LaS Áno Woolight je len čierny, ale má vysoké hodnotenie SPF ktoré prirodzenejšie absorbuje UV žiarenie. Jazdím v ňom aj počas týchto letných horúčav a nemôžem povedať že by mi v ňom bolo extra teplo. To že čierna pohlcuje UV je mýtus. Podľa štúdií je napr. v bielom tričku ešte horšie.

dovo Samozrejme nie každému sadnú tie ich zemité monotóne farby, ale je to práve druh ako sa odlíšiť. Aj keď niekomu vyhovuje mať farebný dres v značke svojho obľúbeného klubu. Každý si vyberie to svoje. Ja môžem len skonštatovať že do inej značky by som už nešiel. Preto som si dnes objednal ďalší...ale nie Woolight ale Asymmetric, nech ich môžem striedať.
09.08.2013 - 17:34:01
00
a kolko si uz vyskusal znaciek? ;) Po tychto dvoch komentoch (z celkoveho poctu 4) plnych marketingovych viet ako z prirucky ti bud zaslu dres s vyraznou zlavou, zadarmo alebo zvysia podiel na zisku. Pretoze tak okatu reklamu som davno necital a neviem sa zbavit dojmu, ze si s nimi previazany aj inak ako bezny zakaznik.

Ak sa bude chciet niekto odlisit, bude zvlastnostou, ak zvoli take farby, ako pouzivaju oni (nie, nenosim farebny dres v znacke svojho oblubeneho klubu). Jednak posobia strohym britskym dizajnom bez napadu, akych nie je prave najmenej a jednak viditelnost na ceste je minimalna. Ak si to niekto oblecie a sadne na karbonovu ziletku zo sucasnej doby, nemoze sa divit, ked ho niekto vysmeje. Dokopy to nejde. Na titan alebo fixku sa to vsak v principe hodi.
Na odlisenie v cene 200€ iba za tricko a gate (pri potrebe min. 2 setov na leto zvlast) rozumny clovek zvoli radsej usitie min. 2 setov na mieru s nim vybratym materialom, vlozkou a vlastnym dizajnom s par kusmi doplnkov naviac a nebude kupovat oblecenie z beznej konfekcie neoverenej znacky :) Marketing, masivnu reklamu a zname mena v pozadi vzdy zaplati iba jediny clovek - zakaznik. V navysenej cene produktu. To stale plati. Nech si kazdy zvazi, ci sa chce na tom podielat :)

ps: Na jednej strane píšeš, že Woodlight je len čierny a má vysoké hodnotenie SPF, ktore absorbuje prirodzenejsie UV ziarenie (pekna reklamna veta). Na druhej strane pises, ze pohlcovanie UV ziarenia ciernou farbou je mytus (LaS pisal o zahrievani ciernej, t.j. premene svetelnej energie na tepelnu pri dopade, nie o odraze a pohlcovani UV ziarenia roznymi farbami spektra). Tak si vyber, co plati. Lebo jedno odporuje druhemu :lol:


Naposledy upravil dovo dňa 10.08.2013 - 15:15:18, celkovo upravené 1 krát.

10.08.2013 - 12:19:30
02
Dovo napisal : Na titan alebo fixku sa to vsak v principe hodi.

uplne suhlasim...tie farby su otrasne...
10.08.2013 - 12:36:50
00
a kolko si uz vyskusal znaciek? ;) Po tychto dvoch komentoch (z celkoveho poctu 4) plnych marketingovych viet ako z prirucky ti bud zaslu dres s vyraznou zlavou, zadarmo alebo zvysia podiel na zisku. Pretoze tak okatu reklamu som davno necital a neviem sa zbavit dojmu, ze si s nimi previazany aj inak ako bezny zakaznik.

