Opakujem svoju skorsiu vyzvu!
Pytam sa ta preco si do textu neuviedol, ze ide o ilustracny obrazok a sedlo je sedo cierne, pripadne tam nedal realne foto? Tiez ta to obtazovalo?

Dokonca to nie je ani sede, ale strieborne.
24.03.2013 - 00:07:38
00
tymto si potvrdil ze si typ ktoremu sa hovori "adrenaline junkie"
Prepac ale ak toto robis pre bozssky pocit v tele, tak by si sa radsej nemal vyjadrovat.



ja, a verim, ze nie iba ja, ma na Teba pomenovanie, ktore ani nema tolko pismen :)
24.03.2013 - 09:05:05
00
Pán Klasovitý, bla, bla, bla. Takú reklamu, akú ste si urobili nepotrebuje komentár. Uisťujem vás, že v prípade, že na tomto webe, pokiaľ podáte inzerát je potrebné tento doplniť výstražným textom "POZOR", NEVERTE, ŽE BUDEM S VAMI JEDNAŤ PODĽA PRAVIDIEL. VŽDY MI IDE LEN O PENIAZE.
P.S: a ešte ku konštrukcii sedadiel ARIONE. Stred je brúsená koža a ostatné je koženka, resp. umelá "koža".
Vaše konanie v tejto veci je úbohé, plytké a zaslúži si hlboké pohŕdanie.
24.03.2013 - 09:29:51
00
Tak čo hyeny, idete si do mňa zahryznúť aj dnes?
Nemyslím tým tých pár dobrých chalanov, ktorí mi tu v dobrej viere dohovárajú ako som mohol urobiť tak strašnú vec a neposlať Tomášovi sedlo aké chcel.
Myslím tým internetových závislákov ako Patoo, Drasho, Jesus, Root, Matvej11 a podobne.
Tie stelesnenia ľudskej spravodlivosti, tí internetoví hrdinovia čo robia všetko správne, a čo majú vo svojich nudných životoch adrenalín z toho že môžu niekoho potopiť. A aj samotný Tomáš, ten ktorý sa rozhodol systematicky potopiť moje meno lebo som mu povedal NIE, nevymením Ti hračku, dostal si už zľavu, mal si sa ma na farbu spýtať.
Ste pripravení na ďalšiu lynčovaciu seansu? Z čoho ma idete dnes ešte obviniť?
Ešte Vám máta v gebuliach, že najväčší problém zemegule, ktorý musíte riešiť je sivé sedlo chudáčika Tomáša?
Ako mi vysvetlíte, že napriek mojim 3 výzvam sa nenašiel už nikto iný, koho som v živote "osral"??????????? Však som tu na mtbikeri predal za posledné roky aspoň 10 vecí!!!! Alebo ľudia čo chodia do mojej firmy (keď ste už do celého problému zaplietli moju firmu)...kde sú tí???????
Kde sú ľudia, ktorých som "osral" v súkromnom živote???????
žeby som bol predsa ten čestný človek/obchodník/remeselník, za ktorého sa považujem?
To nie je možné, veď ja som hajzel, ktorý osral Tomáša.
Ozaj, ako som ho to vlastne osral? Osral som ho vlastne? Predal som mu profi-sedlo za 50€, len som netrafil odtieň. A v slabej ľudskej chvili som odmietol absolvovať tú procedúru na pošte ešte raz a odmietol som ho...
A za toto ma tu ide niekto vláčiť po fórach ako najväčšieho hajzla?????????
Medzi Vami sú tí, ktorí zažili môj ľudský prístup v minulosti, a hanbia sa to priznať (pán z Kežmarku). Doteraz jazdím na jeho starom prešmyku, svoj nový som mu pri výmene bicyklov dal, spolu s predstavcom Ritchey a reťazou, a on mi dal svoje jazdené. Bolo to nadplán, dohoda znela rám za rám. Doteraz si pamätám ako som si robil starosti či je to preňho dosť férová výmena. Zabudol? Áno vážení. Na to dobré zvykneme zabúdať.
To je naša ľudská vlastnosť. Evolučne sme sa nepohli nikam, možno tak dozadu.
Takže môžte do mňa hádzať banány aj dnes. Ale ak Vám môžem niečo odporučiť,
skúste tnes spravi niečo prospešné. Niečo čo pomôže Vám a Vašim blízkym.
Lebo odsudzovať a ukazovať prstom, to svet dopredu neposúva.
24.03.2013 - 09:36:44
00
si fakt uboziak, moralne si na tom dost zle, ale je to tvoja vec, zi si ako chces, ja idem na bike
24.03.2013 - 09:44:43
00
Medzi Vami sú tí, ktorí zažili môj ľudský prístup v minulosti, a hanbia sa to priznať (pán z Kežmarku). Doteraz jazdím na jeho starom prešmyku, svoj nový som mu pri výmene bicyklov dal, spolu s predstavcom Ritchey a reťazou, a on mi dal svoje jazdené. Bolo to nadplán, dohoda znela rám za rám. Doteraz si pamätám ako som si robil starosti či je to preňho dosť férová výmena. Zabudol? Áno vážení. Na to dobré zvykneme zabúdať.

