FC Maratón Marikovskou dolinou – MSR XCM

18.05.2013
1. kolo - Valašsko-Považská séria
4. kolo - XCM Tour
MTB maratón
Dolná Mariková (Slovensko)

Propozície, Súťaž, Výsledky, Foto, Reportáže
Zúčastnených bikerov (54)
18luboss188peto88Adik0_0Andobikerandrej25antiheretikBahnocarloscatcherxxdivodurannemsiEnemyerichkGaliPetHacohouseloverIamSpecializedital12johhhnyjoziCCKaskajakikilikrovkoMarešekmarohcmickelson99micombmichal_156michelinomiro80napetsoborP3terpatronproximityPupokRBproredfilerichtoškaRoboKsinko8888SmradoksolvostanovskistevohortSueSummertimeCowboyswordiktripeteunigenavelipetarZuzka-loveBike
Katko :pre mňa je to zaujímave. Ešte som to nevidel.
20.05.2013 - 18:39:04
00
dodo samozrejme vsak od toho som tu ;)
20.05.2013 - 20:24:34
00
Kikili: tričko som i ja dostal S, hoci som si dal do prihlášky L, ale obliekol som ho v pohode, asi to bude iné číslovanie..
21.05.2013 - 07:12:15
00
Tricko som dostal i ja S, hoci som chcel M, ale natiahnem ho na seba . :) K maratonu - trat bola super, dobre znama z Puchovskeho maratonu a vikendovych vyjazdov. Skoda toho dazda, bolo by to rychlejsie. Takisto som citil, ze najazdene kilometre neoklames, ale presiel som to celkom bez problemov, zjazdiky som si uzil. Jedine, co by som vytkol, je neskutocne mnozstvo kategorii vyhlasovanych na konci. Na druhu stranu su vsak oddeleni licencovani od nelicencovanych, co je dobre, ale trvalo to straaaasne dlho :)
Btw. to boli na trati len dvaja fotografi, alebo kde si mam pozriet nejake dalsie fotky? :angel:
21.05.2013 - 07:53:30
00
Btw. to boli na trati len dvaja fotografi, alebo kde si mam pozriet nejake dalsie fotky? :angel:

skús sledovať http://www.fcteam.sk/index.php/fc-maraton/fotogaleria-fc-maraton-2013
21.05.2013 - 10:39:48
00
Palec hore za maraton, skoda toho S tricka ktore som si aj ja nasiel v igelitke ale pohoda jahoda stavaju sa aj horsie veci, frajerke bude dobre :D Trat bola paratna, obcerstvovacky vynikajuce a to rizoto priam ukazkove ako od babky 8) Skoda len 3 hadic na umyvanie bajkov, tvorila sa tam celkom slusna rada ale aspon som okusil miestny potok :rofl: . Inak niet sa na co stazovat a kto nebol moze lutovat :y:
21.05.2013 - 15:42:41
00
Konecne som sa aj ja dostal k napisaniu "hodnotenia".
S parkovanim trochu problem, ale s tym sa asi vela robit neda :?: . Registraciu som zazil aj rychlejsiu, ale dalo sa to zniest. A od teraz uz iba chvala: startoval som na dlhej a trat ma u mna 100% :y: . Bol som tu uz 4 krat, vzdy sa islo trochu inac, ale toto patri medzi top 3 na SK :inlove: . Stale nahore a dolu, normalne som mal problem najst cas dat nieco do ust. To bohato zastupili vyborne obcerstvovacky s ochotnou a aj peknou obsluhou :$ . Skoda sa nezastavit, ja som na nich stravil skoro 20 min. Po prejazde cielom flasa s vodou potesila, casomiera ukazala cas pod 4h :muscle: , no spokojnejsi som nemohol byt. Bike som umyl v potoku, seba som umyl vodou z vlastnych zdrojov, takze sprchy nehodnotim. Ale rizoto chvalim, bolo naozaj dobre :pizza: . Ostatneho som sa nezucastnoval, lebo som musel ist do prace, kde mi pocit z prijemne preziteho dna vydrzal az do rana.
Tymto chcem teda organizatorovi a vsetkym, ktori sa podielali na tomto maratone podakovat za super bikovacku a o rok sa urcite vidime znova :bow: .
Polmaratoncom chcem odporucat, nech potrenuju trochu viac, ak je to mozne, lebo tych 24km na viac urcite zvladnu a pri tej zabavnosti trate sa to nezda vobec take dlhe. A naozaj to stoji za to, len nesmie byt pocasie ako pred dvoma rokmi :rain: .
22.05.2013 - 23:54:01
00
keyboard_arrow_up