Chcel by som dat do pozornosti,ze servis V&V meni majitela,samozrejme nazov ostava... Novy majitel:Edo Nagy,niekto ma mozno pozna z mojho posobenia vo fi.Bicy-Sport Šurany... Dávna historia ! Podstatne je,ze sa budem zaoberat servisom aj takzvanych Tesco bicyklov! Cize vsetkych druhov! Predokladane otvorenie je v polovici februara. Rad Vas v predajni privitam :)
27.01.2013 - 14:17:53
00
Tak to dobre odpal a uziv sa zo servisu. Drzim palce
29.01.2013 - 21:13:07
00
Dnes vdaka a palec hore za super servis kolesa v Dolomitybike NR. Odporucam.
26.04.2013 - 14:08:10
00
Dolomitybike mam v plane odskusat aj ja pretoze u nas v To je to bieda :(
18.05.2013 - 21:18:06
00
Bicykel som kupoval vo Velosprinte, ale vzhľadom na to, že servis u nich býva pomerne pomalý (keď majú veľa práce, tak vopred oznámia, že bicykel bude hotový o týždeň alebo aj o 2), chodievam do Polygonu (mama sro. - kellys predajňa bicyklov). Sú tam ochotný a som s nimi spokojný. Nemám to však s čím porovnať, pretože chodievam len tam, servisoval som bicykel len u nich a vo Velosprinte. Zaujímala by ma ale ich metóda centrovania, či merajú napnutie výpletu tenzometrom alebo nie, musím sa ich nato spýtať. VO velosprinte nič také nepoužil, takže som vlastne ani nevedel, že niekde v NR sa používa tenzometer ako má na stránke napísané dolomitybike.
22.07.2013 - 12:34:35
00
keyboard_arrow_up