drapak co je to hygienicka uprava?a ako to funguje?princip..dik.. po problemoch so zaludkom som zistil,a hladal dlho,kde mohol byt problem,nakoniec ma napadla nbanalna vec,po vymene bidonov sa mi tie polrocne problemy uz neobjavili a to som absolvoval aj hadicku,hold ani dostatocne cistenie tych umelakov nepomohlo,a v tom som riadne puntickarsky....mam zvolene bidony znacky SIGG. Dufam,ze neolutujem tu cenu
23.07.2013 - 08:08:05
00
Neviem konkretne, ako to maju tieto riesene, ale normalne mam podozrenie, ci nie nanostriebro. ;-)
Inak, ako pises, tie zvieratka vedia byt svine. Ja som ich raz videl v "HD rozliseni", ked som zabudol na par dni iontak v camel vaku, co nosim na motorku. :-D
23.07.2013 - 08:30:28
00
isheep: No to je fajn, ze pijes vela hlavne v tomto teplom pocasi, ale ved sa mozes hocikde zastavit a vodu doplnit. teraz mas kolesa lahsie o 600g ale keby si mal mensie bidony usetris tiez dost gramov a navyse tie mensie su take krajsie :) a tie elite hygiene ti tam sadnu ako rit na serbel

PS: tie kolesa s kvietkami su super, urcite ich nedavaj prec
23.07.2013 - 08:45:58
00
isheep : pekné sedlo ja mám také na horáku
23.07.2013 - 10:17:12
00
Tie fľaše môžem odporučiť dobrý mäkší plast :) vynikajúci sa z nich pije a pekne tesnia no mám s nimi zatiaľ odjazdených iba cca 9tis km na treningu.. vozím aj iné fľaše .)


trochu OT, ale ked uz spominate tie Hygene flase. Mam ich aj ja a nie som celkom spokojny, dokonca zvazujem, ze kupim ine... Najskor mali dost umelinovy zapach, co sa nastastie casom upravilo a teraz je to uz fajn. Co ma vsak naozaj rozculuje je, ze sa mi neskutocne tazko vytahuju z kosikov Elite Custom Race (presne tieto http://www.suncycle.sk/sk/produkt/kosik-elite-custom-race-cierny-leskly/2249). Naposledy som musel dokonca zastavit lebo som sa bal, ze vytrhnem kosik z ramu. Trochu podozrievam aj povrchuvu opravu kosikov (su leskle cierne)... Nepouzivate tuto kombinaciu? Nemate podobny problem? Brat ma tie iste kosiky len matne, ale ine flase (tusim Enervit) a tie idu krasne vytiahnut. Este som nemal moznost dat Hygene flase do tych matnych kosikov...
23.07.2013 - 13:00:57
00
kkk55 ja mam tie flase presne v tychto kosikoch (len modro-cierna kombinacia) a nezvyknem mat problem s ich vytahovanim. Ono tu flasku musis mierne potiahnut od kosika az potom von.
23.07.2013 - 13:06:53
00
nejaky videonavod na vytahovanie tej flasky by nebol ? :D :D
23.07.2013 - 13:31:07
00
chlapi, ta co ste fcerajsi, ci kieho? :D Sak tam jasne vidiet zarazku na vrchu toho kosika. Ta zapadne do zarezu na vrchu flase. Ak flasu odtiahnes od nej, uz ide potom vonku lahko. Teda aspon mne, pri tych istych flasiach a tom istom type kosika, ako ma kkk55...
23.07.2013 - 13:42:42
00
ja mam tiez tie flase a matne kosiky, no mne zas velmi lahko vychadza jedna, kosik uz je uvolneny, pri nerovnostiah na ceste mu sim kontrolovat a zasuvat flasu do kosika, aj ked je tam ZARAZKA.
23.07.2013 - 14:03:59
00
mne tiez pri hrbolatom zjazde Elite Hygiene (750ml) flaska z Elite Custom Race predneho kosika (matny) vybehuje von :) vytahovat idu lahko ... mam pocit ako by sa tie kosiky casom rozviklali troska ... mozno som mal racej predsalen kupit karbonove :P
23.07.2013 - 14:22:13
00
Ja mam Elite Custom race kosiky (leskle) a k tomu Elite flase 550ml - neustale musim flase zasuvat spat do kosikov. Prejdem 100 metrov po zlom asfalte a flase uz su vyhrkane z kosikov. A dost mi to teda lezie na nervy..
23.07.2013 - 14:23:56
00
Tiež mám elite custom race a 750ml HQBC tam musím zasúvať stále, Elite-Cervelo tam už držia trošku lepšie, ale pre istotu vždy viackrát kontrolojem.
23.07.2013 - 14:28:31
00
super dik chalani,
kedze som asi jediny tak im dam este sancu. Inak nenajazdim sice vela, ale bajkujem uz roky, tak bidon z kosiku samozrejme viem vytahovat :) . Ale predsalen dnes skusim trocha pomaturovat nad tym... Zatial jedine co pomohlo bolo ked som bidony pred jazdou namocil, potom isli vytiahnut lahko, ale po uschnuti to bolo este horsie. Skusim ich este poriadne vyumyvat aj ked nie su lepkave od jontaku.
23.07.2013 - 14:59:51
00
http://www.suncycle.sk/sk/produkt/kosik-elite-custom-race-cierny-leskly/2249 ja som mal tiež tieto ale len mesiac nejak mi to púštalo farbu na biele flaše vymenil som za HQBC a mám pokoj
23.07.2013 - 15:01:50
00
Ked som siel Pohar Bodvy, tak tam v madarskej casti bolo asi 30km ***** (ze Paris-Roubaix a belgicke klasiky by bledli zavistou) a mne to drzalo. Asi som vinimka, co potvrdzuje pravidlo. :-)
23.07.2013 - 15:16:14
00
keyboard_arrow_up