vdaka za to info ohladom prepinania bikov ;)
28.04.2011 - 20:49:39
00
kupte si power balance :lol: :lol: :lol: :lol:
28.04.2011 - 20:58:28
00
Pazhi dik za tip vyskusam ;)
Tomco a Kiri clovek sa stale uci ze jo ;) Ale s tym prepinanim ste ma potesili robil som to cez menu :tmi:


vychytavka na prepinanie treningov ktore som si definoval v hodinkach pomocou spodne tlacidla je dobra ale vzdy mi rozhasi nakalibrovanu nadmorsku vysku, to znamena ze chcem aby mi cyklo trennig z domu zacinal na nadmorskej vyske napr 308 m.n.m a ked idem napr z roboty potrebujem aby sa mi vzdy zacinal na 248 m.n.m pokial som to robil pomocou spodneho talcidla potom co som zacal stlacil stredove tlacidlo a prepol som trennig na iny ako bol defaultne zadefinovani v menu setinngoch tak nadmorska vyska nebola len niekedy presna ako bola definovana priamo v trennigu takze. Celkom ma to hnevalo a az po asi roku som zistil ze sa to deje tym ze nadmorsku vysku pouziva tu ktoru mam defaltne nadstaveny trennig. V sucasnosti to radsej prepinam v setingoch v menu .

O polaroch a ich funkciach si myslim ze po intenzivnom pozivani ... takmer denno dennom posledne 3 roky viem celkom dost ... takze pokial ma niekto otazky obrate sa na mna ;)
04.07.2013 - 13:23:54
00
keyboard_arrow_up