vsak ty nemas :) ale zani ma/mala a ja hovorim o sile symbolu a vzoru a nie o sporte ani nie o moralke napr
18.01.2013 - 09:24:56
00
pista: hovorí z Teba životná múdrosť. :y: Ale tým si musí prejsť každý sám. Mladším a zapáleným pre vec doporučujem vrátiť sa a pozrieť sa na svoje terajšie názory o takých 10-20 rokov... :) Inak slovami klasika: na každú otázku existujú dve odpovede - jednoduchá a správna. ;)
18.01.2013 - 09:36:52
00
v športe sa klamalo vždy, aj v starovekom Grécku, u mňa má apoň to plus, že sa priznal...len smutné je to, že antidopingové agentúry sa zameriavajú na "chudobné" športy, ako cyklistika, biatlon, lyžovanie, atletika....ale vo futbale, basketbale, hokeji, americkom futbale, golfe, tenise...kde idú naozaj veľké peniaze si to nedovolia...pritom tam je situácia prinajmenšom taká istá
18.01.2013 - 10:15:39
00
Na margo Induraina Cofidis nieje prave ukážkou najlepšieho bojovníka proti dopingu , doping tu bol je a bude. Ako povedal Lance aplikoval postup do cyklistiky z boja proti rakovine vyhrať za každú cenu.A hlavne je že všetci boli dospeli a nemuseli dopovať Landis , Hamilton a spol.
18.01.2013 - 10:42:24
00
vsak ty nemas :) ale zani ma/mala a ja hovorim o sile symbolu a vzoru a nie o sporte ani nie o moralke napr

ako to mozes oddelovat? Armstrong bol v prvom rade sportovy vzor, prekonanie rakoviny bolo nieco co len umocnilo jeho vykony v ociach fanusikov. rada inych ludi prekonala rakovinu. a preco by si jej mal ty urcovat, koho este poklada za vzor a koho uz nie? a aky je to vzor pre ludi a nadejnych sportovcov, ktory dlhe roky klame a podvadza,a ludi, ktori sa odvazia povedat pravdu z akyhkolvek pohnutok, sprosto uraza alebo ich oberie o miliony na sudoch. sorry, pre mna slovo symbol a vzor predstavuje nieco uplne ine. a to ho nevnimam cierno-bielo, sam som sa ako zaciatocnik dost veciam priucil z videi, ktore su spajane s jeho menom (neviem nakolko sa na nich aktivne podielal). to iste charita.

bedo je zaujimace ako citujes s prepacenim fetaka (ci aj kokain je v poriadku?)a vydavas to za nieco smerodajne. radsej cituj konkretnych doktorov, ktori by sa pod ten vyrok podpisali. ice29 to spravne pomenoval, je to o intenzite a ked jeden pretekar ziska vyhodu dopovanim, tak moze spustit lavinu. som presvedceny o tom, ze keby sa aj skratili etapy (co by prospelo tak ci tak), tak by sa stale nasla kopa oportunistov typu Armstrong, ktori by tu zakazanu vyhodu stale vyhladavali. antidopingove pravidla by tu mali byt v prvom rade pre zachovanie ferovej sutaze pre sportovcov, ktori z sa z opravnenych zdravotnych dovodov nechcu zucastnovat na tychto "orgiach".
18.01.2013 - 10:50:03
00
aj tak si myslím, že to je hon na čarodejnice a nedopoval.. :D :D
18.01.2013 - 11:19:13
00
Lance je super :lol:
18.01.2013 - 11:23:44
00
Profesionálny šport je šoubiznis a aj Lance Armstrong (a nielen on) je len človek. Kto chce byť v šoubiznise úspešný, ...

To že LA bral zakázané prostriedky ma osobne prekvapilo podobne, ako informácie z dnes už skoro zabudnutého spisu "Gorila". Teda vôbec. C'est la vie.
18.01.2013 - 11:41:33
00
Ja som mu tiež veril, ale asi hlavne preto, že cestnú cyklistiku som objavil až tento rok a o MTB aj tak nemám prehľad :lol:
18.01.2013 - 12:10:39
00
psy brešú, ale karavána ide ďalej...možno sa opať znížia rýchlostné priemery v etapách :lol:
18.01.2013 - 12:14:45
00
Breer presne tak nic sa neudeje. Iluzia o cistote tohto sportu je uz davno prec. Kazdy rok sa pedsa objavi novy LA. Aspon maju novinari o com pisat. Bublina ale vzdy splasne a ide sa dalej :-(
18.01.2013 - 12:37:57
00
no každý rok sa sotva objaví nový LA, samozrejme vždy sa objaví nejaký nový prípad (a je ich čím ďalej tým menej), ale tak tomu aj tak nikto nezabráni...ja som nikdy nebol fanúšikom LA a je mi v podstate jedno ako to celé skončí, ale zase keď sa pozriete na to, čo v dnešnej dobe znamená vyhrať čo i len jeden krát Tour, musíte uznať, že mal chalan sakra šťastie počas toľkých rokov...žiadne fatálne pády, zranenia, slabé dni, keď ti nadelia pol hodinku, defekty v nepravej chvíli, keď sa trhá balík...to ti žiadny doping nezaručí...
18.01.2013 - 12:46:45
00
To, ze mal stastie je jedna vec, ale to, ze dopoval je nestastie. A ten cierny dopingovy flak na cele sa s nimbude tahat az do konca a urcite zakryje vsetky jeho dobre stranky. Ako som to niekde cital LA je minulost.
18.01.2013 - 12:59:45
00
2 drotar Mozno ano ale len nez sa objavi nova "pochutka". A ta sa objavi. LA uz neudrzi sledovanost medii a to je podstatne v celej hre.
18.01.2013 - 13:17:24
00
Presne tak biznis a prachy. Sport je az dalsi v poradi. Toto sa ale tyka kazdeho sportu :-(
18.01.2013 - 13:25:57
00
keyboard_arrow_up