rtl asi nepostrehol, že Slovakia Ring sa išiel 8.5 :D :D a že toto bol lesný pretek :-D Nevadí, nechajme tak :-)

Ze si nepochopil, o co tu ide, nevadi. Ti, co tam robili salta, vedia o com je rec. Ty si pretekar, Teba sa tato zalezitost netyka. Keby si bol pri tych padajucich, este by si im vynadal, ze nedavali pozor pri popise trate. Ja som nepovedal, ze vsetci tam padli, ale jednoduchou upravou sa pocet padajucich mohol znizit. Kedy si tam niekto zlomil krk, kde by bol hlavny tratovy komisar zodpovedny za bezpecnost trate? A taky by hadam na tychto pretekoch mal byt. Lesny pretek to sice je, ale v podstate ten kusok sa ide po stavbe, ktorej rygoly su jej sucastou. Ale pritom je uplne jedno ci je to F1 alebo MTB, vsade je princip cislo jedna jasny. Treba Ti ho napisat?
12.05.2013 - 22:13:46
00
Svojim prispevkom som nechcel rozputat nejaku diskusnu vojnu, vazim si pracu vsetkych organizatorov, urobili v danych podmienkach urcite kus dobrej prace, za co im patri vdaka.
12.05.2013 - 23:00:15
00
... napriek upozorneniu na starte

mozno to bude aj tym, ze na starte je uplne zbytocne nieco dolezite hovorit. malokto to skutocne vnima a ak aj ano, tak na to pri jazdeni zabudne....
13.05.2013 - 07:19:17
00
treba vyrúbať celý les aby niekto nenapikoval do stromu a ten asfalt z mojho predchádzajúceho príspevku nahradiť pieskom aby sa padalo do mäkkého.
13.05.2013 - 08:12:41
00
treba vyrúbať celý les aby niekto nenapikoval do stromu a ten asfalt z mojho predchádzajúceho príspevku nahradiť pieskom aby sa padalo do mäkkého.

Dalsi dobry napad. Dovolujem si citovat jeden tvoj predchadzajuci prispevok z ineho maratonu,vtedy si taketo napady nemal:

"Pozrite si víťaza kategórie nad 50 rokov na krátkej trati. Klobúk dole pred týmto parťákom - spadol som na jednom mieste, kde už pomáhal inému, ktorý mal podobnú smolu.

Aj ja chcem poďakovať spomenutému borcovi, že sa o mňa postaral a počkal pri mne pokiaľ som sa dal ako tak na poriadok , aj napriek tomu že som ho posielal, nech pokračuje strávil pri mne niekoľko minút. Tiež Horkej službe za ošetrenie a odvoz do cieľa.V mojom prípade by som nehovoril o smole , ale o precenení schopností.
Prasknutá prilba, barla a nočník pri posteli mi budú ponaučením do ďaľších maratónov."
13.05.2013 - 09:01:59
00
ved tam priznava precenenie schopnosti
13.05.2013 - 09:05:53
00
Priatelia, konecne sm sa dostal aj pri PC na toto fórum.
V prvom rade chcem poďakovať všetkým ktorí priložili ruku k dielu,členom TJ Biela Stopa,Horskej službe Kremnica ako aj všetkým zainteresovaným . Tak isto aj všetkým, ktorí sa nezľakli počasia. ĎAKUJEM !

Roman Barényi .
13.05.2013 - 09:42:31
00
K spomínaným rygolom,

pri prejazde na cyklokrosových galuskách som to zvládol, nepovažoval som to za nutné, nakolko je to MTB a sú aj ťažšie jazditelné úseky.
postreh do budúcna, pri takýchto úsekoch trate, upravíme.

Ďakujem za postreh.
13.05.2013 - 09:44:56
00
K spomínaným rygolom,

pri prejazde na cyklokrosových galuskách som to zvládol, nepovažoval som to za nutné, nakolko je to MTB a sú aj ťažšie jazditelné úseky.
postreh do budúcna, pri takýchto úsekoch trate, upravíme.

