jano cas straveny riesenim tohoto problemu si uz mohol vymenit za cas co tvrdis ze nemas na poste pri prevzati sedla.


moje blizke osoby su od vcera v nemocnici. Teraz uz mam cas. Ale uz by som bol davno von na vzduchu, nebyt par "spravodlivych" pred ktorymi si musim obhajovat meno.
Neodpovedal si mi na moj sukromny email. Co to ma cele s Tebou? Preco davas linky na toto forum pod moje inzeraty? Myslis ze jeden nespokojny prevazi 99% spokojnych?
23.03.2013 - 14:37:29
00
moje blizke osoby su od vcera v nemocnici. Teraz uz mam cas. Ale uz by som bol davno von na vzduchu, nebyt par "spravodlivych" pred ktorymi si musim obhajovat meno.
Neodpovedal si mi na moj sukromny email. Co to ma cele s Tebou? Preco davas linky na toto forum pod moje inzeraty? Myslis ze jeden nespokojny prevazi 99% spokojnych?

Len nech vsetci vidia ako sa spravas ako predajca a aky "cestny" Urcite ti to zvysi renome
23.03.2013 - 14:40:50
00
mi to pride jak kedy som cital forum z materskej skolky!
nemozete sa dohodnut a vratit tovar ? to vam za tych 50 stoji ?
sa vam cudujem
23.03.2013 - 15:21:29
00
Len nech vsetci vidia ako sa spravas ako predajca a aky "cestny" Urcite ti to zvysi renome


chudacik. Este napises nieco aby si ma zdiskreditoval?
23.03.2013 - 15:51:20
00
Naozaj sa tu nechcem nikoho dotknut, ale musim napisat ze Jano je jednoznacne adept do vysokej politiky ( aj ked iba tej slovenskej )
1. svojou neprofesionalitou uviedol kupcu jednoznacne do omylu ( nakolko v inzerate je urcite fotka cierneho sedla )
2. od kupcu prevzal za tovar o ktory nema kupec ( a podla prispevkov ani Jano...je rad ze sa sedla za kazdu cenu zbavil ) zaujem za VOPRED dohodnutu sumu 50€ ( je uplne zbytocne odvolavat sa na to kolko predavajuci zlavil z povodne pozadovanj sumy )
3. namiesto toho aby od kupca prevzal naspat sedlo o ktore kupec NEMAL a NEMA ZAUJEM, tak ho vulgarne osocuju a odvolava sa na irelevantne veci a priciny ktore nemaju s tymto obhodom vobec nic spolocne
4. dokonca tu ma obhajcov ( skoro ako na sme.sk platenych diskuterov ), ktori nabadaju kupcu zverejnit fotku svojho bicykla, aby oni uznali ci sa mu tam hodi alebo nie ( pretacte, ale to je uz na ;( , pripadne :D , neviem sa este rozhodnut )
5. vrcholom vsetkeho je fakt, ze tu ide predajca vypisovat ako danych 50€ da na charitu! prepac, ale preco ty chces davat 50€ na charitu ktore moralne patria niekomu inemu? vrat peniaze za nechceny tovar kupcovi a nesir tu demagogiu o tom ako prispejes na charitu ( aj tak to neurobis )!
23.03.2013 - 16:10:26
00
1. ked si tak perfektny, hod do mna kamen. Nepredaval som mu to ako firma.
Nie ako profesional, ale ako clovek. V oblasti bicyklov poznam len par skutocnych
profesionalov a vobec, byt profesionalom v oblasti bicyklov, to nie je ziadna chvala,, ako povedal pan Mrazek "bicykle su tym najnizssim levelom strojariny, osem trubiek zvarenych dokopy" takze nepasujem sa za cyklistickeho profesionala, je to moc
lahke remeslo. Bicykle povazujem len za jednu z oblasti ktorymi sa zaoberam.
Nie je tam uz velmi vela priestoru na posuvanie tej oblasti vpred.
2. sedlo by som rad pouzival, ale potrebujem minimalne 140mm (toto je 131)
preto ho musim predat.
3. prepac, sedlo som mu poslal v poriadku a neposkodene. Na obrazok dolu sa podoba,
takze nemam dovod. A keby si to aspon Tomas zasluzil.
4. Janosik je znamy mikulassky cyklista, akobzeby sme sa nepoznali
5. lutujem ze som mu to sedlo vobec predal. nie je ho hodny





