nejak ste si zvykli, ze Peter vsetko vyhrava :) ano, vzdy sa ide o 1.miesto, ale ked sa nepodari, za druhe su tiez body do rebricka. A ide tiez o zviditelnenie, reklamu, naplnenie predstav sponzorov, za ukrojenie co najvacsej porcie z vysielaneho casu (kde popredne priecky priamo pocas pretekov a neskor stupne vitazov rozhodne patria). A to sa Petrovi dari.
22.03.2013 - 18:02:13
00
mňa nebaví keď tu čítam, že niekto je hlúpy, lebo špurtuje o druhý flek...

:y: :y:
22.03.2013 - 18:02:23
00
inak trochu sa smejem ked citam o reklame a vysielacom case lebo ked napr robili rozhovory pred san remom zopar pretekarov a medzi nimi bol aj peto sagan im bolo vidno iba tvare a co najmenej reklam co mali po drese a ked niekto ide na biku tie reklami su tak malinke ze je smiesne si mysliet ze toto ich zivy ...
22.03.2013 - 18:11:38
00
ver tomu, že ich to živí (a uživí) a napr. taký LA zarobil Treku milióny už len tým, že jazdil na ich biku
22.03.2013 - 18:15:26
00
skor som myslel reklami na dresoch, je jasne ze bike ako taky si robi reklamu takpovediac sam ...
22.03.2013 - 18:20:05
00
janosik, smiat sa mozes, ale iba svojej nevedomosti :) nejde ani tak o reklamy na drese. hlavny sponzor je velky, ostatni maju malu plochu. Ale casto ide o samotne meno pretekara, stajnu a z toho plynuci predaj - bicykle, sady, dresy, reklamne predmety a vsetko, co je s klubom spojene. Staci to mat uvedene na stranke. Ludia si kliknu, stanu sa fanusikmi na facebooku, nasledne cielena reklama skoro zadarmo atd. Funguje to aj na podpisane reklamne zmluvy. A cim castejsie sa vyskytuje pretekar v telke, tlaci, na internete, zabera viac casu a miesta, tym vacsi kontrakt v buducnosti.
22.03.2013 - 18:53:02
00
mňa nebaví keď tu čítam, že niekto je hlúpy, lebo špurtuje o druhý flek...

Nepostrehol som, ze by to tu niekto napisal. Hlupy by bol, keby dalej tvrdohlavo tahal tu skupinku a nakoniec by mu tie sily chybali. V danej situacii to urobil dobre. Sustredil sa na druhe miesto, body pre seba, prachy pre team...
22.03.2013 - 18:56:11
00
No a ako prave pozeram, Peto je uz 1. v rebricku UCI. ;-)
22.03.2013 - 19:01:13
00
mňa nebaví keď tu čítam, že niekto je hlúpy, lebo špurtuje o druhý flek...


Presne tak! :y:
22.03.2013 - 19:02:19
00
Cesi sa tesia ked je nejaky Stibar alebo Roman K. v prvej dvadsiatke alebo ak ho zaberie kamera a my sa tu budeme dohadovat preco Sagan nerobi to ci ono...
22.03.2013 - 21:15:05
00
Tak je. Po 5.etape Tirreno-Adriatico som na jednom ceskom serveri cital toto:
"Rodriguez zaútočil 1,5 kilometru před cílem v Chieti. Skupina favoritů, ve které nechyběli Contador ani Froome, na tento atak nedokázala reagovat. Roman Kreuziger s Andreyem Amadorem se také pokusili v závěrečné pasáži zaútočit, avšak jejich snaha se nakonec ukázala jako neúspěšná."
Co by oni dali za to, aby mohli napisat: "Kreuzinger druhy alebo vyhral etapu". Peter ich vyhral vtedy dve, Milano-San Remo bol tesne druhy, dnes zase druhy. Par rokov dozadu sa nikomu ani nesnivalo, ze Slovak vyhra minuly rok 3 etapy na TdF, zelene tricko, prespurtuje Cavendisha, bude mat v 23 rokoch vysledky, ake ma a ze ho budu male deti poznat podla zelenej farby dresu. Treba byt za to vdacny, tesit sa z kazdeho uspechu a neriesit kraviny.
22.03.2013 - 22:52:16
00
A to deti nespoznavaju len jeho. Spoznavaju aj mna a kricia na mna "Sagan!" :D
22.03.2013 - 22:56:39
00
:D inak vie niekto, preco Peter menil bicykel? Nezachytil som to.
22.03.2013 - 23:13:29
00
,,Počas etapy som mal problémy s kolesom, musel som rýchlo zobrať iný bicykel spolujazdca, takže takých tridsať kilometrov som išiel na inom."
22.03.2013 - 23:18:06
00
A to deti nespoznavaju len jeho. Spoznavaju aj mna a kricia na mna "Sagan!" :D


Potvrdzujem rovanku skusenost (tento rok uz dvakrat) :) A to nemam bicykel Cannondale ani nenosim zeleny dres :D Proste ludia ked vidia typka na bicykli, ako trochu rychlejsie naklada, uz je to pre nich automaticky Sagan. Ale som tomu celkom rad, ze Peto tento krasny sport tak spopularil, aspon nie sme pokladani za uplnych exotov v elastakoch.
22.03.2013 - 23:27:38
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up