Kaktus bike Bratislavský MTB maratón

25.05.2013
3. kolo - Na bicykli deťom
MTB maratón
Bratislava - Devínska Kobyla (Slovensko)

Propozície, Súťaž, Reportáže, Výsledky
Zúčastnených bikerov (43)
AdzoandyapoarmourAskijkoatonicBonitoBoothDANOzPKdoubledynatomEnemyFURIOSOHacoHenry33hirwilsikar1968ivodrnojohhhnyKaskajaKefrinkenttaurklinoMarki007maros1974martin190martincamayolucomijatMino888Peto02petofrohlichPulinoquoman1romano410sandysano.tstawoSueswordikTrancexemanpet
:D co uz no :D
27.05.2013 - 19:31:43
00
tie pravidla prisli trosku dost odveci :)

Tie pravidlá som stanovil ja. Splnili presne ten účel aký mali splniť.
pre canopusa - mám vyštudovaný MFF - matematická analýza (ak vieš čo je to)
27.05.2013 - 20:26:51
00
ked mas toto vystudovane tak nechapem preco si ich stanovil takto? nejako mi to prosim podrobnejsie vysvetli...lebo vazne mi toto pride vyhodne len pre co najvetsi tym....


Naposledy upravil misopetrovic dňa 27.05.2013 - 20:52:38, celkovo upravené 1 krát.

27.05.2013 - 20:32:11
00
milsu chodil si s Palkom? vies kolko ja poznam ludi co vystudovali a vystudovali? klobasy,slaniny,obalky apod :P srandujem :y:
misopetrovic pls skus si opravit tie gramaticke chyby,neda sa na to pozerat
27.05.2013 - 20:48:39
00
misopetrovic, ono to preboha nie je o tom, či niekto vie alebo nevie matiku.
Tú súťaž nevymýšľal Milan, funguje v rovnakej forme aj na iných podujatiach a áno, vyhráva ju väčšinou najpočetnejší team.
Ide tu ale viac-menej o srandu - nikto sa nesnaží naschvál stráviť na trati čo najviac času, len aby tým prispel k víťazstvu svojho teamu.
27.05.2013 - 21:28:10
00
Richie, okrem tých vinohradov by si to mal prejsť bez problémov aj poslepiačky, nieto ešte so značením :)


pekný pokus o vtip:)Ved to tam je prejazdené krízom krázom. Ja som bol teda prvý krát v Ba na maratone a nebyt regulovcikov a bikerov predomnou a zamnou vobec niesom si istý kde som. Ved am bolo milion odbociek stale v strehu ci vidim faborku:)
27.05.2013 - 21:44:11
00
pekný pokus o vtip:)Ved to tam je prejazdené krízom krázom. Ja som bol teda prvý krát v Ba na maratone a nebyt regulovcikov a bikerov predomnou a zamnou vobec niesom si istý kde som. Ved am bolo milion odbociek stale v strehu ci vidim faborku:)


Aj ti, ktori su z BA, ale nechodia tam jazdit, by si bez faboriek a regulovcikov veru neporadili....
27.05.2013 - 21:58:58
00
Za organizátorov pretekov by som sa rád poďakoval všetkým pretekárom za účasť.
Taktiež ďakujem všetkým ľuďom, ktorí sa zúčastnili organizácie maratónu, prípravy a samotnej realizácie.
Kritiku za problémy, ktoré sa vyskytli v prvom kole na dlhej trati poprosím adresovať na mňa, ja som zodpovedný za priebeh pretekov.
Ešte raz sa pretekárom na dlhej trati týmto ospravedlňujem za problémy.
Regulovčíci robili podľa toho ako sme ich inštruovali, takže ak tu boli problémy tak "kameňujte" mňa.
Regulovčíkom ďakujem za ich pôsobenie (viac ako päť hodín na jednom mieste s usmerňovaním, zapisovaním prejazdov ... klobúk dole)
Ešte sa vrátim k dynatomovmu príspevku (strana 13). Tomáš to napísal v dobrej viere, ale bez toho (ako to má vo zvyku :lol:) aby si overil skutočnosti. Urobili sme si analýzu toho čo sa stalo a zistili sme že problém bol iný ako to napísal Tomáš. Nebudem to rozoberať, je to pre našu internú potrebu, dôležité je aby sa nám o rok nestalo niečo podobné.
Všetci, ktorí sme pripravovali maratón už sme nejaké skúsenosti s maratónmi mali. Ako účastníci, ako pomocníci organizátorov, ako spoluorganizátori.
Zodpovední za celý priebeh pretekov, za všetky rozhodnutia sme boli prvý krát.
Je to úplne iná skúsenosť ako predošlé polohy.
Po maratóne som dostal otázku či je ťažšie jazdiť, alebo organizovať maratón. Samozrejme, že ťažšie je to druhé.
Ešte by som chcel poďakovať za cenné rady a nezištnú pomoc pri organizácii organizátorom ďalších podujatí Župného pohára:
Mirovi Bílikovi a GreenBiku.
Vincovi Hupkovi a ostatným zo Svätého Jura. Vincovi prajem rýchle uzdravenie sa.
Okrem toho aj Paľovi Grujbarovi (Palino99) zo Stupavského maratónu za povzbudivé slová pred podujatím.
Sponzorom Kaktus Biku, Bratislavskej župe, Karlovej Vsi a mnohým ďalším, bez ktorých by to nešlo zorganizovať som vyjadril poďakovanie po maratóne.
Som rád za všetky príspevky pozitívne aj negatívne od ľudí, ktorí sa pretekov zúčastnili.
Dúfam, že väčšinu z Vás privítame aj o rok na druhom ročníku maratónu na Devínskej Kobyle.
Milan Schurger, riaditeľ pretekov


Naposledy upravil milsu dňa 27.05.2013 - 22:03:25, celkovo upravené 1 krát.

