Mnohi ti tu radili, kasli na policiu, chod po stopach sam, alebo s rusky hovoriacimi kamosmi. Nepocuval si. Aj mne ukradli bike a policia ma presvedcila, ze im verit nemam. Ale kazdu kradez by som im nahlasil uz len preto, aby mali ciarku, ze pripad nevyriesili. Snad sa z tohto kalinakova poucia ini a budu konat inak, aj ked nie najcistejsie. Tento stat ma pravo obcana uplne v prdeli.

:D presne :D
08.01.2013 - 15:14:29
00
Ved to je naša polícia :D to sa nemáš čomu čudovať.

:D presne :D

DowNhilLleR daj ešte niečo duchaplné
08.01.2013 - 15:23:33
00
kenttaur - nehadz flintu do zita :) chod za pravnikom, ktory robi trestne pravo a najde nieco na neho. bol tam umysel a porusil viac paragrafov. Rozhodne by som podal trestne oznamenie. aj od skladaneho bicykla je dokumentacia - emaily, bankove prevody (paypal. vypis z uctu atd), mozno su svedkovia, co ti tie veci predali a pod. najhorsie je vzdat to.
08.01.2013 - 15:36:25
00
Ano a za to všetko zaplatí viac ako za celý bike. Právnik... a koľko času a energie ho to bude stáť ... a to esšte nehovorím o tom čo by prevolal .... MAILAND :D takže na slovensku je doslova NEMOŽNÉ dopátrať sa pravdy. A ak by to bol ešte nejaký ... no poviem to slušne róm tak to by s ním už vôbec nič nespravili. Kde ti ten zobreie 1000€??
08.01.2013 - 15:40:11
00
presne tak ako pise dovo. ved ked sa priznal ze to dohodil je spolupachatel. a snad nejake blocky uz "doma najdes"
08.01.2013 - 15:42:36
00
DowNhilLleR teba je radost citat. Od 15-rocneho by clovek cakal viac, ked 12-rocni tu pisu podstatne rozumnesie :) Zrejme si este nepocul o bezplatnom pravnom servise, o pravnikovej odmene z vysudenej sumy, o zaplateni sudnych trov pachatelom, o neobmedzenych hovoroch v ramci pausalu (mobil, pevna linka) atd, inak by si nepisal take perly, ake pises :)
08.01.2013 - 16:04:19
00
Mnohi ti tu radili, kasli na policiu, chod po stopach sam, alebo s rusky hovoriacimi kamosmi. Nepocuval si. Aj mne ukradli bike a policia ma presvedcila, ze im verit nemam. Ale kazdu kradez by som im nahlasil uz len preto, aby mali ciarku, ze pripad nevyriesili. Snad sa z tohto kalinakova poucia ini a budu konat inak, aj ked nie najcistejsie. Tento stat ma pravo obcana uplne v prdeli.

Fabko svatá pravda s tým nahlasovaním a čiaročkami za nevyriešené. Za posledný rok dvakrát skúsenosť, "toto do zápisnice nedáme, zbytočne by sa ....."
A len takto nám klesá zločinnosť a len takto je väčšia objasnenosť.
08.01.2013 - 16:12:39
00
kentaur ty nikomu nič nedolámeš netrep blbosti.dával som ti vtedy možnosť voziť sa svojom bicykli.si naivný humanista asi nevieš v akom štáte žiješ.

btw:inak celkom nechápem ako si môžte zamykať svoje bicykle v spoločných priestoroch,je jedno či doma,alebo vo firme.potom sa nečudujem,že sa dejú takéto veci.bicykel len v byte,ale vo vlastnom kancli.
08.01.2013 - 16:31:14
00
pisal som to uz davno
hladat ho budu, ale v ramci moznosti
zavolaju si dotycnu osobu, zacnu sa ho vypytovat komu pozical kartu... a on na vsetko "neviem, nespominam si" no a tym to skonci, kedze realita je trochu inde ako v CSI :)

inak co by ste cakali, ze policia urobi? (moze urobit)
08.01.2013 - 16:39:09
00
Este stale si peniaze mozes vymahat od neho a kto hovori, ze cez pravnika?
08.01.2013 - 17:18:55
00
kedesi davno este za komancov sa kamarat zaplietol do akejsi lumparne a zbalili ho policajti.hned na zaciatku vypocuvania si vysetrovatel vylozil na stol 5 obuskov,aby bolo jasne kam sa bude uberat vysetrovanie ,ak nebude spolupracovat.ked to zbadal recitoval jak na hviezdoslavov kubin.
myslim,ze taketo vypocuvacie metody by sa dnes osvedcili bez problemov a hned by si polovica tych debilkov spomenula aj bez ich pouzitia.
tato pseudo demokracia aj so sudnictvom a vymozitelnostou prava mi uz pekne prelieza krkom :puke:
09.01.2013 - 22:45:06
00
no ano lenze dnes sa kazdy zacne stazovat na ludske prava a na pouzivanie nasilia a neviem coho este a nakoniec je z obvineneho obet
11.01.2013 - 14:02:08
00
http://burgenland.orf.at/news/stories/2569568/ ale zaujimalo by ma ako do sli k tej sume lebo zas zda sa mi trocha vysoka ( kto ma doma styri po 7.5k biky...)
01.02.2013 - 07:53:37
00
Pekna reklama Slovenska zasa raz
01.02.2013 - 10:24:29
00
By ma zaujimalo ,ktore internetove platformy s predajom suciastok tak asi sledovali
01.02.2013 - 10:31:03
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Zámky)
keyboard_arrow_up