Smer od Race:
- zabocis na konecnu elektriciek pri vyskovej budove za zel. stanicou
- odtial ide jedina asfaltka popri trati, po nej stale rovno
- dojdes na krizovatku, doprava sa ide do vinice, treba ist rovno do kopca
- na vrchole je dom, doprava lavicka a start
Smer od Ahoj:
- prejdes popod trat od Figara a hned za zel. mostom doprava /hore sa ide na povodny start uphillu/
- ides stale rovno a na konci asfaltka zatoci dolava 90st. hore /doprava je chodnik pod trat a mostik/
- na konci kopca /cca 60m/ doprava a stale rovno popri vinici
- skoro konci treba doprava dole /dolava hore je do lomu, tam nie/
- asi 50m dole a prejdes obrovsku kaluz zaroven dolava a ides stale rovno dalej
- stale popri trati dojdes k domcekom a stekajucim psom a starej dodavke
- uzka asfaltka ide dolava hore je to asi 30m
- na vrchole dolava, lavicka a start
Smer od Koliby:
- od ciela byvaleho uphillu /chatky na luke/ po trati priamo dole po luke az do dolinky
- z dolinky 5m vyskovych hore stale po lesnej ceste az na max. vyskovy bod
- z vrcholu asi 10-20m dalej po ceste az na krizovatku, tam dolava 90 stupnov
- po tejto lesnej ceste stale dole
- nalavo jedna studnicka, prudky zlom dole, krizovatka s cestou dolava, ale stale dalej po ceste dole
- studnicka napravo a stale po ceste dole
- rozbocka , krizovatka /ide cesta dolava cez potok/, ale stale rovno
- prve zahradkarske domceky a asfaltka, stale rovno dole
- malinky vyslap (+2m vyskove) , mierne doprava (+1m)
- po asfaltke dole
- domcek , krizovatka, lavicka nalavo = ciel
edit1: od startu ide asfaltka stale hore ale na konci vinice treba ist malinko doprava /+1m vpravo, 1-2m vyskove dole/ dole a rovno. Potom uz len stale rovno po ceste , neodbocovat.
edit2: popis od hlavnej cesty priamo cez zeleznicnu trat nedam