zda sa mi ,ze som to tu uz kedysi videl
podla mna je to na baze teflonu
07.02.2013 - 21:36:04
00
to mat na aute tak umyvarky skoncili
08.02.2013 - 08:42:14
00
Realne v predaji na SK je toto http://www.isokor.com, ale asi to nezvlada to, co na tom prvom videu.
08.02.2013 - 17:05:11
00
Mňa presvedčili... Na čelnom skle auta to môže byť skvelé, uvidím keď to dorazí a keď to reálne odskúšam v praxi. Vďaka za link ;-)
08.02.2013 - 21:17:04
00
Na celne sklo sa podobne pripravky predavaju uz roky "tekuty stierac" napr : www.pneuformance.sk
..Pokial ide o vodu na skle tak efekt je dost podbny.
09.02.2013 - 00:15:56
00
Na celne sklo sa podobne pripravky predavaju uz roky "tekuty stierac" napr :
..Pokial ide o vodu na skle tak efekt je dost podbny.

Na čelne sklo perfektna vec. osobne vyskúšané. ale na fasádu alebo koženné boty by som to asi nedával. :rofl: už len preto že to dosť smrdí
09.02.2013 - 08:22:08
00
ja som s tym prestal, mal som dojem, ze to nici gumu na stieracoch. taktiez pri jazde v noci to pri protisvetle paradne rozmazavalo "obraz". na bocnych sklach to pouzivam stale
09.02.2013 - 08:38:33
00
andrej pokial nemas dobre stierace tak rainoff sposobuje stopy "hmlu" za stieracmi. A stierace samotne prave naopak setri, nakolko tie nebehaju po skle ale po mastnej vrstve. A pravdou je hlavne to, ze ich skoro vobec netreba pouzivat a aj to ich setri.
09.02.2013 - 09:04:43
00
presne ako vravi palo1707 .. tekuty stierac je hlavne od toho aby si stierace pouzival minimalne. Tekuty stierac najlepsie funguje cca od tych 80km/h.. kvapky ti pekne utekaju po skle.
Dalsia vec je ze aky prostriedok pouzivas. Ak je to nejaky "tesco" vyrobok ..tak ti to mohlo rozmazavat obraz. Ja som si nikdy nic take nevsimol :)
09.02.2013 - 10:03:17
00
ja pouzivam NANO deichmann kupil som to u nas v deichmane pred tromi rokmi. super vec na obuv aj textil ale ta vydrz by som povedal je tak na jedno pouztie. pri dalsej ture alebo cinnosti vo vlhku je lepsie aplikovat znovu. na rybacke som chodil po clenky vo vode a spravalo sa to presne ako v jezusovom videu. uplne suche voda obtekala obuv. dokonca som ani nevycistil boty od blata a aplikoval rovno na blato, priniesol som si ho suche zasa domov :D myslim ze to stalo 10€
09.02.2013 - 10:05:31
00
Mal som niečo podobne aj ja na svojom aute aplikovane na čelnom skle a bočných predných sklách. Bolo to nemeckej značky. Garantovali 20 tis. Km alebo jeden rok. Realita: dobre to fungovalo asi pol roka (ročne najazdene 15. tis) na čelnom skle a na bočných cez rok. Stierače som používal minimálne to je pravda. Do rýchlosti 70km bolo to slabsie lebo odpor vzduchu nedokázal celkom dobre odstrániť kvapky. Preto trebalo použivať viac stierače. Najlepsie to funguje pri rýchlostí 90 a viac. Na dialnici najlepsie. V zimnom období sa z takto ošetreného skla celkom dobre odstranuje námraza. Nedrží tak ako pri neošetrenom skle. Ale nebol to lacný špás. Stalo to cca 30€. Ale len na dvoje pouzitie pri aplikácií predného a bočných predných skiel. Ale pozor pri akej teplote sa to nanáša. Ja som musel dodržať tuším najmenej 15°C.
09.02.2013 - 10:50:22
00
Hlavne to treba poriadne rozotriet, stalo sa mi to par krat, ked to bolo zle rozotrete.
09.02.2013 - 10:51:50
00
mam presne ten na fotke, stierace som vtedy mal bosch aerotwin...
jasne ze pri vacsich rychlostiach to funguje paradne, akurat ze vela jazdim v obciach a tam to bez stieraca nie je ono. co sa tyka dobreho roztretia, lestil som to dost, ale ci dostatocne to zistis az v dazdi a tme :D
09.02.2013 - 12:56:01
00
nejde o to ake si mal stierace, ale v akom stave boli, ak boli uz zoslahane tak je jasne preco si nebol spokojny. Ja som spokojny aj v obci pri nizsej rychlosti, voda sa krasne zoskupuje do kvapiek a netvori sa suvisla vrstva vody cez ktoru nie je vidno absolutne nic. Takze stale vidis viac ako bez toho. Raz sa mi stalo, ze mi na dialnici odisiel motorcek stieracov, vtedy som tento pripravok este nepoznal, behom sekundy som bol uplne slepy, nevidel som ani kapotu a bol to naozaj neprijemny pocit, ked zrazu nevies kam ides.
09.02.2013 - 13:12:36
00
praveze stierace boli nove (a dost drahe :D), jednoducho nebol som s tym spokojny a uz to nepouzivam na celne sklo, hotovo.
ak si spominam tak na tom vyrobku aj upozornovali, ze by nemal prist do kontaktu s gumou
09.02.2013 - 13:24:55
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up