Dokonca sa mi zda ze ked mas vodicak tak ti ho aj mozu zobrat. A pytal som sa znameho policajta, aj rychlost ti mozu namerat a pokutovat ta.
vodicak Ti mozu zobrat iba ak by si isiel autom(alebo liazkou a inym prostriedkom, na ktory sa ten vodicak vztahuje).na bike neexistuje vodicak, tak aky by ti mali zobrat?a taku fotku z radaru by som bral :lol:
trosku k teme:ak idem nieco kratsie tak nic nepapam a na dlhsej streke vacsinou keksicky cukricky a ine hovadinky.a kofola obcas tiez padne vhod.
06.06.2007 - 09:48:23
00
to jaro, nie som si isty, ale za alkohol na bicykli ta moze dat na spravne konanie a neviem ako to tam chodi, ale myslim, ze je mozne, ze ti tam ten vodicak zoberu, malokto chodi s vodicakom na bicykli, kedysi vypustili kolesa a bol pokoj :-)
06.06.2007 - 10:04:07
00
uz tu bola o tom tema, ale ja som lenivy:)vodicak Ti za bike nemozu zobrat.
06.06.2007 - 10:07:52
00
JAro, to je síce možné, ale veľmi by som sa na to nespoliehal. Vykonávacie predpisy sa menia často a mohol by si sa v tom správnom konaní prekvapiť. Takisto faktom je, že vodičom je osoba, ktorá vedie motorové, alebo nemotorové vozidlo, alebo električku. Bez ohľadu na to, či na bike vodičák treba, alebo nie. Čiže, zákon platí.
Na druhej strane, ja som to už niekde písal, treba zachovať objektivitu. Ako by sa Ti páčilo, keby si išiel v nejakom zjazde v obci, povedzme päťdesiat, v zmysle predpisov, triezvy a z bočnej ulice by Ťa zostrelil miestny šampión na bicykli, s dvoma promile?
Chcel som tým povedať, že by som bol s alkoholom na biku opatrný.
06.06.2007 - 10:30:34
00
Ale zas pochybujem o tom ze niekto sa tu pocas bikovania naleje 10 - 15 pivami, takze myslim ze by to nemalo byt az tak strasne ked si da niekto pivo na zaver bikovacieho dna. Ale radsej budem ked secia co jazdia nebudu pit, a ak ano, tak fakt na zaver bikovacky pri svojom dome i ked pohlad polisov na to ze celu bikovacku nepil a ved uz je skoro doma asi nebude taky zhovievy.
06.06.2007 - 10:38:44
00
to Robert

miestny sampion by si velku hlavu z toho nerobil ze niekoho nabral.. hlavne ze ho hreje 2 promile :)
06.06.2007 - 10:41:50
00
Dokonca sa mi zda ze ked mas vodicak tak ti ho aj mozu zobrat. A pytal som sa znameho policajta, aj rychlost ti mozu namerat a pokutovat ta.


no vodicak ti zobrat nemozu ale za alkohol ta pokutovat mozu aj za rychlost.
06.06.2007 - 12:52:44
00
keyboard_arrow_up