Tym len zase dokazujes co si zac :-)
23.03.2013 - 17:37:34
00
Kupoval tmavé, dostal svetlé. Čo na tom nechápeš? Sám si priznal že si tam dal zlú fotku. Tak kde je problém? Stojí ti tých 50eur za tieto problémy?
23.03.2013 - 17:39:45
00
skus teda zverejnit celu vasu komunikaciu ty, ked tomas nezverejnil vsetko
23.03.2013 - 17:48:14
00
ubohe. kazdy z nas ma nejaky problem, ktory ho tazi, ktory riesi a popritom este musi aj pracovat. co ma spolocne tehotna manzelka s nejakym predajom ? mam dva tyzdne chore deti a tento tyzden sa k tomu pridala aj manzelka, popritom staviam dom, pracujem, musim nieco splnit, pretoze mam nejaky termin, povinnosti... myslis, ze nejakeho huga von bahnhof v erlagene nieco z vyssiespomenuteho zaujima ? mozem ta ubezpecit, ze ani nahodou... jednoducho, musim nieco spravit a splnit.

ak poslem nieco co nie je spravne, kde som urobil chybu, tak mi holt nic ine neostava, len zdvihunt rit a ist na tu postu.

nemas ani len moralne pravo sa tu ohanat tym ze nemas cas.

sorry, chlap ktory sa vyhovara, ze ma zenu na rizikovom a preto nemoze ist na postu ? a ako daleko je ta posta ? stale rovno a po troch dnoch dolava a za dalsie dva si tam ?

je velmi smutne, ze takito ludia maju este aj volebne pravo... rozhoduju o zivote mojich deti a spravaju sa ovela horsie ako oni.

ked uz budes vychovavat dieta v blizkej buducnosti tak len take male odporucanie : vzdy mu spln to, co mu slubis. dieta ta velmi rychlo potresta za tvoje chyby a neschopnost. a ver mi, ze ta strata bude ovela vacsia ako 50 E a cas straveny na poste...

pre mna v zivote je jedna vec dolezita : ked sa rano pozriem do zrkadla, tak sa nechcem bat toho, aby mi ten panak, ktory je tam oproti, mi chcel dat facku... keby som robil, to coho som tu svedkom, mal by som vazne obavy sa rano do toho zrkadla pozriet...

velebnosti, chce se mi blejt...
23.03.2013 - 17:49:27
00
nechcete to pan moderator zlucit do jedneho vlakna ? ci hasite flame rozdelenim na dva totozne vlakna s roznymi komentarmi ?
23.03.2013 - 17:53:00
00
ubohe. kazdy z nas ma nejaky problem, ktory ho tazi, ktory riesi a popritom este musi aj pracovat. co ma spolocne tehotna manzelka s nejakym predajom ? mam dva tyzdne chore deti a tento tyzden sa k tomu pridala aj manzelka, popritom staviam dom, pracujem, musim nieco splnit, pretoze mam nejaky termin, povinnosti... myslis, ze nejakeho huga von bahnhof v erlagene nieco z vyssiespomenuteho zaujima ? mozem ta ubezpecit, ze ani nahodou... jednoducho, musim nieco spravit a splnit.

ak poslem nieco co nie je spravne, kde som urobil chybu, tak mi holt nic ine neostava, len zdvihunt rit a ist na tu postu.

nemas ani len moralne pravo sa tu ohanat tym ze nemas cas.

sorry, chlap ktory sa vyhovara, ze ma zenu na rizikovom a preto nemoze ist na postu ? a ako daleko je ta posta ? stale rovno a po troch dnoch dolava a za dalsie dva si tam ?

je velmi smutne, ze takito ludia maju este aj volebne pravo... rozhoduju o zivote mojich deti a spravaju sa ovela horsie ako oni.

ked uz budes vychovavat dieta v blizkej buducnosti tak len take male odporucanie : vzdy mu spln to, co mu slubis. dieta ta velmi rychlo potresta za tvoje chyby a neschopnost. a ver mi, ze ta strata bude ovela vacsia ako 50 E a cas straveny na poste...

pre mna v zivote je jedna vec dolezita : ked sa rano pozriem do zrkadla, tak sa nechcem bat toho, aby mi ten panak, ktory je tam oproti, mi chcel dat facku... keby som robil, to coho som tu svedkom, mal by som vazne obavy sa rano do toho zrkadla pozriet...

velebnosti, chce se mi blejt...

Velebnosti neodpustím si takýýýýý to :-)
23.03.2013 - 17:53:34
00
nechcete to pan moderator zlucit do jedneho vlakna ? ci hasite flame rozdelenim na dva totozne vlakna s roznymi komentarmi ?

Mily pan Prcin, dve temy su dielom vasho kamarata :-)
23.03.2013 - 17:55:57
00
Mily pan Prcin, dve temy su dielom vasho kamarata :-)


Nie. Len jedna. ja by som kludne pouzival tu prvu, ale racili ste ju zamknut.
23.03.2013 - 17:58:32
00
mily pan neviem ci, preco tu vytahujete moje priezvysko to by som rad vedel a to ze ste neschopny moderovat je jasne mne teda uplne uz to ukoncite alebo radsej nemoderujte lebo to vyznieva uplne rovnako ako ked moderujete ....
23.03.2013 - 17:59:41
00
Aspoň je čo čítat :-)
23.03.2013 - 18:04:50
00
joj, tesim sa ked pridem vecer co tu bude :D
23.03.2013 - 18:06:26
00
Toto trumfne aj xvlada. :D
23.03.2013 - 18:08:18
00
root daj to do jedneho pls. nechce sa mi sledovat dve
23.03.2013 - 18:10:04
00
Veru ani mne ale je to lepšie ako Prima LOVE
23.03.2013 - 18:11:35
00
No vidite chlapi, a mame to tu.."lepsie ako prima love"..."joj tesim sa co bude vecer" o tomto to je...je to pre Vas o adrenaline, o tom ako si do niekoho kopnut, ako ho znicit, alebo sa aspon na to pozerat ako v arene s gladiatormi...pekne ste sa vyfarbili...
23.03.2013 - 18:22:35
00
keyboard_arrow_up