Zdravím ľudkovia chcem sa vás opýtať či nepoznáte nejaké trasy v okolí Humenného.Mám na mysli skor nejaké lesné cesty alebo singeltraky možno aj nejaky lepší zjazd. :D

Niečo také ako cestička na Hubkovej to už je nuda.
25.07.2012 - 23:10:55
00
http://mapy.hiking.sk/
pozri si modru znacku od kastiela da sa nou dostat az do niznych ladickoviec lesom malo by sa to dat v pohode prejst bikom len pocitaj s tym ze budes musiet bike prenasat cez spadnuty strom alebo prilis velku dieru
potom este z jasenova zltou do chlmca by sa malo dat aj ked neviem tusim som tam nikdy nebol
modru na hrad neviem ci das tusim ze je tam dost strmy kopec aj celkom velke kamene na chodniku alebo aspon sa mi zda ze pred 15 rokmi to tak bolo
popripade mozes kuknut na google earth a spravit si vlastnu trasu cez polne cesty, treba to pobehat potom ked budes mat predstavu co a ako sa da prejst tak si budes moct lepsie skombinovat trasy
alebo v kochanovciach ked prejdes cez most vyslapes kopec a lesom by sa malo dat pejst do lackoviec
30.08.2012 - 15:13:36
00
Skús Jasenov, hrad, Stariansky kríž, dole do Starého potom do Krivošťan a popod les späť do Jasenova, alebo na Viniansky hrad, do Oreského, červené skaly, sokol, Brekovský hrad atď. možností je veľa... :)
17.03.2013 - 17:39:06
00
keyboard_arrow_up