Dnes Krížna...z Nedožier do sedla Maly Šturec odtial červena,zelena na Kralovu studňu...naspať dole gaderskou dolinou kvoli nedostatku času...zas raz sám,išlo sa fajn nato ake bolo teplo,krasne vyhlady

Prílohy:

hh.jpg
hh.jpg 755.83 KiB thumb_up1thumb_down

SAM_1357_fhdr.jpg
SAM_1357_fhdr.jpg 726.25 KiB thumb_up0thumb_down

03.08.2013 - 20:42:48
00
zas raz sám

Hmm, co ti k tomu "rozumne" napisat. Keby si dal den, dva dopredu na forum ze ides urcite by sa ti niekto ozval cez SS. Veiem, ze si niekdedy "davnejsie" pisal a daval mapku kade chces ist. Minimalne Martinux by siel (na 90%)
03.08.2013 - 23:22:57
00
Hmm, co ti k tomu "rozumne" napisat. Keby si dal den, dva dopredu na forum ze ides urcite by sa ti niekto ozval cez SS. Veiem, ze si niekdedy "davnejsie" pisal a daval mapku kade chces ist. Minimalne Martinux by siel (na 90%)

Veru, aj ja som cakal ci sa niekto neozve s hentakou trasou v prihodnom case, bol by som sa pridal (hmm, len ci by som stihal, hehe), bo tie konciny su mi nezname, skoda, dnes som sa nudil v okoli.
04.08.2013 - 00:05:20
00
chalani som otvoreny možnostiam a prešiel by som si ten hrebeň až po Borišov ale partia.Hocikedy v priebehu tychto dvoch tyždňov mam volno....viem že martinux tu daval niekde koment že by išiel tu hrebeňovku do RK,rad idem všetko na bicykli ale keby sa pozberame dal by som sa nahovoriť aj na prepravu vlakom alebo niekde prespať...
04.08.2013 - 04:03:11
00
a ešte k tomu ...nezname to bolo aj mne...pomale tempo stale niečo fotil,žiadne nahaňačky...čista rekreacia :) ešte pridam,došiel som do gaderskej a tam strašny lejak asi pol hodinu z jedneho mraku,hneď sa lepšie dýchalo a aj jazdilo
04.08.2013 - 04:05:39
00
a ešte k tomu ...nezname to bolo aj mne...pomale tempo stale niečo fotil,žiadne nahaňačky...čista rekreacia :) ešte pridam,došiel som do gaderskej a tam strašny lejak asi pol hodinu z jedneho mraku,hneď sa lepšie dýchalo a aj jazdilo

Kadial si zisiel do Gaderskej? aspon priblizny popis...
05.08.2013 - 08:55:43
00
Kadial si zisiel do Gaderskej? aspon priblizny popis...

išiel som po žltej..takych 20 min je to technickejšie ale da sa to zisť iba na dvoch miestach som zosadol lebo by mi chytilo prevodnik...ale všetkych čo som stretal tak tlačili a mali full tak zavisi od techniky...dalej je to už len cesta dolinou stále dole po mierne rozbitej asfaltke
05.08.2013 - 11:29:25
00
išiel som po žltej..takych 20 min je to technickejšie ale da sa to zisť iba na dvoch miestach som zosadol lebo by mi chytilo prevodnik...ale všetkych čo som stretal tak tlačili a mali full tak zavisi od techniky...dalej je to už len cesta dolinou stále dole po mierne rozbitej asfaltke

Ja som sa preto pytal, lebo raz som tu na fore zachytil, ze ktosi siel z Gaderskej hore na kriznu (asi cez Kralovu studnu) a pisal, ze sa to dalo na bajku. Ja som to skusal v 2009-tom, ale zistil som, ze cesticka, ktoru som objavil v mape sa akosi stratila, a zvrchu nakoniec vyzerala ako chodnik vyslapany od oviec. Pripajam obrazky, ako som planoval ist, a ako to nakoniec skoncilo, ked som si bajk vyniesol na hreben, lebo niekde v miestach, kde je ten cerveny krizik, skoncila lesna cesta. Je to nakreslene len priblizne, nemal som GPS. Rad by som to vysiel nejakou cestickou, ktora pojde z gaderskej a nebude to ten strmy turisticky chodnik...

