Kaktus bike Svätojurský MTB maratón

20.04.2013
1. kolo - Na bicykli deťom
1. kolo - XCM Tour
MTB maratón
Svätý Jur (Slovensko)

Propozície, Súťaž, Výsledky, Foto, Reportáže
Zúčastnených bikerov (96)
_Laky_10adidas108peto88alfi1andrej25armourASmanBazantBonitoBoothCraObsdanielson9DANOzPKDomestikdoubledrifter_00duryemsiEnemyerichkFenix85filippGeorge17GersonHajtiHelmutHooKooAndKoohurricanjamajkajames9janovargajasopetojnijogcarJohny1331juraj951KaskajaKefrinkenttaurLeroymalybubenMamelaMareKMMmariana88MaVemaxxspmayolucomcmacejko1mickelson99michelinomilos64milsuminco87Mino888mirecpdmisko_hraskomortalbadnimnuloliver99ondrej81paligatorpatko1.9patronpepepopeter1976Peto02petofrohlichPolobotkaportoproximityquoman1rado.tilandyRaverRichi2909Riky_4RoboKromano410sano.tsimon97solvoSportSStaniolstawostephmaticstevo21SueswordikTarbiTomino115toospeedvlsuwillxemanpet
Ako naucit debila co odhadzuje obaly aby to nerobil? Uz len z principu to tam nehodim.
20.04.2013 - 17:17:21
00
Čo som si všimol tak na zemi ležali hlavne gély čo boli zdarma za štartovné,po tom čo prešli bikeri na krátkej.
Úplný bordel. Inak za mňa maratón na jednotku. Držím palce do ďaľších ročníkov.
ps:možno by mal organizátor porozmýšľať že by tú dlhú troška zmenil,v druhom kole som sa nudil.
20.04.2013 - 17:41:02
00
Pocasie, trat, obcerstvovacky super, len v cieli mohlo byt nejake rizoto\cestoviny\gulas namiesto tej mini bagety...
20.04.2013 - 18:08:39
00
Tal tych gelov odhodenych bolo naozaj dost. Hanba bikerom.
Ved to je len maraton,nie msjstrovstva sveta,to je taky problem pichnut to do vrecka. Toto asi nikdy nepochopom
20.04.2013 - 18:18:57
00
keby par ludi koli otmu diskvalifikovali ako odstrasujuci priklad tak by si mozno davali pozor ostatni :), ktovie
20.04.2013 - 18:21:56
00
vieš koľko sa ich tam cíti ako majstri sveta...akurát,že tu nie sme na tour kde to bude po nich ten bordel niekto zbierať.
mne sa napríklad strašne páčia tie podkolienky :rofl:
20.04.2013 - 18:22:17
00
tie gely nechapem ani ja do puce sak ked to dokazem tristvrte trate niest plne vo vacku je taky problem potom mat dat do vrecka prazdny obal??!!!
a to nielen na trati aj v cieli sa len tak valali plechovki od radlerov co sa dostavali pri prijazde do cielakurna ludia to vazne ste taky lenivy prejst 10metrov k najblizsiemu vrecu na odpadky ktorych tam bolo nauzaj dost??!!!

za druhe ma zarazilo ze nebolo ziadne jedlo okrem tej polky bagety....akoze naco sme potom v prihlaske zadavali ci chceme masite alebo bezmasite jedlo?? :o :o :o

trochu ma zarazilo ked pri tolkom blate na trati na mna niekto pindal ked som ho ofrkal ked som ho predbiehal v tych rozbahnenych usekoch...sak preboha pretekame a nedosli sme sa vozit len po suchych cestach ...a za druhe kazdy musel cakat ze na trati bude blato....po prvom bahennom prechode som sa uz ani nesnazil blato obchadzat zbytocne to brzdilo pekne stredom a bez brzdenia :D spinavy som bol uz aj
tak :)

to si pis z podkolienkacov nemozem :D :D to vyzera ako keby futbalisti nasadli na bajky :D :D :D
20.04.2013 - 18:30:15
00
Viac snáď čoskoro

Prílohy:

