
00
V zime netreba žiadné valce a trenažere,ale bežky,ked niet snehu,tak pešie túry,telo by si malo oddýchnuť od večného bicyklovania aspoň 2 mesiace
27.12.2012 - 17:45:36
00
V zime netreba žiadné valce a trenažere,ale bežky,ked niet snehu,tak pešie túry,telo by si malo oddýchnuť od večného bicyklovania aspoň 2 mesiace
moja rec,horske slapanie+plavanie+silove treningy hornych partii,crossfit a nakoniec masaze,sauny,virivky apod
27.12.2012 - 18:15:17
00
...Ja som pred nejakym casom kupil Elite Qubo Hydromag, ale na moj vkus je dost hlucny a vibruje jak besny ...


tak to ma dost prekvapuje. Ja mam sice Qubo Fluid, ale ten je fakt dost tichy. Doteraz som mal magneticky a to sa neda porovnat. Male vibracije tam su, ale dal som to na gumolin a polystyren a uz ich skoro necitit. Moj mi hlukom pripomina tie Strejdove valce. Samozrejme mam plast na trenazer, s beznymi to bolo o dost hlucnejsie aj viac vibrovalo. Tiez mam dobre pocujucich susedov :)
27.12.2012 - 20:17:45
00
Zdravim bikeri.Potreboval by som poradit ohladom treningu v zime,rozmyslamnad kupov valcov alebo trenazera.Co by ste mi doporucili?Ake vyhod maju valce ake trenazer?Hlucnost problem nerobi kedze byvam v rodinnom dome.Z prispevkom na fore by som sa skorej priklonil k valcom aj ked niektory by boli skor za trenazer.Co poviete na tietohttp://www.suncycle.sk/sk/produkt/valce-tacx-antares-t1000-bazar/2955 .Budem vdacny za kazdu radu
06.10.2013 - 22:46:21
00
Trenažér som nikdy nemal, takže nemôžem porovnávať, no na valcoch čo-to najazdené mám.
Príde mi to ako "vernejšia simulácia jazdy", na rozdiel od trenažéra tam nie len šlapeš, ale musíš aj udržiavať rovnováhu (s čím môžeš mať najmä v začiatkoch trocha problém). Valce by ťa mali naučiť šlapať rovnomerne (do kruhu) a s vysokou kadenciou, v opačnom prípade z nich zídeš :-)

Nevýhodou je nutnosť naučiť sa na nich jazdiť (niekomu to ide prakticky hneď, inému to trvá o čosi dlhšie) a nízky odpor pri jazde - ak si chceš poriadne máknuť, tak na valcoch sa to veľmi nedá. Toto by sa možno dalo vyriešiť kúpou nejakého drahšieho brzdeného modelu, no na takých som nikdy nejazdil, teda neviem povedať, aké to je. Iná teória ale vraví, že cez zimu aj tak netreba jazdiť nejakú vysokú intenzitu, tak si z toho vyber, čo sa ti hodí :-)
06.10.2013 - 23:45:45
00
tie antaresy casom zacnu (teda je velka pravdepodobnost ze zacnu) hucat a vibrovat, maju naprd riesene loziska, vezmi racej nieco od Elite ... a ked chces na tom naozaj trenovat, tak urcite brzdene. Ja som valce (nebrzdene) mal a bola to hrozna nuda, jediny trening na co to bolo dobre bolo drzanie stability pri vysokych kadenciach, ale co sa tyka vykonnostneho treningu nula bodov. Trenazer pouzivam ovela radsej, v kombinacii so Sufferfest videami sa daju paradne odjazdit do 1hod intervaly a nie je to ziadna nuda :)
07.10.2013 - 08:08:39
00
co sa tyka treningu na valcoch tak nemas pravdu.na valcoch sa da ist kludne aj ZDV a to je tiez trening ak ho das aspon 1-1,5h...1,5h je ako by si siel na ceste 2h.tepy sa daju ist kludne ak das pilu 140.Kadencne intervali das tiez a z hladiska techniky slapania su super.naucis sa jazdit rovno a potom nebudes hadzat vlny na pretekoch ako plasak:)samozrejme intervaly na anaerobny prah na valcoch nespravis a vtedy bude potrebny trenazer.kup si nejake lacne valce a trenazer z bazaru a vybavene.....loziska na antaresoch treba obcas vybrat a zalozit aby isli rovno pretoze hucia ako dive ak niesu v osi....aj ja som kupil jazdene valce a hucali ale vsetko som rozobral namazal zlozil a idu ok....
16.10.2013 - 11:06:40
01
Tak ja napr. nemám problém dosiahnuť na valcoch aj vyše 180 úderov za minútu, nie však preto, že by som si nejako výrazne dával, skôr je to kvôli tomu, že mi býva nenormálne teplo a brutálne sa potím.
Nejaké silové šlapanie na valcoch naozaj nehrozí.
16.10.2013 - 14:50:26
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Cyklotrenažéry)
keyboard_arrow_up