jaj tak to ty si isiel pri rozjazdovani pred nami a prdla ti spica.....

jasne ze to nieje take hrozne ako sa hentak vysekat na starte ale aj tak nepotesi... :-(

mariana skore uzdravenie prajem ;-)

Nejakých dvoch dupačov som obiehal , som teda netušil že som taký dobrý :D no škoda že len na rozjazdený :D .
22.07.2013 - 19:06:57
00
obiehal si nas kvoli mojim problemom s kolenom....rozjazdoval som sa na malej pile a druhom najlahsom prevode v zadu.....len aby som krutil nohami...ale s minimalnym zatazenim toho kolena....ale ako sa ukazalo aj tak to bolo na dve veci....
22.07.2013 - 20:52:14
00
To mna viezli. Chlapik predo mnou pri rozjazdoch zrazu zastal o otocil svoj bicykel kolmo smeru jazdy . A ja som uz nestihla vyhnut a preletela som cez jeho zadne koleso . Ani vo sne ma nenapadlo ze da kolmo bicykel. :tmi: Keby len zastal, nic by sa nestalo. Teraz lezim v nemocnici na traumatologii vyslodok: zopar skrabncov, stehov na brade, zlomena lopatka, a zial krvacanie do pecene sa zistilo dnes. Ked sa dari, tak sa dari. Zjavne mam po sezone a po dovolenke. ;(


Nesmierne nas, co sme robili casovku mrzi,ze nastala takato situacia, a mna osobne to aj doslovne boli, kedze pred rokom som si roztriestil patu a dodnes krivam. Stalo sa mi to na bicykli pri rychlosti asi 15kmh;) ale mna zastavil obrubnik. Takze viem co citis a zelam ti skore uzdravenie, tiez som musel prekladat dovolenku. Clovek moze byt aj 10x opatrny a predsa sa stane situacia... Co najskor sa postav na nohy a hod vsetko za hlavu. To pomoze najviac. Drzim palce za skore vyzdravenie a potom vela aj cyklouspechov!
22.07.2013 - 21:37:02
00
obiehal si nas kvoli mojim problemom s kolenom....rozjazdoval som sa na malej pile a druhom najlahsom prevode v zadu.....len aby som krutil nohami...ale s minimalnym zatazenim toho kolena....ale ako sa ukazalo aj tak to bolo na dve veci....

Myslel som to ako vtip ,tak to nemusíš nejako rozoberat :) . Gratulujem k umiestneniu ;) . ,,,, p.s. Tak aký foták použili na sv. blesku :rofl:
22.07.2013 - 22:27:31
00
To sa snáď inak myslieť ani nedá :D


Inak k organizácii, ešte mi napadla jedna vec.. Bol som so všetkým spokojný, ale nabudúce by sa prosím dali pozametať piliny a štrk hlavne v poslednom úseku? Ďakujem :)

Lebo okrem toho, že ledva som sa tam povyhýbal niektorým oproti, tak za páskou som mal trochu obavy či si na štrku zas neusteliem.
22.07.2013 - 22:46:04
00
To dufam srandujes :D Tusim si si to pomylil s majstrovstvami sveta ..
22.07.2013 - 22:48:11
00
Ja? Neviem, jedna z vecí čo mi na pretekoch prekáža je štrk a podobné svinstvo, nakoľko som sa už kvôli nemu nejednu noc poriadne nevyspal...
Sám organizátor hovoril, že sú problémy v úzkych úsekoch (avšak väčšinou vinou toho že išli dvaja vedľa seba a mali potrebu sa rozprávať) a je to tak, ešte šťastie, že sa nikomu nič nestalo.
22.07.2013 - 22:56:53
00
ja som problemy so strkom nemal, ani neviem ze tam daky bol ;), treba ist pomalsie no :)
22.07.2013 - 23:09:50
00
Ked Ti vadi trochu bordelu na trati, tak nejazdi .. Neviem ako rychlo by si v tom cieli musel ist, je to hore kopcom, zastavi to tam aj same. Keby si sem nenapisal, ze tam boli piliny alebo co to spominas, tak ani neregistrujem nieco take.
22.07.2013 - 23:11:41
00
Neviem čo to bolo dačo drevené na zemi; problém nebol v nich samotných, len že tí čo schádzali sa im vyhýbali a keď išli po dvoch tak to šťažovalo priechod.

Však v pohode, poslal som len taký pohľad účastníka. Na akciu ako takú sa sťažovať nedá, cesty tie v dobrom stave, na slovenský pomer až výbornom.
22.07.2013 - 23:14:46
00
Vzdy to mas o ludoch, ked je niekto curak, tak sa Ti neuhne ani za nic a vobec neberie ohlad. Ja a aj ostatni, co som s nimi bol, tak sme isli po kraji, pripadne sme aj zastavili uplne na kraji.
22.07.2013 - 23:35:49
00
To sa snáď inak myslieť ani nedá :D


Inak k organizácii, ešte mi napadla jedna vec.. Bol som so všetkým spokojný, ale nabudúce by sa prosím dali pozametať piliny a štrk hlavne v poslednom úseku? Ďakujem :)

Lebo okrem toho, že ledva som sa tam povyhýbal niektorým oproti, tak za páskou som mal trochu obavy či si na štrku zas neusteliem.


Den pred casovkou sa cistil usek za Panskym domom az prakticky po ciel. Skutocne vtedy bolo na ceste strku prachu a dreva. Vysledkom bola slusne cista cesta az na samotne krajnice kde s metlou a lopatou by to trvalo tyzden. V strede bola cesta uplne cista. Je mozne ze vietor a auta mohli naspet niekde zaniest necistoty ale na lesnych cestach to treba brat ako objektivny fakt. Tolko k cisteniu.

Sklamanim pre nas bolo spravanie casti cyklistov, ktori ked si svoje odjazdili tak ako keby zabudli, ze su na prebiehajucej casovke. Naspet chodili v skupinach cez celu cestu a zopar startujucich bolo odtlacenych na okraj (ktory nebol tak cisty). Boli aj organizatormi upozornovani, ale niektori nereagovali ani na pistalku.
Chlapi, vy co ste toto robili (dufam ze nechtiac) si vojdite do svedomia a na dalsich akciach majte trocha discipliny! Ved si kecajte tam kde nezavadziate, pri jedle, kofce, pive. Darmo sme vyhlasovali aby ste sli po jednom dolu vpravo. Konieckoncov to tu uz spomenul niekto, ze vie jazdit slusne vpravo a nie je to problem.
Vzhladom na to ze cast cesty nie je sirsia ako 4m, v tychto usekoch je disciplina a slusnost dolezita. Alebo mame byt ako holandania s Cavendishom a davat vam ban na preteky?
Zaroven dakujeme vsetkym slusnym cyklistom co dodrziavali pokyny a tesime sa na vas pri dalsich akciach.
23.07.2013 - 09:16:55
01
zavist je svina

ked je zavist svina tak si radsej kukni vysledky :D
25.07.2013 - 22:31:58
00
Tak tak, myslím, že už som to sem nahrával.. Obrázok hovorí za všetko :D
resources/image/thumb/130882
25.07.2013 - 23:19:07
00
ked je zavist svina tak si radsej kukni vysledky :D


A co ? :) Ty musis byt na tom dost zle, ale tak ked Ti to pomoze :)
26.07.2013 - 09:51:49
00
keyboard_arrow_up