Hľadám k sebe spolubývajúceho do priestrannej izby v trojizbovom byte v centre Bratislavy na Medenej ulici (pre Redute). V izbe je dostatočný priestor na bicykle, momentálne ich je tam 5, po odsťahovaní spolubývajúceho ostanú 2. V izbe by si mal veľkú manželskú posteľ, skriňu, komodu, PC stolík.

Inak byt je plne vybavený, zrekonštrovaný, obytná plocha je cca 100 m2. Veľkú spoločnú obývačku využívame ako spoločný priestor. V tretej izbe býva sympatický mladý párik. Byt je slnečný a tichý, k dispozícii alarm a v prípade potreby aj sused SBSkár :muscle: Pre udržanie dobrých vzťahov s majiteľkou aj so susedmi uprednostňujeme tichého a poriadkumilovného nefajčiara.

Ak hľadáš ubytovanie za dobrý peniaz v dobrej lokalite a so spolubývajúcimi tolerujúcim tvoj bajk, gratulujem, práve si našiel. Nástup je možný kedykoľvek v priebehu júna. Ak Vás zaujíma niečo viac, kľudne píšte. A na záver to najlepšie, cena: 165 € / mesiac.
04.06.2013 - 10:45:59
00
Hľadáme do podnájmu do samostanej izby niekoho. Na pohlaví nezáleží. Cena All Inclusive 200E/mes. Izba je od pondelka 16. 11. 2015 voľná. Platí sa každý mesiac 15-eho na nasledujúci celý mesiac.

Lokalita: BA, Dvory. Na pol ceste medzi Inchebou a ŽST Petržalka.

Podmienky vychádzajúce z predošlých skúseností:

1. Nefajčiar/ka. žiadne len jednu denne, alebo na balkóne, pôjdem von! Proste nefajčiar.
2. Čistotný/á. Smraďoch je na odchode, stačilo...
3. Poriadkumilovný/á. Upratuješ si len vlastnú izbu, čo neznamená, že v spoločných miesnostiach zanechávaš bordel.
4. Keď máš bike, jeho miesto je v tvojej izbe alebo na balkóne. Jeden bike síce nájdeš na chodbe, ale to je výnimka, ktorá potvrdzuje pravidlo.
5. Riad si umývaš sám, ale chov žubrienok v odkvapávacej podložke je zakázaný!
6. Variť, piecť tiež môžeš. Nie však spôsobom, ako predchádzajúca baba, ktorá svoje kuchárske umenie dávala najavo mastnou dekoráciou na kachličkách a v čajovej konvici vedľa....
7. Kto skôr príde, skôr melie - tu neplatí. Konečné rozhodnutie je spoločné, majiteľ a súčasní nájomcovia.
8. Odpadky separujeme podľa zberných nádob. Keď ti robí problém rozoznať papier, sklo, PET, ostatné plasty a zmiešaný odpad, ani sa nehlás na prehliadku.
9. Dilettantov sa tu vystriedalo už niekoľko. Dúfame, že medzi bikermi sa nájde niekto normálny...

R4DY napísal:
Ahojte... hladam nepriechodnu izbu. lokalita Petrzalka, Karlovka, Nove mesto. Viete mi niekto poradit alebo ponuknut nieco ? vdaka


Ber to ako ponuku... ;-)
15.11.2015 - 17:02:14
01
laco napísal:
...Viete koľko šťastne vydatých má za manžela *****? ;)

ved prave preto je stastne vydata ;)
19.11.2015 - 10:53:00
01
ReHMn napísal:
Cena All Inclusive 200E/mes.

toto ma zaujalo, kto tvorí denný jedálniček a od kedy do kedy je k dispozícií bar či plná chladnička? :P
19.11.2015 - 11:01:52
06
Jedalnicek si zostavuje kazdy sam, ale viem vyjst v ustrety kazdemu a navarit. Pred chvilou som dokoncil rizoto s kuracim masom, kukuricou a olivami. Chladnicka je vzdy plna, momentalne obsahuje aj dobrotky ako udene kacacie prsia a jeleniu udenu sunku.
Ponuku baru, ktory je otvoreny non-stop, zostavujem ja. Na vyber mame:
Zeleny caj s medom a citronom
kakao
Tokajske 3putnove z Madarska
Tokajske Merlot Cuvee z Madarska
Likerove vino cervene Lokus z Moravy
Dinovy liker z Taliasnka
pivo Corona Extra z Mexika.

Tak co, anybody interested? ;)
19.11.2015 - 21:31:41
00
som rad ze nemusim ist k vam na navstevu ;-)
19.11.2015 - 21:36:52
00
:lol: slivovica ? to snad musis mat doma ako doktor
19.11.2015 - 21:55:44
00
200 eur aj s navarením a non stop plnou chladničkou? Beriem to aj tým kakavkom :-)
19.11.2015 - 22:05:30
01
Dám ti tam deti :D za 200€ skvelá pestúnka :D
19.11.2015 - 22:10:17
06
silva
:shake: :$
Nic take. Mne to nechuti, asi by som zomrel. Ale je mi jasne, ze sa slivovica pouziva ako crevny dezinficiens. Kolegovia do tropickych oblasti ani nejdu bez toho...
Teraz si spominam! Mam vodku, ale len kvoli tomu, ze sa v nej luhuju struky vanilky z Madagaskaru. To pouzivam namiesto vanilkovej esencie. Do ryzoveho nakypu napriklad...

Edit: v cene je zahrnuty internet, voda, plyn, elektrika a puzivanie vsetkych domacich spotrebicov (vysavac, sporak, chladnicka, mraznicka, a pod.)

AdMich, mozes doniest deti, len ja som denne 12hod v praci.... ajtak to vyzera tak, ze jedna studentka ma zuajem, len je viazana zalohou v sucasnom podnajme...

martinapb... si viitana. Len to budes mat daleko z Povazskej Bystrice.. . :rofl:


Naposledy upravil ReHMn dňa 19.11.2015 - 22:20:48, celkovo upravené 1 krát.

19.11.2015 - 22:14:40
00
Téma UBYTOVANIE by sa tu nestratila :lol:
19.11.2015 - 22:19:45
00
Veď toto, keby ste boli bližšie, už som na ceste :-D
19.11.2015 - 22:23:28
00
takze asi ma tlaci cas takze skusim aj tu. hladam podnajom pre 2 osoby v BA lokalita okolo racianskej ulice nove mesto kludne i stare mesto ak to bude splnat limit 450€ so vsetkym. kludne ak by to bolo super truper tak aj 500€. kedze ako tenista hovori ked som taky bohaty ze si mozem dovolit podnajom no ale k veci. mal by to byt 1-izbak dvojgarzonka nieco okolo 40m? styri bajky aby som niekde na chodbe zmestil a tak no. ak by ste o niecom vedeli.
a jaj dolezity udaj som zabudol potrebujem to od 1. augusta, takze...
14.07.2016 - 18:58:53
00
to uz tak podrazeli podnajmy? ja som mal pred 3 rokmi 1 izbak za 230 ... ale odvtedy aj byty zdrazeli o takych 30% minimalne. vtedy stal taky jednoizbak okolo 50-55k a teraz 70-80k
14.07.2016 - 21:32:54
00
ludia za to pytaju nekrestanske peniaze. skoda o tom hovorit kebyze ja mam nejaky byt ktory prenajimam asi tiez by som tolko pytal tazko sa do toho vzit. ale ked si prepocitas ze niekomu rocne len tak dam 5000e tak ma az napina z toho.
14.07.2016 - 21:53:10
00
keyboard_arrow_up