Veľká cena Bradla

04.05.2013
Preteky jednotlivcov
Cestný maratón
Bratislava (Slovensko)

Propozície
canopus ty si tiez pekny medved na fotkach :) kolko vazis?
06.05.2013 - 09:13:34
00
Podla fotiek prijemna akcia. Niekolko ludi som spoznal, sefa SZC len tipol na zaklade pisanych udalosti a trefa :D Inak klobuk dole za odvahu pred riflovym typkom, fialovym ocelakom a tandemom.


Sa mi zda ze tandem sa pokazil. Na druhej zastavke som ho videl nalozeny na privese. Alebo sa mylim?
06.05.2013 - 09:13:53
00
filini mepytal si sa nahodou pocas jazdy jedneho pana ci ma skladanu Meridu? lebo mate rovnaky ram..

Ano ano, to som bol ja :)
06.05.2013 - 09:21:41
00
Sa mi zda ze tandem sa pokazil. Na druhej zastavke som ho videl nalozeny na privese. Alebo sa mylim?

Neviem, nebol som :) Ktovie, ako sa na nom islo. Technicke problemy sa vsak dali cakat.
06.05.2013 - 11:05:19
00
JOLI: Merida (vid profil.) a cerveno,cierno,biely dres aj gate Castelli (cierne T na drese). Mal som "stastnu" 13tku :)
EDIT: tu som :D hamba
https://plus.google.com/photos/105837353833185282613/albums/5874205830422407345/5874209032466408498


Tá fotka mi nejde zobraziť, ale našiel som si ťa podľa popisu na inej v tých albumoch.
Ten prvý si určite ty.
lh5.googleusercontent.com
06.05.2013 - 12:33:11
00
....ehm....a ten posledny urcite ja...no co uz...Ak do Jasnej neschudnem aspon daco, prefackajte ma.
06.05.2013 - 12:38:55
00
Canopus a toto budeš určite ty, podľa popisu.
lh3.googleusercontent.com
06.05.2013 - 12:47:22
00
JOLI: obe fotky spravne

Nezda sa vam z tych mojich fotiek ze sedim nejak moc v zadu? Mne sa islo dobre, ale jak pozeram na ostatnych, tak ja mam zadok nejak cudne moc vzadu/nizko. Vysku sedla by som mal mat ok, horizontalny posun mam od stredu viac dopredu.
Alebo to len skresluje ?
lh6.googleusercontent.com
06.05.2013 - 13:34:52
00
Tá fotka mi nejde zobraziť, ale našiel som si ťa podľa popisu na inej v tých albumoch.
Ten prvý si určite ty.

a ten predposledny som ja
06.05.2013 - 17:57:13
00
ahojte
VC Bradla bola moja prva akcia, takze nemam s cim porovnavat, ale s organizaciou som bol spokojny.. mozno nejake drobnosti
sprievod policajtov na motorkach fajn, citil som sa bezpecne v premavke
neda mi to nereagovat na to co tu odznelo!

k tym prestavkam, ano boli dlhe, ale beriem ohlad aj na ostatnych ucastnikov, ktorym mozno padli vhod
kauza privara:
neviem sice co sa odohralo pri sanitke, vpredu bolo pocut iba krik.. potom sa pan P vratil na celo, kde sa ocakaval odjazd a zastavil hned vedla mna
prisla audina, zastavil a stiahol okienko... pocul som kazde jedno slovo oboch
to co padlo z ust P. Vam sem ani nemozem napisat, to sem naozaj nepatri!!!!
ten z Vas, co napisal ze sa citil trapne, pretoze zobral sebou 2 kamaratov, ani sa ti necudujem
aj ked dalsia pauza bola o par km, takto sa to riesit nemuselo

tempo za Trstinom bolo ozaj ostre, ale dalo sa to drzat, skor mi prekazalo neustale prerusovanie rychlosti

k fotkam.. to je sice pekne, ze ich mame 1500, ale je mi velmi luto ze z poslednych 10km nie su ziadne :(
islo sa perfektne a nie je z toho nic! par fotiek za "cielom"

