Na moje prekvapenie bolo tam večer dosť veľa ľudí na Pyramíde :o

Prílohy:

IMG_20130508_213611.jpg
IMG_20130508_213611.jpg 170.58 KiB thumb_up0thumb_down

08.05.2013 - 23:18:29
00
O 11.30. Idem od parku. Kto má záujem ...
09.05.2013 - 17:32:54
00
17,33 napíšeš, že o 11,30 ideš bikovať. To budeš cúvať v čase?
Už pomaly chápem, prečo si pred rokom nebol na dohovorenom mieste. Cúval si.(nočná jazda na ktorú si vyzval a neprišiel)
Hoď mi do mailu (je v mojom profile) telefonický kontakt. Chodievame 2-3 krát týždenne. (napr. včera nočná Pyramída)
Keď pôjdeme, ozvem sa ti.
09.05.2013 - 18:01:57
01
Igor , pravdepodobne myslel next to day.
09.05.2013 - 18:07:39
00
ten cas nebol na nocnu jazdu :) bahno ma predbehol je to o debatu do zadu . asi sme pisali v rovnaku dobu . kontakt posielam
10.05.2013 - 09:14:45
00
zajtra niekto na vyjazd po hokeji?? len na pyramidu, pripadne mozme behnut aj na kostolik.
13.05.2013 - 18:03:58
00
pre info... v stredu v noci (cca o desiatej) nas zastavil chlapik (tipujem, ze polovnicka straz. Mal odznak len som mu nan dobre nevidel) na lesnej ceste, ktora ide od Podhorianskych vinohradov (ako zacina zlta na Meskov vrch) smerom na Drazovsky kostolik. Klasika, ze tam nemame co robit, ze to je sukromny urbariat a zavola policiu atd. Samozrejme sme si kazdi tvrdili svoje a ocividne sa policiou len vyhrazal, tak som pokracoval dalej. Kamosi tam este na par minut ostali diskutovat a vraj medzitym prisiel dalsi, ktory bol dost drzy. Boli sme piati, isli sme normalne osvetleni, potichu a po lesnej ceste...
24.05.2013 - 11:12:44
00
A prečo tým chudákom poľovníkom plašíte zver?
(Ja nosím ešte aj roľničku)
24.05.2013 - 11:23:46
00
tak tak preriekol sa, ze sme kolegovi co bol asi na posede vyplasili... a to bol asi ten dalsi co prisiel neskor
24.05.2013 - 11:49:39
00
to uz asi kazdeho zastavili polovnici okrem mna.
ozaj by ma zaujimalo, co by mi povedali policajti nato, ze som v lese na biku.
24.05.2013 - 13:27:41
00
ak je to súkromný urbariát, tak bol oplotený, alebo označený? :)
24.05.2013 - 13:30:54
00
Polovnici sa dost casto spravaju tak, akoby im patril cely svet. To co tu opisujes zavana zneuzitim pravomoci verejneho cinitela. Ako verejny cinitel (kedze vytiahol preukaz polovnej straze alebo lesnej straze) by mal ovladat v prvom rade svoje povinnosti, potom pravomoci. A hlavne by nemal klamat a podvadzat, ako to urobil vo vasom pripade (ze vraj sukromny urbariat, nemate tam co robit atd.) Ak by to bola ohradena obora, mal by pravdu. Inak nie.
Raz ma uz takyto mudrlant nasr...dil, a skoncilo to preskolovanim clenov polovnej straze celeho polovneho zdruzenia. Komu sa chce vela citat, najde to tu. Ked su drzi na mna, vratim im to... A to mohol byt rad, ze to riesil iba Obvodny lesny urad a nie policia. S policiou by som uz upozornoval na zneuzitie pravomoci verejneho cinitela zo strany clena Polovnej straze. Na vyhrazky zavolania policie by som mu ponukol svoj telefon a ak by odmietol, vyzval by som ho, nech pocka do prichodu policie, ze ju zavolam ja.
Napriklad polovna straz nema pravomoci kontrolovat pohyb osob po lesnych cestach podla zakona o lesoch. To prislucha podla zakona o lesoch Lesnej strazi. Niekedy ma polovnik oba preukazy (najma ak je v reviri na pozemku, ktoreho je spoluvlastnikom), ale vacsinou nie.
Len mi tak napadlo: Podla zakona o polovnictve: "Pri pohybe v poľovnom revíri v noci je poľovník povinný si svietiť." Svietili ti dvaja?
24.05.2013 - 13:41:28
00
@kotle: myslim, ze vies ze ziadne oznacenie ani oplotenie tam nie je :)
@Minikin: druhy neviem, prvy nam prehradil cestu tereniakom a svietil oproti nam niecim, potom to vypol...
Ako cele to bolo skor o zastrasovani. Asi takto skusaju odradit ludi, aby sa im tam pohybovali. Na mna si tymto nedojdu, ale viem si predstavit, ze sa niekto moze zlaknut a to najma ked tam je v noci sam. Preto som to vlastne aj postol, aby ludia vedeli co sa im v tychto miestach moze prihodit a aby boli na to pripraveni. Ja som napr. nemal pri sebe doklady, co by mi asi zneprijemnilo situaciu, ak by zavolali policiu (dobre ponaucenie).
Najviac ma nasralo, ze clovek si ide po praci aktivne oddychnut, slusne si pojazdit s kamaratmi a takto mu to niekto poserie... A najhorsie je, ze tym aj casto dosiahnu co chcu. Ja si napr. nabuduce dobre rozmyslim, ci tade pojdem. Nie ze by som sa bal, ale mam dost nervov z prace a na bajku si chcem hlavne oddychnut a nie sa hadat.
26.05.2013 - 11:32:25
00
kkk55 práve preto som to napísal, pokiaľ niečo nie je označené ako súkromné, tak ako keby to bolo verejné..v tejto krajine platí, čo nie je zakázané, to je povolené..a pri polícii a absencii dokladov..nepotrebuješ doklady, musíš vierohodne preukázať svoju totožnosť=keď tvoj bikeparťák aspoň vie ako sa voláš a kde bývaš..apropo, ak by ťa chceli predviesť za účelom zistenia totožnosti, tak by som bol zvedavý, ako by ti zobrali bike.. :D
26.05.2013 - 12:06:50
00
cawte ludia.
ako to vyzera s terenom na pyramidu a drazovsky kostolik. nebol niekto?
dat Gymes po tychto dazdoch je asi dost odvazne nie?
03.06.2013 - 20:58:43
00
keyboard_arrow_up