Má niekto skúsenosti s brzdami Hayes Stroker Trail model 2011? sú naozaj také mizerné, ako sa mi tu snaží niekto nahovoriť? Predný kotúč: 180mm, zadný: 160 mm.. Zaujíma ma hlavne ako sa správajú pri dlhších zjazdoch a pod. proste pri trošku extrémnejšom používaní.
Vďaka za názor..
23.03.2013 - 16:45:53
00
kazde brzdy su v niecom lepsie a v niecom hosrie..ale ako sa hovori, 100 ludi 100 chuti

Vidim, ze ich mas v profile na bajku..ked sa ti niekto snazi nahovorit v zlom svetle o niecom, co nikdy nemal/ na zaklade „jedna baba povedala"/, tak je to dost ubohe..
Najlepsie si asi na otazku odpovies sam, kedze tieto brzdy vlastnis :)
Mimochodom videl som ich na dost vela zjazdakoch..
23.03.2013 - 18:43:03
00
No mam ich na bike, ale ten mam tak 7 dní, a dnes som ho bol trochu pevetrať, len sa nemali moc kde predviesť..
23.03.2013 - 18:58:37
00
kazde brzdy su v niecom lepsie a v niecom hosrie..ale ako sa hovori, 100 ludi 100 chuti

Vidim, ze ich mas v profile na bajku..ked sa ti niekto snazi nahovorit v zlom svetle o niecom, co nikdy nemal/ na zaklade „jedna baba povedala"/, tak je to dost ubohe..
Najlepsie si asi na otazku odpovies sam, kedze tieto brzdy vlastnis :)
Mimochodom videl som ich na dost vela zjazdakoch..

Mato taa jedna baba čo povedala som bol ja ja som pisal že niesu nič moc mal som možnost porovnat XT ja som mal ride a teraz mam traili tak asi že viem očom hovorím a a že som nikdy nič take nemal to by som netvrdil a že je niečo ubohe no tak asi len tych par viet čo si napísal každy mame z niečim skusenosti bohužial ja z týmito brzdami dobré nemám ale netvrdím že su zle ale že niesu nič moc a to budem tvrdit aj dalej . Ale možno Lubošovi budu služit lepšie a bude mat z nich dobré pocity ;)
23.03.2013 - 19:30:56
00
ja som tym nemyslel konkretne teba..myslel som to vseobecbe :)
23.03.2013 - 19:45:59
00
ja som tym nemyslel konkretne teba..myslel som to vseobecbe :)

V pohode nič sa nedeje okrem toho že vonku je -4 ;)
23.03.2013 - 19:58:57
00
no neviem ao u Doda, ale u nás je -7° zatiaľ.. na nervy.. minulý rok som mal u tomto čase už najazdených do 1000 km..
23.03.2013 - 20:21:44
00
...hayesi už nikdy v živote :) A sám som toho názoru, že radšej vraziť nejaké peniaze do bŕzd ako stále sa prehrievajúce hayesi :D Osobne jazdím už 2roky XT 2012 s ICE TECH kotúčmi a som happy ako nikdy :) Majú parádny plynulý chod, žiadne sekanie a navyše čo si cením najviac je to, že sa vôbec neprehrievaju :)
31.03.2013 - 00:56:28
00
Preco sa nechas nahovarat ake mas zle brzdy?
Su na tvojom bicykli tak sa riad svojimi pocitmi
Ked ti nebudu stacit, vtedy zacni zvazovat vymenu, nie na zaklade JPP
31.03.2013 - 10:30:06
00
Keď som prešiel z V-brake na Hayes Ryde bol som vysmiaty od ucha k uchu :) Potom človek zase vyskúša niečo lepšie (a ako to býva zvykom aj drahšie ) a zrazu sa mu tie staré zdajú slabšie...Ak si predtým nemal lepšie budeš spokojný.
31.03.2013 - 11:11:41
00
to je ako pri lajkoch.. nič si s toho nerobím.. niektoré názory sa mi zdajú trošku choré, - napr. s tým prehrievaním, všeto záleží na veľkosti a type kotúča a použitej brzdovej platničke. Typ bŕzd s tým nemá veľa spoločného, (teplo vzniká trením doštičky o kotúč a to bude aj keby som ta mal pánaboha nahodeného, ak má človek dostatočne veľký a dobre profilovaný kotúč hriať sa extrémne nebude, samozrejme ak nebude človek brzdiť ako pako). Jazdil som aj na Tektro Auriga PRO a AVID X0 Carbon a zatiaľ moc rozdiel nevidno.
Max vymením doštičky za nejaké SwissStop XTR.. :)
31.03.2013 - 14:13:21
00
Presne tak - veľký vplyv má samotný kotúč+platne...ale je to trošku aj o tej brzde- aké priemery použili pri piestikoch,kvapalina,trenie kvapaliny,tvar strmeňa atď... Hlavne musíš mať s nich ty dobrý pocit niekedy je to aj o psychike :) Človeku napíšu na brzdy Sram XX a už je nesmrteľný? :)
31.03.2013 - 14:54:19
00
keyboard_arrow_up