IMG_9975.jpg
IMG_9975.jpg 349.12 KiB thumb_up0thumb_down

20.04.2013 - 18:39:25
00
S tym gelmi ma napada nieco,kazdy kto vrati prazdny gel dostane novy v cieli.Ale to by zas ludia zneuzivali hm ,alebo ze si donesu novy,alebo za prazdny dostanu jedlo. Mudry sa potesi a imbecil sa naserie. Ja neviem, co s tym ale nebude to take ízy. V dodrziavani pravidiel sme na tom slabo. Slovak v Rakusku sa sprava ako domaci,ale doma .. A k tej bagete -to bolo naozaj iba to? Odisiel som skor tak neviem Ak ano potom je to zly vtip. Ved aky je problem pre organizatora zabezpecit cateringovu firmu, k cene startovneho si zarata 3 eura a vybavene . Ja s tym vobec nemam problem.To jedlo je na obcasne vynimmky o nicom. Ved som na trati 2-5 hodin a dostanem bagetu? Ale to je furt dokola kazdy rok. p.s. Podkolienky ma vzdy pobavia.
20.04.2013 - 18:57:14
00
To ako fakt nebl gulas pre kazdeho pretekara??? Fuu tak dobre ze som necakal, som bol v tom ze ked tam pridem s cislom ze mi daju gulas zadarmo.
dobre ze som tam necakal a siel som dom.
Trat vyborná, blata akurat, mal som asi podhustene gumy alebo som velmi tazky, lebo do kopca mi to vobec neslo. alebo to bolo tym ze som mal pred maratonom najazdene asi 15Okm. Nevadi, dobre som sa povozil.

Inac ake cislo zobralo tombolu?

Akcia celkom dobra.
20.04.2013 - 19:03:48
00
Ved to je len maraton,nie msjstrovstva sveta


Toto ale niektori jedinci nikdy nepochopia, maju cislo na biku tak su "pretekari" a robia to, co vidia v TV.
20.04.2013 - 19:09:03
00
za druhe ma zarazilo ze nebolo ziadne jedlo okrem tej polky bagety....akoze naco sme potom v prihlaske zadavali ci chceme masite alebo bezmasite jedlo?? :o :o :o


aby vedeli ci ti maju dat medzi tu mrazenu zeleninu aj sunkovy narez :)
20.04.2013 - 19:11:29
00
Na taketo akcie nosim kompresne pradlo a medzi to patria aj podkolienky. Najlepsie kriklave, nech je prdel. Som rad, ze vas pobavili, mne ucel splnili :D Trat super, vlastne cela akcia skvela.
20.04.2013 - 19:12:26
00
..víťazom je u mňa zelený Ibis so psom. ;)

a ty si bol ktorý? ]:)

trať parádna, vzhladom na to čo tu bolo pred 2 týždňami - mesiacom.. trošku blata, ale dosť mlák na pitie a osvieženie :rofl: ale aj tak sme minuli celé 4 litre vody na chrbte :o
"jedlo" alebo čo to bolo fakt zlý vtip, keby to bola aspoň podctivá bageta so všetkým, ale polka suchej bagety s plátkom šunky a mrkvou? jediné mínus celého podujatia u mňa..
svadbu som stíhal/nestíhal :lol: akurát pri prejazde štadiónom šlo z reprákov "áno"
vlani som maratóny nejazdil a dnes som šiel ako zberač mŕtvol na chvoste tak neviem či to bolo tým ale na trati v podstate žiaden fotograf? až vo viniciach na konci.. zato občerstvovačky mali ešte aj pre nás stále niečo :bow: čas 4:31 zaslaný SMSkou od časomeračov je parádna novinka :rock:
dnes pomoc ponaťahovať jedny kŕče a znitovať jednu reťaz (lebo chalan to nevie a nikdy nerobil???) a mám pocit že nabudúce pôjdem aj ako zberač odpadkov :punch: a ostatných poprosím sledovať kto čo odhodil nech mu to možem vrátiť :lol:
akurát na záver jedna zlá správa, ukradli jeden bike z nosiča z parkoviska počas vyhlasovania :swear: hrubou silou vyrvané, nosič celý pokrútený.. stál som radu od ujca (s dvoma mládencami) a videl len z dialky, ale nadával slušne..

malá 4nohá parťáčka drichme jak zarezaná :party:
20.04.2013 - 19:17:16
00
bageta s mrkvou :D to je do vtipkara

Nikto si nevsimne, ked zo strechy sa snazi niekto vyrvat bike ?!
20.04.2013 - 19:23:40
00
keyboard_arrow_up