23, zabudol si na tu druhu temu
24.03.2013 - 21:15:53
00
Dobre chlapci, mam este niekolko desiatok minut, viac casu tu travit nemienim. takze mate sancu mi este naplut do tvare, alebo ma este z niecoho pekneho obvinit (vidim ze fantaziu mate), alebo mi este nechat nejaky inteligentny odkaz.
24.03.2013 - 21:50:08
00
Toto je lepšie ako nejaká pofiderna realityshow.Hviezdou dvoch posledných večerov je neomylna morálna autorita-nekonformna osobnosť JANOKL z LM.Čoveče že ťa to baví míňať toľko energie na obháenie neobhajiteneho .Logika nepustí-ak predavam tovar pridávam fotografiu skutočného tovaru ,ak tú možnosť nevyuzijem k ilustracnemu fotu pripisem komentár aký je skutkovy stav.V tomto pripade iná farba ako je na fotografii.Ja ako kupujúci nepochybujem o pravdivosti udajov v inzeráte.Zameram sa na jednanie max o cene a spôsobe dodávky.Keď mi príde tovar inej farby požiadam predavajuceho o nápravu stavu.Ďalej je to už len o serióznosti predavajuceho.Howg.
24.03.2013 - 21:55:11
00
Dufal som, ze za tych par desiatok minut sem uz nikto nenapise, aby pochopil, ze uz nikoho nezaujima. Skoda :-)
24.03.2013 - 21:57:07
00
Zúfalá doba, zúfalí ľudia, zúfalé činy. Morálny prepad. Verím, že horúce hlavy vychladnú a vec sa dorieši. Ja sa stretávam s podobnými prípadmi deň čo deň. PS: Pán Janokl Vašu filozofiu a pohľad na svet nemiešajte so svetom obchodu. Za pár eur chcete prísť o reputáciu? Raz zakolíšete, ako v tomto prípade, a už sa nevyrovnáte. Slovensko je malé.


Neskoro, reputaciu v ociach blbcov som uz stratil (chvalabohu) :-) Pozor nejedna sa tu o svet obchodu, to sedlo som mu predal ako civilna osoba. Mam rad civilne obchody a vymeny roznych veci. Je to daleko osobnejsie nez profesionalny pristup, ale myslel som si ze aj druha strana to bude brat tak trocha inak. A nieze ja mam svoje prava tak ihned skac ako ja pisknem. Niekedy v minulosti som cital vedecku studiu ktora hovori ze v ekonomickych vztahoch sa ludom nie vzdy jedna o zisk, ale beru aj do uvahy aj to ci je druha strana spokojna. Tak by to hadam malo byt. Ja som Tomasovi zlavil 10€ a hovorim si dobre aby bol spokojny. Ale jeho reakcia hned po vybaleni balika mi pripadala tak ze jemu bolo uplne fuk ci som ja spokojny. Jedine co ho zaujimalo bolo jeho cierne sedielko. Tak ma to nastvalo a povedal som nie. Stravil som skoro 3 roky v norsku, mozno som liznuty ich naivitou a idealizmom. Obcas ma to dostane do problemov :-)
24.03.2013 - 22:09:05
00
Bohužiaľ z Nórskom toto nemá nič.Jano sa zaťal -to je take slovenske.
24.03.2013 - 22:15:09
00
mas 3065 prispevkov. Keby si nemiesto kazdeho prispevku porozmyslal 10 sekund o tom ako zlepsit svet okolo seba, bol by to tu raj. (Sorac ze mimo temy, narazam na to ze nazor internetovych komentatorov neberiem ako moralne pravitko)

