To už si robíš srandu,keď chceš aby auto počkalo kým sa minú dvaja cyklisti na ceste?
15.06.2013 - 15:39:49
00
To si robis srandu snad Ty teraz
15.06.2013 - 16:04:26
00
To už si robíš srandu,keď chceš aby auto počkalo kým sa minú dvaja cyklisti na ceste?

si tiez jeden z tych arogantnych ***** co ked vidia ze ma budu obiehat bud v mieste kde sa ja budem minat s cyklistom oproti alebo ze oni tam naraz stretnu okrem mna este auto v protismere tak ma minu len o vlasok a mam co robit aby som neskoncil v jarku !?!?

daj si facku a rovno aj dve za takyto pristup....

z toho co si napisal by si vodicak ani nemal mat ak ho nahodou mas...lebo takto zbytocne vytvaras nebezpecne situacie...a pritom ta to spomalenie na par sekund nic nestoji kedze si v aute!
15.06.2013 - 16:29:41
00
5.2 Jazdné pruhy
Základným skladobným prvkom šírkového usporiadania hlavného dopravného priestoru cestného
prieťahu je jazdný pruh, ktorý môže nadobúdať šírku (STN 73 6110) v rozpätí:
od 2,75 m - do 3,50 m.

Patoo myslíš,že toto je málo nato,aby sa minuli dvaja cyklisti a medzi nimi sa zmestilo auto?
15.06.2013 - 16:53:04
00
bol tu ale spomenuty aj pripad s dvomi autami a cyklistom...chces mi povedat ze tiez by si sa tam votrel a nepockal kym auto v protismere prejde? :fubar:
15.06.2013 - 17:34:11
00
kesalp: nezabúdaj na bezpečné predchádzanie, cyklista môže dostať kedykoľvek balanc a čo potom?
15.06.2013 - 19:04:13
00
contador888 aj tak si myslím,že dva jazdné pruhy po cca. 3 metre stačia na to,aby sa tam vedeli minúť dvaja cyklisti a auto.
misopetrovic tebe by som odporučil vážiť to,ako niekoho nazveš vo svojom primitívnom príspevku.A 119 strana tejto témy je hodná tvojej pozornosti,keď ťa zaujíma môj vodičák!
15.06.2013 - 19:35:18
00
nehovorím, že to je najväčšie zlo sú aj lepšie tesnotky ale tak prečo zbytočne porušovať vyhlášku a ohrozovať iných účastníkov dopravy?
15.06.2013 - 19:57:26
00
contador888 aj tak si myslím,že dva jazdné pruhy po cca. 3 metre stačia na to,aby sa tam vedeli minúť dvaja cyklisti a auto.
misopetrovic tebe by som odporučil vážiť to,ako niekoho nazveš vo svojom primitívnom príspevku.A 119 strana tejto témy je hodná tvojej pozornosti,keď ťa zaujíma môj vodičák!


to ze ja vodicak nemam nema nic spolocne s tym ze idiot co ide v mojom smere a vidi ze sa stretne zaroven somnou aj s protiiducim autom je pre mna arogantny *****.....a moze sa ohanat hocijakymi oficialnymi rozmermy ciest....obiehat mas s bezpecnym odstupom(1,5m) a taka siroka zase ta cesta nieje aby dve auta a cyklista iduci v pruhu mali kazde medzi sebou 1,5m a preto vodic co sa tam v takomto pripade napcha je pre mna to co som povedal...pretoze ohrozuje ostatnych ucastnikov premavky....

co ak sa ten cyklista bude musiet vyhnut niecomu na ceste?? co potom urobis?? napalis to rovno donho?
15.06.2013 - 20:36:50
00
misopetrovic ty asi stale nechapes, ze oni hovoria o pripade, kedy su dvaja cyklisti a jedno auto... a o tom, ze auto sa medzi nich zmesti
15.06.2013 - 20:41:07
00
Vodici stale ignoruju, ze bicykel je vozidlo ako kazde ine a je normalnym ucastnikom cestnej premavky. Obiehanie cyklistu v case, ked ide v protismere iny cyklista, je porusenim dopravnych predpisov. Bez ohladu na to, aka siroka je cesta. V pripade slovenskych ciest to plati dvojnasobne. Mne sa bezne stava, ze ma obiehaju aj ked ide v protismere auto.
15.06.2013 - 21:17:42
00
Presne tak, kolkokrat som zazil ze ma v takejto situacii obiehalo auto a prave vtedy som na ceste uvidel sklo, kamen, alebo nejaky vymol, dieru. Kam sa uhnem?
15.06.2013 - 22:00:22
00
Dnes som šiel zo Starej Turej do Nového mesta n/V. Je tam také dlhé klesanie a samý zákaz predbiehania. Stará voj. V3S-ka s cz značkou vytvorila dlhočížnu kolonu,ktorá sa kludne valila 50km/h. Dorazili sme 4 cyklistov cestárov s toho jedna žena tá si šla svoje, ale traja sa zavesili za tu V3s a valili to 2 m za ňou. Jeden odpadol hňeď asi čakal tu ženu no tí dvaja v závetrí šlapali ako na tour. V tej dovtedy kludne idúcej kolone nastalo dosť velké napätie neviem čo by urobili tí dvaja keby ta patka musela brzdiť, vôbec som nemal s toho dobrý pocit. A viem si predstaviť ako nadávali vodiči necyklisti.


Naposledy upravil Hosť dňa 16.06.2013 - 00:11:17, celkovo upravené 2 krát.

15.06.2013 - 22:24:23
00
cykloturista: rovnako aj u mňa, vtedy nezostáva nič iné len pribrzdiť, vstať zo sedla a vybrať si z tej rozmlátenej cesty v rámci možnosti najprejazdnejší úsek :n: nepotrebujem, aby ma zmietol nejaký ... prichádzajúci zozadu :tmi:
15.06.2013 - 22:29:17
00
... neviem čo by urobili tý dvaja keby ta patka musela brzdiť, vôbec som nemal s toho dobrý pocit.
Pravdepodobne by tiež brzdili... A určite ubrzdili..

Staré dobré vetriesky... Za nimi bol pohodový hák. Ani nechodili rýchlo, ani nezrýchľovali, do kopca vždy spomalili... Jáj, kde sú tie časy.

P. S. - a nabudúce - píše sa "tí dvaja"... To len aby si nebol citovaný v trochu inej téme.
15.06.2013 - 23:47:58
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up