Naozaj sa tu nechcem nikoho dotknut, ale musim napisat ze Jano je jednoznacne adept do vysokej politiky ( aj ked iba tej slovenskej )
1. svojou neprofesionalitou uviedol kupcu jednoznacne do omylu ( nakolko v inzerate je urcite fotka cierneho sedla )
2. od kupcu prevzal za tovar o ktory nema kupec ( a podla prispevkov ani Jano...je rad ze sa sedla za kazdu cenu zbavil ) zaujem za VOPRED dohodnutu sumu 50€ ( je uplne zbytocne odvolavat sa na to kolko predavajuci zlavil z povodne pozadovanj sumy )
3. namiesto toho aby od kupca prevzal naspat sedlo o ktore kupec NEMAL a NEMA ZAUJEM, tak ho vulgarne osocuju a odvolava sa na irelevantne veci a priciny ktore nemaju s tymto obhodom vobec nic spolocne
4. dokonca tu ma obhajcov ( skoro ako na sme.sk platenych diskuterov ), ktori nabadaju kupcu zverejnit fotku svojho bicykla, aby oni uznali ci sa mu tam hodi alebo nie ( pretacte, ale to je uz na ;( , pripadne :D , neviem sa este rozhodnut )
5. vrcholom vsetkeho je fakt, ze tu ide predajca vypisovat ako danych 50€ da na charitu! prepac, ale preco ty chces davat 50€ na charitu ktore moralne patria niekomu inemu? vrat peniaze za nechceny tovar kupcovi a nesir tu demagogiu o tom ako prispejes na charitu ( aj tak to neurobis )!
23.03.2013 - 16:51:22
00
Na co to stale vsetko citujes?
23.03.2013 - 16:56:04
00
Oakley,
1. ked si tak perfektny, hod do mna kamen. Nepredaval som mu to ako firma.
Nie ako profesional, ale ako clovek. V oblasti bicyklov poznam len par skutocnych
profesionalov a vobec, byt profesionalom v oblasti bicyklov, to nie je ziadna chvala,, ako povedal pan Mrazek "bicykle su tym najnizssim levelom strojariny, osem trubiek zvarenych dokopy" takze nepasujem sa za cyklistickeho profesionala, je to moc
lahke remeslo. Bicykle povazujem len za jednu z oblasti ktorymi sa zaoberam.
Nie je tam uz velmi vela priestoru na posuvanie tej oblasti vpred.
2. sedlo by som rad pouzival, ale potrebujem minimalne 140mm (toto je 131)
preto ho musim predat.
3. prepac, sedlo som mu poslal v poriadku a neposkodene. Na obrazok dolu sa podoba,
takze nemam dovod. A keby si to aspon Tomas zasluzil.
4. Janosik je znamy mikulassky cyklista, akobzeby sme sa nepoznali
5. lutujem ze som mu to sedlo vobec predal. nie je ho hodny
Ale jedno Tomasovi musim uznat, svojim vrieskanim pritiahol tolko ludi na pomoc az nechapem. Keby ste tak vsetci vedeli KOMU bezite na pomoc tak by ste si zrejme rozmysleli svoj smer behu. A zial, takto sa pisu dejiny. Tie su plne provokaterov ktori svojim vrestanim zmobilizovali davy proti svojim nepriatelom. Je to tragikomedia v priamom prenose.
23.03.2013 - 17:00:09
00
Tymto len dokazujes, ze jediny curak, ktory v tejto kauze vystupuje si ty ;-)
23.03.2013 - 17:02:36
00
:D to uz je do smiechu toto, ty si znamenie baran hej ? lebo ides sam proti vsetkym ale ocividne ti to vobec nevadi, ze kazdym pripsevkom sa z teba stava vacsi a vacsi ... :) alebo to este stale nechapes
23.03.2013 - 17:19:53
00
Tomáš, keď chceš vec dotiahnúť do konca, tak ti navrhujem podať žalobu na súd o neplatnosť zmluvy. Princípy a vzťahy, ktoré Občiansky zákonník upravuje sa vzťahujú na všetky subjekty a vzťahy medzi nimi, či sa jedná o fyzické osoby (občanov) alebo o právnické osoby (firmy). Janokl porušil princíp a jeho konanie odporuje dobrým mravom, čo má za následok, že si v práve a pri podaní žaloby na súd tento spor s pravdepodobnosťou hraničiacou s istotou vyhráš a Janokl bude znášať všetky náklady spojené so súdnym konaním.
Foto v danej veci mal len informatívny charakter (expozícia môže zmeniť farbu veci) V prípade, že použil ilustračné foto, tak je jeho situácia ešte horšia. Princípy, ktoré platia pri kúpe a predaji nových vecí platia obdobne aj pri kúpe a predaji veci už použitých
23.03.2013 - 17:22:13
00
Ked uz svina, tak poriadna, ilustracne foto je z netu, na net to musel dat niekto kto ma na to autorske prava, ale janko z mikulasa to urcite nebol.
23.03.2013 - 17:26:36
00
Ked uz svina, tak poriadna, ilustracne foto je z netu, na net to musel dat niekto kto ma na to autorske prava, ale janko z mikulasa to urcite nebol.


dochadzaju ti argumenty ked spominas copyright? to uz nevies preco by si si do mna kopol? Ak to je niekoho fotka, je to fotka fiziku. A ich sedlo som predaval. Tak aky problem.
23.03.2013 - 17:38:52
00
2indurain :
ty lolek este snad plati nejaka suma v eurach od ktorej sa jedna o trestny cin aj to iba v pripade kradeze o akom trestnom cine to tu hovoris , je to priestupok ked uz tak a to sa deje skoro kazdy den ...(sudy by sa z toho pekne poondiali)
to ze ten saso zrazu to sedlo nechce ,iba podciarkuje aky je to *****, lebo sa velmi nelysi od toho cierneho kedze je leskle cize mohlo rychlo a aj doslo k omylu , snad mu neposlal kilo priesku je to to iste sedlo len v inej farbe preto som sa spytal nech postne fotku biku aby som sa presvedcil ci je to taka hrozna tragedia ako to tu vypisuje , pozor pravda je uplne inde jeho prehnane reakcie iba svedcia o tom ze sa chcel na nom nabalit pri dalsom predaji a nie ze by ho chcel pre seba inak by tak nejacal takto prisiel o padika a to ho serie ,jemu je to sedlo naozaj k nicomu ako to sam napisal otazka na toto lolka z kosic znie : ci ma vobec bicykel a ci ho vie pouzivat lebo mne skor pripomina priekupnika ktory sa msti zato ze ho jano aj ked omylom dostal do potiazi , to je moj skromny nazor na tuto melodramu
23.03.2013 - 17:40:10
00
:-D
23.03.2013 - 17:41:58
00
keyboard_arrow_up