Vyborne citanie :D Celkom som sa pobavil. Mozem iba konstatovat ze pocet chu....v na meter stvorcovy sa geometricky zvysuje. A vecsinou staci tak malo. Janokl skus porozmyslat logicky bez emocii. Sedlo ti vrati a ty peniaze. Sedlo obratom predas a vybavene. Sice tu uz od teba nekupi asi nikto ani vzduch do duse ale za to ako ta vnimaju ostatni si mozes sam. A nehladaj za tym nijaky komplot ani spiknutie. Zivot si to selektuje sam. A len tak aby si pochopil ako to inde funguje len taky maly navod. Kupil som cez net vetrovku a kedze mi nebola dobra tak som ju vratil. Dostal som odpoved ze peniaze mi vracaju a mrzi ich ze to bude trvat dva dni kedze pouzivame ine banky. Pekne podakovali za zaujem ja som podakoval za vybornu komunikacu. Vsetci sme boli spokojni a ja mam v zalozkach dalsieho seriozneho predajcu u ktoreho urcite este nieco kupim. Chapes o com vobec pisem ?
25.03.2013 - 01:54:36
00
Nechape, ale to nevadi. Na konci roka by som mal byt 2 tyzdne na Liptove a rad by som ten obchod omrkol. Netusite, kde ho hladat? Vydrzi dovtedy?
25.03.2013 - 08:13:37
00
Občan Klasovitý, ešte jeden príklad,resp. dva príklady, ako spomína "drotár".
1. Pán z Dubnice nad Váhom predával dres v cene 80,-EUR. Popísal veľkosť "XL", takže moja veľkosť, ale dohodli sme sa, aby neboli zbytočné operácie cez banku, tak mi poslal dres komplet na vyskúšanie a keď mi bude O.K., pošlem peniaze. Keby postupoval ako vy, tak by trval na tom, že chcel som "XL", tak ho mám a na vrátenie peňazí mám zabudnúť a predať dres, ktorý nechcem, niekomu inému?
2. príklad, pán z Prievidze. Opätovne ponúkol dres veľkosti "XL", ktorý sa mi pozdával. Poslal na dobierku, dobierku som prevzal, ale bohužiaľ, i keď bola deklarovaná veľkosť "XL" na štítku, a predstavte si, občan Klasovitý, že tento pán ani nenaznačil, že je mu "ľúto", ale že mi predal tovar, ktorý som chcel, teda "XL", a na vrátenie peňazí mám zabudnúť. Ja som tovar vrátil, on mi poslal na účet peniaze.
Pochopil ste, občan Klasovitý?
TO JE NORMÁLNE! NIE TO, ČO SA TU SNAŽÍTE OBHÁJIŤ.OBHAJUJETE, AKO MENTÁLNE RETARDOVANÝ JEDINEC, NEOBHAJITEĽNÉ.
25.03.2013 - 08:14:30
00
Jedine co ho zaujimalo bolo jeho cierne sedielko. Tak ma to nastvalo a povedal som nie.

este sa nejako prejav
25.03.2013 - 08:39:38
00
Mne osobne sa najviac paci tato janoklova reakcia:

Ty si to ešte furt nepochopil;
keď si niečo kúpiš, tak chceš, aby ti prišlo presno TO, čo si si kúpil a nie niečo iné. Chcel prinajmenšom tmavé sedlo. Dostal svetlé.

to som zial nemohol vediet ake sedlo mal na mysli. Je dospely, nemozem mysliet zanho.


A pripajam screenshot inzeratu a realnu fotku dodaneho tovaru, aby ta reakcia vyznela naozaj v plnej krase. :)

Prílohy:

240320131256.jpg
240320131256.jpg 283.41 KiB thumb_up0thumb_down

240320131257.jpg
240320131257.jpg 230.3 KiB thumb_up0thumb_down

25.03.2013 - 10:02:11
00
Inak mne nepríde ako nové, nejazdené.
25.03.2013 - 10:09:09
00
už aby bolo normálne počasie
25.03.2013 - 10:52:48
00
Všimli ste si? Janokl sa dnes ešte neozval :party: Len, dúfam, že si neublížil :emo:
25.03.2013 - 10:56:17
00
nadhera ako si niekto dokaze (s prepacenim) nasr*t do huby a este mu to chuti... :n:
25.03.2013 - 11:10:46
00
keyboard_arrow_up