STUPAVA TROPHY 2013

27.07.2013 - 28.07.2013
MTB maratón
Stupava (Slovensko)

Propozície, Súťaž, Výsledky
Zúčastnených bikerov (49)
AbyraJoNander13danielson9DomestikdoubledynatomhirwilsImromanjamajkajanovargajurajko1975KaskajaKefrinkrossLacoMlesny_skriatokManoCoMarešekmartincaMatho2Maylomiloš.h636milsuMino888moncooborpaligatorPavol.Grujbarpeter1976peterbacilpeterppPolobotkaQuidoRiky_4romano410sandysimon97stawostephmaticSueswordiktervetuolatripeteTurbi123Vanquishvrtak1zuzu3011
Mne sa tiez stalo nieco podobne :^)
https://vimeo.com/71360635


To vyzeralo na pana Buchtika, ale sak nezdalo sa to byt az take vazne..
Nuz to su proste chalani, co velmi bazia po bedni, takze tam sa ide hlava nehlava.
Musi ale pekne nasrat, ked aj cez lakte vyda len 4. miesto..
30.07.2013 - 22:30:39
00
no pekne... nepochopim ako sa tak niekto moze pchat ked ma druhu stranu volnu... som zvedavy ci by sa on s radostou uhynal tomu co vyhral keby nanho zo zadu ziapal ze ho chce obehnut :)
30.07.2013 - 22:43:10
00
Mne sa tiez stalo nieco podobne :^)
https://vimeo.com/71360635

ach jaj - tam je prava stopa tiez uplne hladka. zlava cele zle...
30.07.2013 - 22:47:22
00
Ked zacal kricat "z lava, z lava" tak som myslel, ze ma pomylene strany :fubar: :)
30.07.2013 - 22:49:24
00
CraObs,triki,capulo presne tak som to myslel ze ked ide pretekar v lavo tak ja kricim idem z prava....cize idem po opacnej strane ako pretekar ktoreho predbieham :)
30.07.2013 - 22:57:22
00
ach jaj - tam je prava stopa tiez uplne hladka. zlava cele zle...


aj kebyze je prava stopa totalne rozd*bana...nema pravo si vynucovat lavu stopu on predbieha...cize ked chce predbiehat on ma odist z idealnej stopy do tej rozbitej a predbehnut ...
30.07.2013 - 23:03:41
01
čistý úmysel..

dialnica je torchu zlý príklad pretože tam je predpísané v ktorom pruhu máš ísť a v ktorom predbiehaš.. ale keď ideš napr na 4 prúdovke v meste (kde nie je určené že máš ísť vpravo) budeš sa tlačiť za auto pred tebou a vyblikávať alebo vojdeš do volného pruhu :?:

možno by nezaškodilo trochu ohladuplnosti od rýchlejších jazdcov.. a uvedomiť si že keďže dobiehajú chvost inej kategórie tak sú tam menej zdatní jazdci ktorým može robiť výrazný problém zmena stopy vo vysokej rýchlosti..


A možno by to isté nezaškodilo od jazdcov pomalších :)
30.07.2013 - 23:10:43
00
kokos ludia uz ma neserte to co pises???!!!!! aku ohladuplnost??? co je ohladuplne na tom ze ked chudak ide ledva do kopca tak akoze by mal odist do rozbitej stopy kde ho caka jedine zosadnutie???!!!!!!