Ďakujem za postreh.


Roman, Ty si cyklista, no tu islo o cykloturistov na 22 km trati, ktori ju mali rovnako technicky narocnu ako profesionali. A techniku jazdy a skusenosti neporovnatelne menej. Bez padov sa to nikdy nezaobide, len ich mohlo byt o nieco menej. Takze o toto slo.
Ako som napisal, vazim pracu organizatorov a drzim palce pri dalsich akciach.
13.05.2013 - 10:46:25
00
Zdravím všetkých.
Rovnako ďakujem za dobrú prípravu....občerstvovačky boli super. Neviete niekto koľko bolo výškových na 45-tke? Mne Garmin ukázal 1130m ...no zmorený som bol akoby ich malo byť dve tisícky. :-)
13.05.2013 - 11:51:17
00
Mne ukázal asi 1170m výškových:
http://connect.garmin.com/activity/311133034
13.05.2013 - 12:01:45
00
Tak to potom asi sedí... Ja som ho totiž zapínal neskôr ...niekde pod vysielačom...takže v tom bude asi ten rozdiel....
...no aj tak som to ledva dal. :-D
13.05.2013 - 12:08:09
00
Roman, Ty si cyklista, no tu islo o cykloturistov na 22 km trati, ktori ju mali rovnako technicky narocnu ako profesionali. A techniku jazdy a skusenosti neporovnatelne menej. Bez padov sa to nikdy nezaobide, len ich mohlo byt o nieco menej. Takze o toto slo.
Ako som napisal, vazim pracu organizatorov a drzim palce pri dalsich akciach.


V podstate áno, pri plnom nasadení sa už stráca koncentrácia a tým aj ovládanie bicykla na tech. náročnejsích úsekoch . Stáva sa že niekedy aj mna rozhodí malá nerovnosť kôli nekoncentrácii a nesústredení sa na terén. Iné ked ides sám, a iné v skupine ked pred seba nevidís a tlací sa este každý po štarte do predu.
13.05.2013 - 12:09:44
00
Dalsi dobry napad. Dovolujem si citovat jeden tvoj predchadzajuci prispevok z ineho maratonu,vtedy si taketo napady nemal:

"Pozrite si víťaza kategórie nad 50 rokov na krátkej trati. Klobúk dole pred týmto parťákom - spadol som na jednom mieste, kde už pomáhal inému, ktorý mal podobnú smolu.

Aj ja chcem poďakovať spomenutému borcovi, že sa o mňa postaral a počkal pri mne pokiaľ som sa dal ako tak na poriadok , aj napriek tomu že som ho posielal, nech pokračuje strávil pri mne niekoľko minút. Tiež Horkej službe za ošetrenie a odvoz do cieľa.V mojom prípade by som nehovoril o smole , ale o precenení schopností.
Prasknutá prilba, barla a nočník pri posteli mi budú ponaučením do ďaľších maratónov."

však to je v poriadku to že som spadol je len moja chyba, išiel som rýchlejšie ako boli moje schopnosti a ani ma nenapadlo uvažovať nad tým, že by miesto malo byť nejako označené , alebo nebodaj by mal organizátor odstranovať strom cez cestu na ktorom som sa katapultoval....som v lese a podla toho jazdím a znášam aj následky prípadného precenenia schopností.
13.05.2013 - 12:36:42
00
fotografie u už na faxcopy.sk , ale niektorí sú aj v iných kategóriach . oranžová bola na krátkej trati, pod písmenom d, modrá s písmenom b bola polmaraton, a B bola dlhá na fialovom podklade. tak musíte pozerať všetko.

http://hviezda.faxcopy.sk/akcie/461/hqbc-bike-stopa-skalka
13.05.2013 - 13:26:17
00
keyboard_arrow_up