Presne toto ma napadlo keď som čítal tie príspevky!
Dovo myslím,že trefa do čierneho. ;)
10.08.2013 - 15:07:21
02
reserve ucivo o ACT a planck+S-B by sa v hrobe obracali po tvojom tvrdeni a tie studie radsej nikomu nespominaj,ach jaj, prejdi si ucivo tusim to bola FYZIKA II-Planck+Steffan-Boltzmann+Kirhoff+Wien apod. napovie ti to vela
10.08.2013 - 16:39:23
00
Chalani uisťujem Vás že som snimi neni nijak previazaný. Mám rád pekné veci a ľudí čo robia poctivé produkty. Navyše to vedia zabaliť do peknej značky.

Nejdem o ich materiáloch nikoho presviedčať, určite je toho na trhu veľké množstvo, ja som len napísal svoju skúsenosť a nadšenie ktoré z Isadore mám.

Každý nech si vyberie čo chce a čo mu najviac vyhovuje. Čiže môj príspevok nemal mať žiadny marketingový motív. Ja môžem hodnotiť a odporučiť pozitívne.

Čo sa týka toho UV, keď to po sebe čítam, priznávam že som sa zamotal... Ale to nemeni nič na veci, že ten matierál je veľmi funknčný :-)
Držte sa
10.08.2013 - 20:33:40
01
Co hovorite na oblecenie z http://www.isadoreapparel.com bratov Velitsovcov ?


pozrel som tu ich stranku a musim povedat ze logo pekne, stranka tiez celkom ujde.... ale tie farby a asymetricke strihy sa ani mne velmi nepacia...ale vo svete je to asi popularnejsie - aj vetrovky klattermusen su zvacsa so sikmym zipsom :)... ale 95 eur za dres sa aj mne zda vela..

ale tie nohavice za 95 by snad este ako tak usli...ani casteli a ine znacky nie su o moc lacnejsie...
10.08.2013 - 22:20:58
01
Zdar. Planujem nakupit novu vybavu na cestak. Zatial pozeram len na nete, kedze na zivo obzriet nemam moznost. Abysom sa vhol kadejakej cine , pozeral som vyrobcov CZ/SK. Natrafil som na Fi Kalas. Konkretne dres Cyklo dres AMBITION X3. Potreboval by som aj kratasdy .Mate niekto skusenosti s vyrobkami tejto znacky?
13.08.2013 - 17:01:52
00
Kalas nepoznám, tiež som tam pár veci pozeral. Pozri niečo od author šiju to češi a u mňa zatiaľ spokojnosť :)
14.08.2013 - 21:36:49
00
Zdar. Planujem nakupit novu vybavu na cestak. Zatial pozeram len na nete, kedze na zivo obzriet nemam moznost. Abysom sa vhol kadejakej cine , pozeral som vyrobcov CZ/SK. Natrafil som na Fi Kalas. Konkretne dres Cyklo dres AMBITION X3. Potreboval by som aj kratasdy .Mate niekto skusenosti s vyrobkami tejto znacky?

Kalasa nosím už niekoľko sezón a plná spokojnosť. Toho roku som si u nich kúpil kompletnú sadu z limitovanej edície Focus Znojmo - môžem odporučiť
14.08.2013 - 21:43:14
00
Kalas bola jedna zo značiek, keď som sa rozhodoval pre oblečenie na MTB. Poskúšal som pár kraťasov a dresov z krátkym rukávom. Aj keď som nakoniec skončil pri iných značkách, môžem povedať, že mi dobre padol strih aj materiál bol na pocit príjemný. Koniec koncov to aj dobre vypadalo, takže touto značkou nič nepokazíš. Pokiaľ ti to sadne a páčia sa ti ich produkty, prečo nie.
14.08.2013 - 21:45:29
00
Nazdar. Chcem si kupit nove navleky na tretry zn. Endura MT 500. Neviem aku velkost. Mam 42 tretry a neviem ci rovnaku velkost alebo vacsie. Aby neboli male. Nema ich niekto odskusane????
24.08.2013 - 14:09:16
00
Pozná niekto tento obchod na cyklistické oblečenie? http://www.cycling-wear.com/ Objednával stadial už niekto?
26.08.2013 - 16:33:18
01
zase len samé čínske fejky od hora až dole :)
26.08.2013 - 17:01:04
00
:D
26.08.2013 - 17:04:38
00

MTBIKER odporúča

keyboard_arrow_up