a to pisem ako clovek co ide na umiestnenie :) v zivote som nepotreboval ist stopou ktorou ide pomalsi jazdec predomnou....bud vybehnem do lesa a listia a ubehnem ho alebo ho obidem druhou stopou... ale nikdy nejdem stranou ktorou ide pomalsi jazdec predomnou
30.07.2013 - 23:14:40
05
taketo veci sa deju aj v beznej prevadzke, hoci na cerovke, alebo na cervenej magistrale.
ked uz sa horkotazko po dlhom vyjazde vraciam domov, idem pomalsie a podobne incidenty su na dennom poriadku.
ja som si uz zvykol, serem na to, ale pamatajte, na kazdu svinu sa vari voda, a potom sa budem smiat ja. tieto lesy su plne egoistickych hajzlov
30.07.2013 - 23:25:10
00
mathosh - nie je pravda. rychlejsi jazdec musi dat v prvom rade pozor aby pri predbiehani neublizil pomalsiemu. ak nie, zasluzi si DNF
30.07.2013 - 23:28:55
01
ja som takehoto este nestretol...ale ak by sa nasiel...tak nech sa tesi tak isto ako nahanam vodicov ponahanam aj jeho..... :)
30.07.2013 - 23:29:18
00
misopetrovic v prvom rade bude vhodné keď sa ukludníš. Píšem tu iba to čo si myslím tak sa nadýchni a skús napísať niečo pokojnejšie. Tak ako som spomínal, PODĽA MOJHO NÁZORU by bolo fér keby aj pomalší jazdci reagovali na výzvy tých rýchlejších, samozrejme aj naopak - aby sa rýchlejší správali tak že neohrozia tých pomalších. Každopádne mám stále pocit že celý tento "konflikt" je kvalitne zveličený, nič viac
30.07.2013 - 23:38:34
02
ja už som to tu písal velmi dávno že naše lesy sú čím ďalej viac plné samých ***** ktorí nevedia jazdiť,žiadna úcta k prírode,k luďom k ničomu....

ale chlapci nezabúdajte na jedno,že "na každého chlapa sa vždy chlap nájde"...

na to videu je nejaký huj zo športservisu...

a to čo tu milý Karas vypotil tak je vidieť v akej sračke je aj celá fakulta na ktorej funguje.
to je logika hodná analfabeta a človeka čo po lese nikdy najazdil.


Naposledy upravil triki dňa 31.07.2013 - 00:01:36, celkovo upravené 1 krát.

30.07.2013 - 23:51:24
04
presne tak ako napisal triki, aj este niekto, tento sport sa rapidne spopularizoval aj vdaka ***** za volantami preslo vela ludi z cesty do hory/na polnacky a straca sa slusnost, jednak aj zakyvat si/ pozdravit sa v lese, v lese je malo ludi a ked sa stretnu 2 bikeri, tak to je ojedinele a ked vidim, tak mu zakyvam, alebo pozdravim, ale coraz viac sa vynoruju "silní frajeri", ktori pozeraju pri tom nateba ako na dementa, ze co to robis...no, ale co uz, svet sa meni
a druha vec, na maratonoch sa mi tiez parkrat stalo, ze sa objavili tieto nadavky, to je tak na smiech cez slzy, ze niekto sa vie takto debilne spravat, ako keby isiel bojovat o bednu v etape na TdF...
30.07.2013 - 23:58:12
02
...by bolo fér keby aj pomalší jazdci reagovali na výzvy tých rýchlejších, samozrejme aj naopak - aby sa rýchlejší správali tak že neohrozia tých pomalších...

Samozrejme, máš pravdu, ohľaduplnosť má byť na oboch stranách. Aj mne sa občas stane, že mi pomalší jazdec sám od seba uhne (aj v situáciách, kedy by nemusel), takisto ak je možnosť, uhnem aj ja, keď ma predbiehajú. Nakoniec, nie je nič príjemné, ak ti niekto nervózne dýcha na chrbát s vedomím, že ho brzdíš. Niekedy sa však ani pri najlepšej vôli s ohľadom na vlastnú bezpečnosť uhnúť nedá.

No uznaj sám, že požadovať (resp. vynucovať si) uhnutie v prípade, že o meter vedľa je rovnaká stopa (ako napr. vo videu vyššie) mi príde dosť choré.
31.07.2013 - 00:05:43
01
keyboard_arrow_up