a to najdolezitejsie! UCASTNICI
ja chodim na bike sam, alebo s partiou.. toto bola moja prva ucast na niecom podobnom (mozno aj posledna)
este v Bratislave som isiel v druhej rade, predo mnou tahal chalan (dres Livestrong), ukazoval vytlky, diery, ostrovceky.. tak som samozrejme ukazoval tiez
v tom za mnou niekto zahlasil: "henti dvaja ***** co furt ukazuju ako *****?!"
skoda ze som sa neobzrel kto to bol, aj ked horuci tip mam

niekto tu spominal toho uplne najviac najlepsieho borca level 9000, s tymi nechutne obrovskymi nohami
tak ten mal konflikt aj so mnou v cieli..
to s basketbalkou som nastastie nevidel ani nepocul, to by bol uz vrchol
a este pri dojazde som z jeho papule dokonca zacul nieco v style, ze sme ho ***** ***** ani nechceli striedat!
co je blbost, pretoze pri stahovani toho uniku som aj ja tahal celo a myslim ze aj Peto02 tahal na spici
aj ked som zvyknuty na *****, no nie na bicykli ten arogantny kreten mi skazil celkovy dojem z akcie

v zavere som si chcel porovnat sily s ostatnymi, so svojim vysledkom som nadmieru spokojny
dalej som rad, ze som spoznal par cyklistov
pocasie vyslo
a po dlhej dobe stretol Johnyho, johnnySVK serus ;)
majte sa
06.05.2013 - 18:32:03
00
DablD: bol to Karol JOLIHO kamarat, numi ktory odkazal mlademu chalaniskovi,to co som pisal na zaciatku o tej basketbalke: PETO02 to moze dosvedcit,lebo sedel na zemi pri nas,ked sme jedli bagetky a pytali sa na cestu do LV:vacsieho dilina som nevidel, trepal viacejkrat o viacerych,ze co ukazuju ked sa zabaca,vytlky ukazuju,takisto som si to vsimnol proste stopka: JOLI: mozem mu to tu aj ukazat,ako sa vyfarbil
to som bol ja,co som si tam zobral kamaratov...
06.05.2013 - 18:37:40
00
DablD: bol to Karol JOLIHO kamarat, numi ktory odkazal mlademu chalaniskovi,to co som pisal na zaciatku o tej basketbalke: PETO02 to moze dosvedcit,lebo sedel na zemi pri nas,ked sme jedli bagetky a pytali sa na cestu do LV:vacsieho dilina som nevidel, trepal viacejkrat o viacerych,ze co ukazuju ked sa zabaca,vytlky ukazuju,takisto som si to vsimnol proste stopka: JOLI: mozem mu to tu aj ukazat,ako sa vyfarbil
to som bol ja,co som si tam zobral kamaratov...



ak je ten megaborec prihlaseny do Jasnej, daj mi vediet
ani nebudem rozmyslat nad tym, ci startovat...
06.05.2013 - 18:58:34
00
DablD: aj Privara tam ide a asi ta nepotesim,podla mna aj ten megaborec HAHAHA
06.05.2013 - 19:02:49
00
kaslite nato ........ stretneme sa na Ba-Jasna mam startovne cislo 59... :)
06.05.2013 - 19:02:57
00
ahojte,
ja patrim tiez ku skupine, ktora sa 1x zucastnila tejto cyklojazdy, ba ja dokonca prvy krat vobec nieco taketo organizovane.
Pretek sa mi pacil, mozno policajny doprovod by bol lepsi po celu dobu. Pre mna to bola aj skola aj skuska zazit podobnu jazdu pred Jasnou. Niecomu som sa aj poucil a dufam ze to padlo na urodnu podu ze Jasna vyjde bez problemov :)). Tempo zaverecne bolo na hranici, siel som na "krv", ale som spkojny. Trenovat vsak je stale co a naberat silu. Cesta spat uz bola prijemnejsia, aj s vetrom v chrbte. Zaverom: doudierany, so svalovicou, prvy krat s cyklistickym opalenim, ale spokojny :).
cest.


Naposledy upravil berilak dňa 06.05.2013 - 19:40:49, celkovo upravené 1 krát.

06.05.2013 - 19:10:35
00
keyboard_arrow_up