Ten CANYON je normalne do revu. To je prenadherny bicykel. Som totalne uneseny ostal. Vecna skoda, ze sa to da riesit len cez net. Toho nakupu by som sa nebal, ale nebude ho mat kto servisovat.


Preco by to nemal kto servisovat? Mi nevrav, ze servisak nevie opravit brzdy ci salter na canyone. O co je to tazsie ako trebarz na Meride? Ved na Canyonoch je standartna vybava, nic, co by som na SVK nezohnal. to fakt si myslite, ze servisaci vedia opravit iba to, co maju na predajni?

heh...chodia okolo tych Canyonov vsetci ako kolo horucej kasi :) uz som to tu pisal niekde,preco by mal byt nejaky problem?Predsa bike ti urobia hocikde co sa tyka komponentov a keby naaaaahodou nieco s ramom,tak zavolas do Canyonu a posles,hm?V Cechach uz fici celkom dost Canyonov,stava sa tam z toho masovka,no pravdou je,ze maju tam aj distributora.
Cube v KE neviem,ale v PP ho ma Cyklomax,tiez stoja za zmienku :wink:
28.05.2007 - 12:30:27
00
to jfab: LOOOOL :lol: Jasne, ze nie. Zle som sa vyjadril. Ked kupis bike pobliz domova, robia ti ten servis povedzme dva roky zadarmo - o to tu islo. Este presnejsie: ked byvas v KE a kupis bike v BA - tak v tej blave mas servis zadara, ale kto tam s tym bude jazdit? Napriklad v PD, kde byvam, strasne preplacam servis len preto, ze som u tych hniliakov nekupil cely bicykel. No a nechce sa mi jazdit vzdy ked potrebujem nieco urobit do BB odkial ho mam. O to mi islo. Jasne, ze servisak dokaze spravit cokolvek, ale ide o pristup a peniaze!!! Je predsa len vyhodnejsie, ked ti robia servis dva roky zadara.
28.05.2007 - 12:39:03
00
... Jasne, ze servisak dokaze spravit cokolvek, ale ide o pristup a peniaze!!! Je predsa len vyhodnejsie, ked ti robia servis dva roky zadara.


Tak to ina rec. Ale ked si spocitam naklady na servis za prve dva roky od kupy a porovnam cenovy rozdiel urciteho Canyona a akehokolvek biku s porovnatelnou vybavou, stale mi vychadza ten Canyon podstatne lacnejsie. Okrem vycentrovania kolesa a uplne presneho nastavenia radenia si takmer vsetko dokazem spravit sam, co tiez podstatne znizuje cenu servisu.
28.05.2007 - 13:47:41
00
no ked tu je rec o canyonovi*))tak 1 je na predaj v bazare kukni co si o tom myslis*))
28.05.2007 - 13:52:20
00
no ked tu je rec o canyonovi*))tak 1 je na predaj v bazare kukni co si o tom myslis*))


Neviem v akom je stave, ale ceny Canyonov su tak zaujimave, ze ja by som urcite od ruky nekupoval. Napr. toto
http://www.canyon.com/_en/mountainbikes ... #equipment mas v tej istej cene v takmer identickej vybave a je to fungel nove.
28.05.2007 - 14:02:34
00
Ja neviem co tu tolko riesite :) Sadnem k netu, pochodim nejake napr. ceske e-shopy a za 50 000 si poskladam taky paradny bike, ze az. Len to chce dat si nejaku namahu...
28.05.2007 - 14:16:03
00
ten link co si poslal neviem co ma znamenat*))ale urcite sa to neda porovnat s tym bikom v bazari je to funglac s 500km po ceste sak vidis aky je tam predstavec*))
28.05.2007 - 15:28:06
00
ten link co si poslal neviem co ma znamenat*))ale urcite sa to neda porovnat s tym bikom v bazari je to funglac s 500km po ceste sak vidis aky je tam predstavec*))


ten link, co ti poslal ked otvoris a posunies kurzorom hore, najdes tam krasny celoodpruzeny CANYON.

Inak ten z toho bazaru vyzera tiez dobre. (Ak myslis ten strieborno-sivy)
28.05.2007 - 15:37:11
00
2emco29:V prvom rade si poriadne premysli, ci chces fulla alebo nie. Po mojej skusenosti( mam konu blast 2006 a fulla specialized xc comp)by so Ti rozhodne odporucal fulla hoci aj so slabsou vybavou... ta sa da kedykolvek vymenit...jazdenie v terene s nim je ovela pohodlnejsie...
28.05.2007 - 20:10:33
00
ten link co si poslal neviem co ma znamenat*))ale urcite sa to neda porovnat s tym bikom v bazari je to funglac s 500km po ceste sak vidis aky je tam predstavec*))


???
Si tiez mohol aspon hodit link na bazar, nech ho nehladam.
Akoze co mi ma povedat predstavec o biku? Ja mam 3 a obcas ich striedam.
28.05.2007 - 21:00:00
00
to je moj bike preto som to napisal...)))
hladal si a urcite si nasiel*))
28.05.2007 - 22:04:15
00
Ten CANYON je normalne do revu. To je prenadherny bicykel. Som totalne uneseny ostal. Vecna skoda, ze sa to da riesit len cez net. Toho nakupu by som sa nebal, ale nebude ho mat kto servisovat.


Preco by to nemal kto servisovat? Mi nevrav, ze servisak nevie opravit brzdy ci salter na canyone. O co je to tazsie ako trebarz na Meride? Ved na Canyonoch je standartna vybava, nic, co by som na SVK nezohnal. to fakt si myslite, ze servisaci vedia opravit iba to, co maju na predajni?

heh...chodia okolo tych Canyonov vsetci ako kolo horucej kasi :) uz som to tu pisal niekde,preco by mal byt nejaky problem?Predsa bike ti urobia hocikde co sa tyka komponentov a keby naaaaahodou nieco s ramom,tak zavolas do Canyonu a posles,hm?V Cechach uz fici celkom dost Canyonov,stava sa tam z toho masovka,no pravdou je,ze maju tam aj distributora.
Cube v KE neviem,ale v PP ho ma Cyklomax,tiez stoja za zmienku :wink:





Cube mame v Sportcome na objednavku .... Kosice :D
31.05.2007 - 19:30:01
00
keyboard_arrow_up