Ja tu nikomu nic, nevnucujem ani som nevnucoval len som musel vyvratit tu spustu ***** co si tu popisal a zas ti musim daco vyvracat. 269 krat napisem co som uz napisal, ak chce niekto fulla do 1000E, da sa kupit, v slusnej vybave so slusnym tlmicom a vidlou, akurat bude mat vahu 13,7kg v com ja problem nevidim, ty ano a ten nazor ti neberiem. Ale urcite to pri vahe nie je ziadne nepouzitelne tazitko a pod. ako sa to tu snazis vykreslit ty, to uz sa mi nepaci lebo zase zavadzas, ako si zavadzal ked si pisal, ze pri fulle za 1000 bude nahovno vidla, tlmic a vybava alivio. Thats all. Nikomu nevnucujem fulla a uz vobec nie CTM. Riesilo sa HT vs FULL, moje prispevky boli stale v zneni, ze ak full tak preto a ak full tak takyto, tak tu nerob zo seba ***** a nesnaz sa mi vnutit to co som nikde nenapisal.
22.06.2013 - 11:24:05
00
nuz scream, prehral si
popravde si prehral ty, Roflex. Pretože v tejto téme sú desiatky tvojích totálne priblblých výrokov. :)
22.06.2013 - 11:51:38
00
no ved ako inak, postol som najlepsi mozny bike za tu cenu, ktory si mimochodom aj autor tejto temy vybral, ale pisem *****, nuz, scream a jemu podobny, vyhonte si ego, ako ma strasne "davate dole" ;) uz tu nemienim prispievat, lebo ***** nevysvetlis a autorovi temy som poradil, o com svedci aj jeho vyber :)
22.06.2013 - 15:32:57
00
To ze si tu odporucil dobre HT sa nevylucuje s tym, ze si tu napisal kopec ***** na margo fullov, nie odlisnych nazorov ale doslova *****. Kludne si s tymito diletantskymi nazormi bez pytat od rodicov peniaze na dalsi bicykel ale tu to rozumne nevyargumentujes, ked sa na hlavu postavis.
22.06.2013 - 19:26:37
00
keyboard_arrow_up