Husteee fizlara nachytat na hruskach :lol: BTW kde tuna v KE sa da kupit taky zvoncek ako je hore na fotke ?


Naposledy upravil Josifek dňa 29.05.2007 - 20:26:23, celkovo upravené 1 krát.

28.05.2007 - 23:03:40
00
mal si sa do tych fizlov pekne zhusta pustit, ze co by bolo... :lol:
28.05.2007 - 23:45:42
00
mam podobny pribeh ako chalos na zaciatku co zalozil tuto temu akurat ze som nemal pad.. isiel som zo zahoria cez devin, po cyklistickom chodniku, daval som znamenie skupinke asi 7 ludi kt. boli roztahany po celej sirke cyklo ceste/chodniku.. a pritom ok ked uz su tam, tak mohli aspon jednu cast nechat pre cyklistov tak ako je ta cesta znacena.. upozornil som na seba najpr brzdami - packami, potom som ich oslovil slusne ci by dovolili ale to som asi nemal lebo.. zrazu som bol ***** cyklista, ***** co si dovoli slusne upozornit na to, ze tam nie su sami.. bolo to tlste prasa s vyholenou hlavou a bez krku.. ten asi nevie co je bike a jediny pohyb ma z auta do bufetu.. tymto ho pozdravujem, sedlaka...
01.06.2007 - 11:19:14
00
ZVONCEKY SU NANIC..
akurat zacnu zbesile pobehovat sprava dolava a clovek to ma omnoho tazsie vybrat si tu cestickou ktorou prejst..
Ja som mal tes prihodu dokonca hned ako som vysel zo sopu kde som si akurat kupil bike(dikbohu som zobral zdomu prilbu a povinnu vybavu...)

Som si to sinul tak 30 po hlavnej a skupina babiek ktora ma brutalne vytlacila mimoo chodnika az na macacie hlavy pri dome sv alzbety a nanestastie som vosiel do KOLAJNICE(nechapem naco to vobec v centre ke je ved tadial nic nechodi max raz za rok(doslova)) Starenky akurat:hmm ta dnesna mlades furt sa ponahlaju. deti co sli okolo my donesli casti prilby a casti biku.
02.06.2007 - 19:35:16
00
si mal povedat tym babkam: ach ti dnesni dochodcovia, stale sa iba cuduju a maju vela casu 8)
02.06.2007 - 20:51:06
00
ZVONCEKY SU NANIC..
akurat zacnu zbesile pobehovat sprava dolava a clovek to ma omnoho tazsie vybrat si tu cestickou ktorou prejst..

maš recht
Som si to sinul tak 30 po hlavnej ..

kamikadze?
nechapem naco to vobec v centre ke je ved tadial nic nechodi max raz za rok

chodieva tamať celé leto historická električka ťahaná koňmi. takže to je trošku viac ako raz za rok :wink:
..a casti biku.
bajk z tesca? :oops:
02.06.2007 - 22:58:47
00
Tak to max raz som myslel ako jednu prilezitost(ten kon hoc nesom nim nak nadseny chodi to jak krepe a smrdi to). A te kolajnice by som mozno aj nejako zvladol ale te macace hlavy tak to je hroza to ani napesi ani na biku newem kcomu to tam je.

Stym bikom si mal vpodstate pravdu z exisportu(uz nikdy vzivote)
02.06.2007 - 23:09:57
00
keyboard_arrow_up