1. Zimný MTB maratón na Slovensku

19.01.2013 - 20.01.2013
MTB maratón
Cestný beh
Bratislava, Železná Studienka, (Slovensko)

Propozície, Súťaž, Výsledky, Reportáže, Foto
hehe sak ja som to riesil rovnako :-D tiez nemam v umysle platit 2 eura za kazdu jednu fotografiu :-D
24.01.2013 - 18:21:35
00
Co keby sa "nastenka hanby" takto riesila po kazdom preteku?



K comu by to bolo ?
24.01.2013 - 19:37:57
00
Napr. k tomu, aby sa prestali mnozit sedlaci. Ja keby som kdekolvek na maratone zazrel cloveka ako odhadzuje na trat bordel, ktory sa prirodzene nerozlozi (papierova vreckovka alebo bananova supka su v pohode) a ktoreho je mozne identifikovat podla startoveho cisla, tak mu tu hanbu s radostou spravim.
24.01.2013 - 19:49:32
00
Este taka mala sutaz. Najdi na 2 fotke dvoch normalnych...



heh, super postreh :lol:
24.01.2013 - 21:37:06
00
Jezus, zbytocne .. Ked uz, tak poriadnu hanbu, po pretekoch nahlasit cislo pretekara a pri vyhlasovani vysledkov, nech si ich zavolaju na podium kvoli "specialnej cene" a potom im organizator povie nieco pekne pred vsetkymi.
24.01.2013 - 22:49:14
00
Tak to je samozrejmost, ze rovno na pretekoch by som si zgustol v prvom rade. By som ziadal DSQ a vylucenie z tomboly. Väcsina maratonov ma zakaz odhadzovat odpadky na trati priamo v pravidlach.

P.S. Ale potom dodatocne by som mu este urobil aj tak hanbu aj na fore. :)
24.01.2013 - 22:56:51
00
Mozno sem ani taki ludia nechodia, tak mu to moze byt jedno ..
24.01.2013 - 22:58:39
00
Ale niekto z fora ho moze poznat. To celkom staci. A uz staci aj tejto nasej diskusie. ;)
24.01.2013 - 23:01:18
00
jezus prepac za vlastny nazor, ale vobec si nemyslim, ze ten pan bol jediny co to urobil.
riesite tu *****, asi mate vsetci abstak od bajku, odporucam si trochu prevetrat hlavy
24.01.2013 - 23:05:22
00
no asi celkom take "pi.oviny" to nie su, budes asi este mladsi rocnik, ale podobne smeti(aluminiovy obal, plastova flasa,potravinova folia,plechovka, atd...) su pekne svinstvo v prirode, ktore sa len tak lahko nerozlozi a ked po rokoch sa zacne ako tak rozkladat, tak tie chemicke latky, ktore sa vylucuju, nie su este ani preskumane ako vplyvaju na biotop, my si potom myslime ako zdravu vodu si tam "nacapujeme" a o niekolko rokov sa budeme cudovat, preco mame tolko rakoviny a podobnych neprijemnych chorob...vsak, ked uz nieco si so sebou zoberiem, tak nemozem mat problem zobrat si obal z toho naspat, ktory ma vacsinou desatnasobne a viac mensiu hmotnost...je to maximalne buranstvo od niekoho, kto si dovoli odhodit odpad v prirode...mame krajinu pekne "zadrbanu" od plastov a inych odpadov, takze aj na takomto relativne bezvyznamnom preteku je odhadzovanie smeti prejav neuvedomeleho sedlaka(sedlak v davnosti vsetko hadzal na hnoj, respektive do prirody, lenze to boli latky, ktore sa dokazali v prirode rozlozit, bez neziaducich ucinkov a to bolo uz velmi davno)....a mozno by bolo dobre, ak by organizator vyrazne upozornil na taketo spravanie....
24.01.2013 - 23:32:20
00
jasne ze mas pravdu, len mi prislo divne, ze tu furt riesite jedneho pana :) sa mu muselo dnes paradne stikutat.
a to vsetko len na zaklade jednej vety v tom reporte. a co ostatni vinnici?
24.01.2013 - 23:50:58
00
iron.hode....riesime toho kto bol pristihnuty pri cine...je nam jasne ze ich bolo ovela viac.... ;-)

kradezi je tiez omnoho viac ako sa ich vyriesi....a preco?? pre ten isty dovod nevedia nikomu nic dokazat....

lenze tento pan bol videny ako odhadzuje papieriky na zem....takze jeho riesit mozme....

a jeho sme aj tak pouzili len ako priklad...proste malo by sa to vazne pred vyhlasenim vysledkou riesit pozvanim ludi na podium ;-)
25.01.2013 - 07:28:01
00
Pre vase info. "polocas rozpadu" zuvacka, plechovka, plastova flasa...

Takato osveta funguje v Zillertali.
25.01.2013 - 07:57:11
00
Pripomina mi to tu časy,ked za nejaku drobnu cybu čo človek urobí ho treba poslat do chladku,ukamenovat,vystavit ho niekde aby to všetci vedeli,začat riešit jeho kadrovy pôvod,vyhodit z prace poslat do uranovej bane.....
Urobil chybu,možno sa mu nechcelo na pretekoch vykecavat tak len mykol plecom.Keby bol skutocny ignorant,posle ta do pi...
Obcas sa s dotycnym zveziem,bordel nerobi,tu sa nechal strhnut atmosferou pretekov?
Na tombolu a DSQ vam dotyčny kašle,baví ho pretekat,nie čakat x hodín na ruksak...
Este raz,urobil chybicku,normalne to nerobí,da si pozor nabuduce...
a neda mi este jednu vec,toto je obraz spoločnosti v akej žijeme,niekto tu vyzera ako ignorant,lebo pod tarchou inych problemou je toto uplna *****...na pre neho,dalsich x sa donho navaza,a pritom nerieši fakt milionkrat zasadnejšie veci ktore sa v tejto bananovej republike deju,nebudem analyzovat voliča ,politikov,sudy...,na to je miesto inde.
A teraz do mna...
25.01.2013 - 08:52:01
00
Keby si napísal, sorry chalani, nechal som sa uniesť, nabudúce si dám pozor, tiež by sa ti nič nestalo.
25.01.2013 - 09:02:42
00
keyboard_arrow_up