27.05.2013 - 22:00:33
00
Uz sa to tu neda citat! Najviac tu diskutuju ti, co sa na maratone ani nezucastnili. Necitite sa trapne?
Milsu a spol.: som rad ze ste tento maraton pripravili, aj ked vraj s nejakymi chybami. Ja som bol na strednej trati a problem som nemal, moja plna spokojnost. Snad sa z chyb poucite a buduci rok to vylepsite. Nedajte sa prosim odradit. Dakujem.
27.05.2013 - 22:00:37
00
Ja chcem tiez pochvalit organizatorov, bol som len na kratkej, kde bolo znacenie aj regulovcici super. Trat sa mi velmi pacila a dufam, ze o rok sa podari zorganizovat 2. rocnik. Velmi rad si to zopakujem.
27.05.2013 - 22:12:24
00
misopetrovic, ono to preboha nie je o tom, či niekto vie alebo nevie matiku.
Tú súťaž nevymýšľal Milan, funguje v rovnakej forme aj na iných podujatiach a áno, vyhráva ju väčšinou najpočetnejší team.
Ide tu ale viac-menej o srandu - nikto sa nesnaží naschvál stráviť na trati čo najviac času, len aby tým prispel k víťazstvu svojho teamu.



takze poporiadku...ja netvrdim ze to vymyslal....
ja sa len cudujem ze vsetci kopiruju stale taku istu blbost....

kebyze sa to spravi scitanim casov tymu a predelenim poctom tymovych jazdcov sancu by mali aj menej pocetne tymi....

tak isto netvrdim ze ide o co najvetsie flakanie sa na trati....

samozrejme kazdy ide na maximum...ale aspon by nebolo vopred jasne ze to vyhra tym co ma v startovnom poli pomaly 20 jazdcov....

chape niekto co tym chcem povedat??

bolo by to napinavejsie....

takto uz na starte im je jasne ze to vyhraju oni...

to mas ako keby si uz na starte vedel s istotou ze si vytaz kategorie....

proste to potom ani nema zmysel spravit sutaz o najpomalsi tym to mozu rovno na starte oznamit ze najviac jazdcov ma tym taky a taky a tym padom tuto kategoriu vyhravaju.....

proste takato kategoria s takto nastavenymi pravidlami mi pride ako zbytocna....


nejde tu o to vytazstvo v takejto kategorii ale o to ze proste by mali rovnaku sancu vsetci...a naozaj az v ciely by sa zistilo kto to ''VYHRAL'' :-)



vobec som tym nechcel organizatorov kritizovat alebo zhadzovat...toto ma skor napadlo ako take male vylepsenie do buducna ;-)

preco sa riadit nelogickym aj ked zauzivanym pravidlom? co tak skusit nieco nove? ;-)
27.05.2013 - 22:49:59
00
misopetrovic, zopakujem čo som už napísal. Pravidlá boli dávané s určitým presným zámerom na konkrétnu požiadavku (nie z Jura). Splnili presne to čo mali. Vďaka tomu prišlo na maratón veľa bikerov, ktorí by ináč neprišli. Na dôvažok sa im to páčilo a možno prídu aj na iné.
27.05.2013 - 22:57:10
00
mimochodom su uz nejake fotky z maratonu na FAXCOPY...

misopetrovic: ze ta to este bavi to tu zahlcovat tvojimi ******, nemuozes si zalozit vlastnu temu? :)
27.05.2013 - 23:15:15
00
misopetrovic, nechcem to tu už zasierať, rozumiem čo píšeš, no mám pocit, že úplne nechápeš konceptu Slow-Motion a berieš to strašne výsledkovo orientovane.
Celá pointa tej "súťaže" je v zostavení čo najpočetnejšieho teamu a nie v cielenom naťahovaní času stráveného na trati. Ak by sa to robilo tak ako navrhuješ, teda súťaž o najvyšší priemerný čas v teame, tak potom by sa rovno mohol vyhlasovať aj najpomalší jednotlivec.
Možno by si sa na to pozeral inak, ak by bolo takých teamov ako CK Sv. Jur na štarte viac.
27.05.2013 - 23:27:49
00
Pre informáciu:
za CK Svätý Jur štartovalo 33 pretekárov
za BSP Bikers štartovalo 27 pretekárov
za Kaktus Bike team štartovalo 26 pretekárov
27.05.2013 - 23:33:43
00
keyboard_arrow_up