Ja som v piatok previedol slepca cez rušnú križovatku a dnes ráno pomohol neznámej babke s ťažkým nákupom. Týmto ich vyzývam aby sa okamžite sem prihlásili a verejne poďakovali, v opačnom prípade .....


Janokl, len vďaka tvojej slovnej zásobe verím, že si dospelý, pretože myslením si niekde na úrovni žiačika z 5.B

byť adminom, tak celú túto tému zruším, byť obchodníkom, tak ti miesto svetlo modrej kravate pošlem čiernu, však poslúži rovnako, čo je mňa do toho, že si ju chcel na prvú návštevu do pôrodnice a nie na pohreb.


Nechce sa mi hrabať tu v pravidlách na fóre, ale sa mi zdá, že obchodníci by nemali používať tunajší bazár na predaj svojich produktov /ak sa neživíš cykloobchodom, tak prepáč a nevšímaj si túto vetu/ a ak predsa áno, tak by si sa mal aj riadiť pravidlami pre internetový predaj
24.03.2013 - 09:59:15
00
janokl - zmen si nick na janokt to bude viac vystihovat Tvoje jednanie, tymto povazujem toto za moj posledny prispeok, s tebou to musia mat ludia v zivote tazke, nema to vyznam
24.03.2013 - 10:13:34
00
teda neviem ale v Matusovej firme je udajne uplne beznou rutinou posielat ine veci nez si clovek objednal. Objednas si A, posle B.


Jano, vidis, a toto je tvoj problem. Nedocitas si v akomsi amoku prispevok do konca kde je napisane ze kazda takuto situacia sa riesi. Ohanas sa tu ako ta niekto ociernil a ty to nemas problem napisat na druheho ze "je udajne uplne beznou rutinou". Vies, keby to bola pravda, tak by sme mu tu tiez na fore urobili peklo a do tyzdna by mohol taketo podnikanie ukoncit. Myslim ze poslat obcas napriklad XT retaz namiesto LX je nieco uplne ine ako poslat strieborne sedlo namiesto cierneho. Ale to nechajme tak. Proste chyba sa stala uz na zaciatku ked si akosi nezvladol hned prvu reakciu na kupcov mail a uz bol ohen na streche. Prepac, ale keby mne prislo nepouzitelne strieborne sedlo ktore sa asi nehodi na ziaden bicykel, tak ti do mailu poslem desat vykricnikov za sebou :)

No nic, kym sa pocasie uplne nepokazi, idem si pobikovat.
24.03.2013 - 10:26:30
00
este dodam ze na rozdiel od teba mat vrati peniaze za nespravne dodany tovar. ale to uz nenapises.
24.03.2013 - 10:36:59
00
Jano, vyser sa uz na to.... Mas predsa nedelu...
24.03.2013 - 10:50:53
00
Nechce sa mi hrabať tu v pravidlách na fóre, ale sa mi zdá, že obchodníci by nemali používať tunajší bazár na predaj svojich produktov /ak sa neživíš cykloobchodom, tak prepáč a nevšímaj si túto vetu/ a ak predsa áno, tak by si sa mal aj riadiť pravidlami pre internetový predaj


mtbiker pouzivam zasadne na predanie veci, ktore ja sam jazdim alebo som si ich kupil sukromne. Ziadne z tychto veci nefiguruju v mojom uctovnicte takze spominat tu moju firmu je od veci.
24.03.2013 - 11:45:39
00
Pán Klasovitý, bla, bla, bla. Takú reklamu, akú ste si urobili nepotrebuje komentár. Uisťujem vás, že v prípade, že na tomto webe, pokiaľ podáte inzerát je potrebné tento doplniť výstražným textom "POZOR", NEVERTE, ŽE BUDEM S VAMI JEDNAŤ PODĽA PRAVIDIEL. VŽDY MI IDE LEN O PENIAZE.
P.S: a ešte ku konštrukcii sedadiel ARIONE. Stred je brúsená koža a ostatné je koženka, resp. umelá "koža".
Vaše konanie v tejto veci je úbohé, plytké a zaslúži si hlboké pohŕdanie.


1. Nechem Vam protirecit, a nechcem mat nic proti Vam ako osobe, ale keby mi VZDY SLO LEN O PENIAZE tak Vam pred 2 rokmi vymenim len ram za ram ako sme sa dohodli, a tie nove komponenty (predstavec Ritchey, 105-ka retaz, 105-ka presmyk) si necham pre seba. Ale ja som Vam ich nechal, lebo som mal pocit ze to bude ferovejsie pre Vas. Zabudli ste? Je toto jednanie cloveka, ktoremu "ide len o peniaze"???
2. No vidite, z stred je dokonca brusena koza. Este lepsie.
24.03.2013 - 11:58:57
00
Ja snáď zajtra pôjdem do LM pozrieť ten obchod, neverím, že takýto človek môže mať obchod to nie je možné.
24.03.2013 - 12:08:09
00
Ja skôr neverím, že ešte nepochopil akého blbca tu zo seba robí.
24.03.2013 - 12:11:25
00
a dokonca je mozne ze nebude od zajtra stihat obsluhovat zakaznikov kedze aj antireklama je reklama. uz mi pripada ako keby to tak aj bral :D
24.03.2013 - 12:12:59
00
keyboard_arrow_up