:lol: ...ja neviem...asi obcas vyzeram ako padnuty na hlavu...ale bolo mi jasne ze to bolo za par XT-ckovych brzd. Necitim zeby som sa dal na trnistu cestu ( nie je so mna ziaden milionar ale zato robim to co ma bavi ) a takisto nebudem nikoho nutit kupovat na Slovensku...mame slobodny trh, takze nech kazdy nakupuje kde uzna za vhodne. Kapitalizmus tu mame preto aby sa kazdy zamyslel nad tym co predava, komu, preco a kolko na tom zarobi...je mi obcas smiesne ked sa dva obchody natahuju o zakaznika tym ze jeden mu da 5 a druhy 10% zlavu...Davno su prec casy ( no nie az tak davno ) ked sme mali este na hraniciach kontroli, vyplnali JCD-cka a podobne papiere...teraz je doba ze ked nieco potrebujem, teda zakaznik, nebudem sa spoliehat iba na sklady v SR...v podstate tu uz mame nekonecne vela moznosti...A samozrejme je dobre "mat filipa" a kupit niekde za dobry peniaz...ale podla mna v dnesnej dobe "mat filipa" znamena kupit za dobru cenu a mat k tomu este aj servis...
05.06.2007 - 14:36:31
00
Samozrejme........Servis mi bude robit na FOX Satka (maximalna spokojnost, za tyzden vidlica doma kurierom a Shimano mam za rohom v Oslanoch)......
05.06.2007 - 15:14:28
00
chlapi, vy sa bavite o dvoch rozdielnych veciach... ked si chcem kupit nejake zelezo a nepotrebujem k tomu servis a poradenstvo a vyskusat, tak idem na ebay... ALE ked si idem kupit bajk za 100 litrov, chcem si ho vyskusat, vymenit nejaku suciastku za inu, tzn. vyskladat, tak mi ebay moc nepomoze, to iste je s oblecenim, napojmi atd atd - a vtedy som ochotny priplatit, lebo platim aj za SLUZBY - samozrejme dobre sluzby... :idea:

ja to prirovnam k vinu - krabicove vino si kupim v supermarkete ale vyber kvalitneho vina uskutocnim vo vinoteke...

proste treba rozlisovat tovar... :o
05.06.2007 - 16:01:49
00
keyboard_arrow_up