To je parada zacat v takom skorom veku s cyklistikou, uz zavodne. Ja zacinam az teraz (v klube) v 15 tak dufam ze nezacinam nejako neskoro. :D
17.02.2013 - 19:04:30
00
nikdy nie je neskoro ;)
17.02.2013 - 19:31:27
00
To je parada zacat v takom skorom veku s cyklistikou, uz zavodne. Ja zacinam az teraz (v klube) v 15 tak dufam ze nezacinam nejako neskoro. :D


Vidíš ja som sa dostal do klubu v 16tke :) a odvtedy seriózne trénujem, predtým som sa len tak viac vozil :) Je pravda že nikdy nie je neskoro :) ale popravde tiež by som bol spokojnejší keby som začal o pár rokov skorej... Niektoré tie deti si ani neuvedomujú čo majú :))

Teraz ma napadla taká troška od témy otázka,, existujú vôbec jazdci s pro tour teamu ktorý začali vo veku 16 a viac ?
17.02.2013 - 19:48:35
00
Vies, lebo ja chcem aj vyhravat, seťavať ich, tak dufam ze tam az taky rozdiel medzi nami nebude. Ved ronzon ako to zvladas ty? :D
17.02.2013 - 19:53:36
00
ps.: synátora si pekne poladil :),, ten bicykel je jeho giant z fotiek na fóre ?
Lubika som už za to drbal, ale ty si tu vtedy ešte asi nebol.. Takže - Giant a dres Cervélo ti ladia?
17.02.2013 - 22:07:35
00
Teraz ma napadla taká troška od témy otázka,, existujú vôbec jazdci s pro tour teamu ktorý začali vo veku 16 a viac ?
Či je v súčasnosti niekto taký v Protour, to nieviem, Canopus by ti to mohol "očekovať".
Ale v mojich mladých rokoch sa začínalo v 15-tich, nejaký Merckx dokonca keď mal mať 16. A keď mal 19, tak už bol majster sveta.


Naposledy upravil JoKo dňa 17.02.2013 - 22:12:59, celkovo upravené 1 krát.

17.02.2013 - 22:10:14
00
Či je v súčasnosti niekto taký v Protour, to nieviem, Canopus by ti to mohol "očekovať".
Ale v mojich mladých rokoch sa začínalo v 15-tich, nejaký Merckx dokonca v 16-tich. A keď mal 21, tak už bol majster sveta.


Vidíš, a dnes sa remce na to ako sa trenovalo po staru :P, možno len dnešná mládež sú väčšie bábovky ako kedysi. Čest výnimkám
17.02.2013 - 22:12:43
00
Vies, lebo ja chcem aj vyhravat, seťavať ich, tak dufam ze tam az taky rozdiel medzi nami nebude. Ved ronzon ako to zvladas ty? :D


Celkom statočne, ale ja to posudzovať nebudem :) to musí niekto iný. 2012 bola moja úvodná sezóna absolvoval som dosť pretekov MRC, zopár SP, prievidzský cyklomaratón a Beskyd tour (dlhšiu trasu- tam som osobne trocha pohoral chcel som čas pod 6h, mal myslím o 30sek cez).

S výsledkami spokojný nie som vôbec, slabé nohy, nízska výkonnosť :( (aj keď si to vravím iba ja, a okolie hovorí že nie som vôbec zlý na svoj vek) dosť trénujem tak tento rok bude výkonnosť na pretekoch o dosť lepšia ;) mám dobrý systematický trening,, už len vďaka nemu mám pocit dobrého progresu.

Uvidíme ;) ako to bude tento rok 3:).

ps.: chcel by som mať o 2-3 roky menej a bolo by to super. Ale málokedy je niečo ideálne.

S tebou to vyzerá ako ? uvidíme sa tento rok na dákych pretekoch ?
17.02.2013 - 22:16:53
00
Lubika som už za to drbal, ale ty si tu vtedy ešte asi nebol.. Takže - Giant a dres Cervélo ti ladia?


Vtedy som ti napísal, že je to preto ak budem raz mať cervélo rám, tak nebudem musieť meniť dres :!:
... a to isté platí aj u juniora :lol:

PS: má môj dres - na jeho nový ešte nemám :cash: nie každý tu ..... bankárovu dcéru :hai:
18.02.2013 - 04:43:04
00
Lubik: nenechaj sa dodrbavat a kludne si oblec co sa ti paci ;)
18.02.2013 - 09:20:52
01
Ten chlapec ma teraz najazde tolko km, ze mu mozeme len zavidet. A podla mna je dobre, ze neriesi farbu alebo napis na drese.
18.02.2013 - 09:36:21
01
Celkom statočne, ale ja to posudzovať nebudem :) to musí niekto iný. 2012 bola moja úvodná sezóna absolvoval som dosť pretekov MRC, zopár SP, prievidzský cyklomaratón a Beskyd tour (dlhšiu trasu- tam som osobne trocha pohoral chcel som čas pod 6h, mal myslím o 30sek cez).

S výsledkami spokojný nie som vôbec, slabé nohy, nízska výkonnosť :( (aj keď si to vravím iba ja, a okolie hovorí že nie som vôbec zlý na svoj vek) dosť trénujem tak tento rok bude výkonnosť na pretekoch o dosť lepšia ;) mám dobrý systematický trening,, už len vďaka nemu mám pocit dobrého progresu.

Uvidíme ;) ako to bude tento rok 3:).

ps.: chcel by som mať o 2-3 roky menej a bolo by to super. Ale málokedy je niečo ideálne.

S tebou to vyzerá ako ? uvidíme sa tento rok na dákych pretekoch ?


Ow, tak to si mal naozaj velmi pekny cas na tom Beskyde :) len tak dalej! to si dal na tom lacnom Treku? :)
18.02.2013 - 10:10:12
00
Vsetko je v nohach, hlave a srdci technika je az potom.
18.02.2013 - 10:46:01
00
To je jasne ale kto ma vykonnost v nohach tak potom lepsia technika mu jednoznacne pomoze k lepsiemu casu tiez :) (naopak to zial nejde hh)
18.02.2013 - 10:57:44
00
Mládeži sa venujú veľmi dobre v MŠK Žiar nad Hronom, takisto vo vyššie uvedenom klube Cyklistický spolok Žilina. Tieto dva kluby sa maximálne venujú mládeži a majú aj úspechy. Zúčastňujú sa slovenských aj zahraničných pretekov na ceste, v mtb aj v cyklokrose. Takisto aj ďalšie kluby na Slovensku sa venujú mládeži. Stačí sa nakontaktovať. S rovesníkmi je to o inom ako s otcom :-) .
18.02.2013 - 13:09:11
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up