Raz (asi 8 rokov dozadu vo february) som si tak vybehol na mojom druhom MTB (ziadna slava, ale ani nie nejaky lacny shit za 2,5litra... stal pri nakupe nejakych 8 litrov) zaniest pozicane videokazety do Panoamatickeho kina PARTIZAN (partizancania poznaju)... Kedze som nic ine nepoziciaval, len som zaniesol kazety tak som len oprel bajk, fical dnu, polozil kazety do okienka, otocil sa na pate, vybehol von a bajk prec !!!
nasrany som sa vratil dnu (robil tam kamos) a postazoval som sa, kuua kuua co sa stalo... Spolu sme vysli von... Pred 10 minutami asi pol hodinku jemne snezilo, tak bola asi 1cm vrstva cerstveho snehu... Kamos sa smial a hovori : "aha tu vidis stopu v snehu, njeje to Tvoj bajk ??? Chod ho "stopovat. Ano boli to otlacky plasta mojho bajku (mal taky divny plast, aky som na ziadnom inom nevidel)... Vydal som sa teda behom po stope... utekal som medzi domami, po chodniku i po parku (nastastie zlodej isiel po tmavych ulickach a nevysiel na cestu - tam by sa mi na uslapanom snehu stratil...), az stopa koncila pri jednom vchode na Luhoch... Z vchodu prave vychadzal jeden typek, co sme sa poznali este ako male deti...
JA : do tohto vchodu prave vosiel niekto, kto mi pred 40 minutami ukradol bajk zpred kina...
On: ako to vies?
Ja : isiel som po stope...
On : ako to chces v tych bytoch najst ?
Ja : mam novy mobil (aj ked som vtedy este nemal - bola to draha novinka), zavolam policajtov a oni ten vchod prehladaju byt po byte...
On : Mno vies, pred chvilou mi sem doniesol nejaky bajk jeden znamy, ze ci ho nekupim za 1000,-
ja : To bude moj... ukaz mi ho...
on: nebudes volat policajtov ?
ja : mno az to bude moj bajk a das mi ho - nebudem..
Asi za 5 minut mi doniesol moj bajk a velmivazne mi tlacil nejake bachorky do hlavy... Tos som si ho zobral a tvaril som sa, ze som mu to spapal (vedel som, ze to ucaroval ON)... Neskor som sa dozvedel, ze chalan ma problemy s chastom a drogami a vtedy bol v podmienke. Aj som rozmyslal , ze na neho poslem fizlov, ale tipka som poznal od detstva a dokonca v 1 triede na zakladke sme boli najlepsi kamaradi...(ako maly som byval vo vedlajsom vchode, az kym sme sa neodstahovali na iny koniec mesta...) Uz som sa s nim viac nestretol (mam taky pocit, ze o par mesiacov ho za volaco zobrali polismeni - KARMA HO DOBEHLA)...

Vtedy som este nezarabal a prist o rocny bajk by bola pre mna pohroma... ako som ho nasiel bola riadna haluz a zhoda nahod....(lebo celu zimu v PE nesnezilo, len tych 10 minut a potom uz zase ani vlocka...)... akoby nejaka vyssia moc chcela aby som ten bajk nasiel 8)
06.06.2007 - 15:30:32
00
noo fasa to je.. a mal si velke stastie... ;)
06.06.2007 - 19:26:38
00
Hehehe, pekný príbeh...

Karma police
arrest this man,
he talks in maths,
he buzzes like a fridge,
he's like a detuned radio. :D
06.06.2007 - 20:28:56
00
mam rad pribehy so stastnym koncom :)
06.06.2007 - 22:23:31
00
Napis knihu vole....
06.06.2007 - 22:27:14
00
skoda je nieje cely rok nasnezene

alebo vzdy ked budem niekam chodit bikom tak posypem celu blavu mukou "D

ale tak gratulujem, pekne patranie ;-)

ako daleko to asi bolo od tej pozicovne?
08.06.2007 - 13:53:01
00
1. veľké štastie
2. bol to debil :)
08.06.2007 - 13:56:27
00
ako daleko to asi bolo od tej pozicovne?


priamou ciarou to nebolo daleko.. mozno 700-800 metrov... ale on na nom cik-cak okolo domov, po parku, evidentne si vyberal miesta, kde je najmensia pravdepodobnost stretnut cloveka... stacilo mu vyjst na frekventovanejsi chodnik/cestu a bol by som s mojim stopovanim v <>...
09.06.2007 - 08:18:13
00
keyboard_arrow_up