nie je to o dolezitosti, ale o pamiatke, spomienke, na ten ktory pretek..beriem to ako suvenir, aj napr. startovacie cislo...Niektori, ktori to maju fakt ako hobby, cize nie su "bednovi" maju aspon tymto aku taku malu spomienku na nejaky ten maraton....

okrem toho clovek nikdy nevie, co sa mu pocas sezonny moze stat, ci sa bude na dalsi rok na to fyzicky citit, alebo vselico ine, a pre baby mozu prist ine povinnosti a nemusia tak uz absolvovat ziaden maraton....a ide aj o to, ze volakedy taketo moznosti nejakych hobby pretekov neboli...cize mozno pre teba (ked som pozrela tvoj vek) beries taketo maratony rad radom ako nejaku samozrejmost....nemyslim to v zlom...

Súhlas s Tebou, ale aj s Milos21!!! Ako mladší som robil aktívne úplne iný šport (hádzanú), ako je cyklistika. Teraz je bike N*1 ako hobby a na kondičku do budúcna. Preteky mám rád, lebo aspoň zistím, ako na tom som. Nielen silovo, ale aj "hlavovo". Viď Stupavský zimný peší cyklomaratón 2013 .
Každá fotečka poteší! Ak sa nenájdem, a čo sa stane? Ako pamiatka mi ostane číslo z preteku. Pre ďaľší ročník si napíšem môj čas z preteku. Z tejto časovky mám fotku. Bol som v prvej pólke, tej pomalšej! Na tú slečnu, čo fotila, som sa usmial, aj som sa našteloval. Nech to dobre vyzerá. Akurát som zistil, že na každý pretek si musím kúpiť nový DRES!!! B-). Podobné z lesa už mám, len číslo je iné B-)B-)B-)
04.05.2013 - 07:20:42
00
A ešte, aby som nezabudol, dobrá rada pre fotky chtivých! B-) Treba jazdiť pomalšie a najlepšie sám. Vtedy má fotograf dosť času na vašu fotku B-)B-)B-) :D
04.05.2013 - 07:32:39
00
Skoro som zabudol, pred 4-mi dňami som nahodil galériu na web.
Tu je 289 fotiek. http://www.nabicyklidetom.sk/fotogaleria/racianska-casovka-2013
10.05.2013 - 01:34:29
00
ja som mal rano take fukoty ze to ze som doma zabudol prilbu som zistil az po 15km pred devinom ked kukam ze mam daky divny tien :))), tak som este volal bratrancovi nech vezme daku prilbu... :)) ale aj tak som spokojny, zlepsenie o minutku :), o rok o dva mozno uz aj prvu stovku dam :D
13.05.2013 - 21:55:21
00
prva stovka v kategorii alebo celkovo ? :)
13.05.2013 - 22:16:53
00
v kategorii :$
13.05.2013 - 22:56:48
00
keyboard_arrow_up