Spišských 333 EXTREME

02.08.2013
MTB maratón
Poráčska dolina (Slovensko)

Propozície
Zúčastníš sa na tejto šialenosti? :)
ÁNO, je to skoro isté. 29% [ 19 ]
LÁKA MA TO, ale... 55% [ 36 ]
NIE, takéto šialenstvo nieje pre mňa. 17% [ 11 ]
Celkový počet hlasov : 66
Uff dobre to vyzerá, už lámem chalanov od nás no zatiaľ vlažná odozva. Ak zoženiem parťáka do dvojky (samému sa mi to veľmi nechce ťahať) tak rozhodne idem. No 333 je dosť aj na žiletku na horáku v neznámom ternéne to bude utrpenie kristovo :D
17.05.2013 - 21:37:34
00
heh mne sa to tiez pozdava ale sam eee :D a co povie rodina :D
17.05.2013 - 21:41:42
00
no vo dvojici isto lepsie, hlavne ked su tam dookola osadnici kadetade a nikdy nevies do akej osady vletis :))
17.05.2013 - 22:23:30
00
no zabudnite na to ze to co sa odjazdi na 24h je mozne aj na takomto velkom okruhu....
18.05.2013 - 07:05:48
00
Sanco, nic nemente. Start o 9tej je dobry. Tym,ze posuniete start na skorsiu hodinu , pretek len zneatraktivnite. Jazda v noci plus nejaky ten odpocinok niekde v hlbokom rajovom lese to bude to co pritiahne extremistov. Toho sa drzte. KTO SA BOJI NECH NECHODI DO LESA :)
19.05.2013 - 10:10:32
00
Dnes som sa bol prešlapnúť s kamašom a rozoberali sme to ( lámem ho ne h ide so mnou). Záve debatu bol že je to supe no z dôvodu nemožnosti kompletného značenia, lekárskeho zabezpečenia a občerstvovyčiek by to chcelo spraviť ako pretek družstiev (dvojčlenných) má to dve výhody
1, v prípade núdze sa je nakoho spoľahnúť. Či už ide o bezpečnosť alebo orientáciu
2, zrovnomerní sa štartovné pole. Predsa len aj "rýchlik" musí so sebou vláčiť "cepra"

V každom prípade ak zoženiem sparinga tak idem :)
19.05.2013 - 12:55:23
00
Tak som prešiel tu trasu na mape ;) to môže byť realne aj bez nocovania v divočine ale cca pol trasa noclah doma v postielke v SNV samo len spišaci ev.na nejakom private mimospišaci.... a druha časť dojazd na Porač..ale čisto v teoret. rovine prax je ina...
19.05.2013 - 13:32:05
00
Sanco, nic nemente. Start o 9tej je dobry. Tym,ze posuniete start na skorsiu hodinu , pretek len zneatraktivnite. Jazda v noci plus nejaky ten odpocinok niekde v hlbokom rajovom lese to bude to co pritiahne extremistov. Toho sa drzte. KTO SA BOJI NECH NECHODI DO LESA :)

S Palim som to este nerozoberal, no uvedomil som si ze nejake 2 hodky by aj tak nic neriesili. Aj ti najrychlejsi by to nestihli za svetla ale dochadzali by uz potme.
masto: My aj predpokladame ze sam asi by siel malokto, ze kazdy si najde nejakeho sparinga. Nechceme to vsak davat ako podmienku aby sme neznevyhodnili tych co by chceli ozaj ist sami. Opytam sa direktora ci neumoznime tym co chcu startovat ako dvojclenne druzstvo aby dokladovali prejdenie trasy spolocne aby nemusel kazdy za seba fotit kontrolne body.
20.05.2013 - 20:55:25
00
S Palim som to este nerozoberal, no uvedomil som si ze nejake 2 hodky by aj tak nic neriesili. Aj ti najrychlejsi by to nestihli za svetla ale dochadzali by uz potme.
masto: My aj predpokladame ze sam asi by siel malokto, ze kazdy si najde nejakeho sparinga. Nechceme to vsak davat ako podmienku aby sme neznevyhodnili tych co by chceli ozaj ist sami. Opytam sa direktora ci neumoznime tym co chcu startovat ako dvojclenne druzstvo aby dokladovali prejdenie trasy spolocne aby nemusel kazdy za seba fotit kontrolne body.
OKi, v každom prípade som rozhodnutý. Ak zdravie poslúži idem. Mám už aj sparingov obaja 50/50 tak snáď aspoň jeden pôjde. V každom prípade je to pre mna výzva :)
20.05.2013 - 21:24:06
00
zdravim, akcia paradna...kamos to tu uplnou nahodou objavil a uz sme dali dokopy nas 4 clenny adventure team. chystame sa to ponat ako extremny vylet v skupine, takze kto hlada nejakych sparingov a nechysta sa na trati trhat rekordy...urcite sa ozvite a mozeme vytvorit vacsiu skupinu v style...cim viac ludi, tym vacsia sranda :)

uz sa tesime a zaciname trenovat :)
21.05.2013 - 14:13:07
00
Otazocka... Kamos z vychodu mi hovoril, ze niektore oblasti po trase su dost Black Sabbath. Neviem si predstavit noclah "niekde v senniku", ked viem, ze okolo mna pobehuju apaci... Na medveda ja prdim, ale co osadnici?? Ci som paranoidny?
22.05.2013 - 23:32:14
00
Ciganom sa na vychode nevyhnes, ale jasne ze si pre pripadny bivak nevyberies sennik na okraji romskej osady ;)

Finalna verzia propozicii k preteku
23.05.2013 - 16:45:59
00
SancO....nechcem nejak zabrdať ale senik na okraji romskej osady.. :lol: nepripustne.neexistujuce :worried: ale pre assouvi poznavacie znaky bližiacej sa black sabath area..najprv 1.orezane stromy asi meter od koreňa 2.smrad množiace sa hovna bez toal.papiera..potom žobrajuce prip.nadavajuce deti ale stretol som aj uctivych :!: chatrče ,bezprizorne potulujuce psi, potom bordel smeti hovna orezane stromy a a si z toho vonku :wasntme: ale važne nič hrozne ale pre tých ktorí to nepoznaju je to nova skusenosť ale ako som pozeral trasu tak je tam toho minimum....
23.05.2013 - 19:11:15
00
rozhodne pribalit kus roxoru na psy :) pripadne ine psy :)
23.05.2013 - 19:38:22
00
ja rozmyšľam že si kupim slzak ako na domorotcov ako aj na nejaku tu zver :D
23.05.2013 - 21:28:58
00
keyboard_arrow_up