Prílohy:

Komentár súboru: takto nejak som planoval ist
plan.jpg
plan.jpg 537.74 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: cca takto som tam pobludil
realita.jpg
realita.jpg 1.17 MiB thumb_up0thumb_down

05.08.2013 - 14:02:39
00
hmm no to fakt pochybujem že sa to bude dať niekade obisť :)...jeden cyklista dole mi spominal neaku cestičku zarastenu z Ostredka vraj nou išiel pred par rokmi a vyšiel pri neakej druhej horarni v Gaderskej ale myslim že on mal namysli tu zelenu značku...
07.08.2013 - 00:08:19
00
Dnes dal maly so mnou 4 chotare pomaly ho trenujem,bicyklovanie ho velmi baví :)

Prílohy:

SAM_1510.JPG
SAM_1510.JPG 525.74 KiB thumb_up0thumb_down

07.08.2013 - 00:10:26
02
Ciao,

planujem s manzelkou ist z Vricka cez Vricke sedlo do Fackovskeho sedla. Viete mi povedat ci trasa ktora je vyznacena na bikemap: http://www.bikemap.net/en/route/1561959-vricko-fackovske-sedlo/#/z13/48.95136,18.67813/opencyclemap je zjazdna aj na trekovom bicykli?

Dakujem za radu.

Prílohy:

Vricko.JPG
Vricko.JPG 109.06 KiB thumb_up0thumb_down

07.08.2013 - 08:48:28
00
Ahoj @boledo00, je to prejazdne v pohode (pokial to nema pevnu vidlicu). V rovnakom smere som to presiel na crosse vid tento post. Akurat na zaciatku som trocha pobludil a kym som sa dostal na trasu, tak som tlacil takou strminou. Ale rtl v dalsich prispevkoch uvadza napravu, rovnako ako aj trasu z Fackovskeho do Tuziny... Vela zdaru.
07.08.2013 - 12:34:16
00
Dnes dal maly so mnou 4 chotare pomaly ho trenujem,bicyklovanie ho velmi baví :)


Ahojte, som tu na fore novy a chcel by som sa spytat na cestu na 4 chotare - jazdim na crossovom bike-u a minule som siel od brezian hore po peknej novej asfaltke v smere na 4 chotare az som prisiel po zavoru a za nou boli nejake chatky (chata Ostra zrejme) tak som sa otocil. Je ta cesta prejazdna aj pre verejnost a je asfaltka az na 4 chotare (pripadne cesta pre moj bike)? Aka je ta cesta dalej v smere na Budis?
Vdaka.
07.08.2013 - 14:34:54
00
Ahoj, uvedena nova asfaltka ide z Nedozier po zavoru a dalej az po hribik Kostolna dolina.
Odtial je odbocka nalavo na 4 chotare, to je nespevnena cesta, v pohode zjazdna pre cross.
Od chaty na 4 chotaroch ide do Budisa rozbita asfaltka. Je to cast napriklad
tejto trasy
07.08.2013 - 14:43:29
00
Ahoj @boledo00, je to prejazdne v pohode (pokial to nema pevnu vidlicu). V rovnakom smere som to presiel na crosse vid tento post.

Dakujem ti za informaciu, no praveze ma zena trek s pevnou vidlicou... Tak neviem ci ju mam odhovorit alebo nechat trpiet a nadavat :-)
Co sa tyka bludenia, tak planujem ist podla bikemap na iPhone a sledovat tu trasu co som postoval, tak snad po nej trafim.
07.08.2013 - 15:48:28
00
keyboard_arrow_up