Horal MTB maratón

10.08.2013
8. kolo - XCM Tour
MTB maratón
Svit (Slovensko)

Propozície, Súťaž, Reportáže, Výsledky
výsledky 2. etapy
10.08.2013 - 19:10:47
00
Nazdar Jozef. Som Ťa...

Cau Kamil, asi o 15,30 sme sedeli v kolibe a napchavali sa, ale so synom. Skoda, ze sme sa nestretli, mohli sme dat nieco na zahriatie.
10.08.2013 - 19:21:46
00
Chcem sa takto verejne podakovat chalanovy co nesutazil, ale asi na 25km na lejzi mi ponukol dusu a pomohol mi zo servisom, kedze som mal uz treti defekt, tak mu este raz velmi pekne dakujem, dosiel som na nej az do ciela, takze velmi pomohla. Nezapametal som si meno ale tusim ze mi hovoril ze bol s Batizoviec alebo Lucivnej, tak ak nahodou chodis tu na forum tak sa mi ozvy nejako sa ti revansujem. ;)
10.08.2013 - 19:31:38
02
Taktiež ďakujem za super pretek,aj keĎ som došiel už ked začalo pršať no čo už,organizácia regulovčíci značenie bufety perfektné,tak ako na horali vždy :) akurát ten štart Ízi mohol byť fakt posunutý,stretával som sa nimi v niektorých strmých pasážach...
10.08.2013 - 19:39:45
00
Skvele to bolo, zvedavy som na zazitky z krejzi, pocul som v cieli ze boli aj krupy
10.08.2013 - 20:16:30
00
Krejzisti, ako bolo na KH? Predpokladám, že veselo.
Ja som tento rok išiel Lejzi a pri mojifh silách som s rozhodnutím veeelmi spokojný.
Konečne som si maratón užil.
10.08.2013 - 20:22:28
00
ked sme prechadzali teplickou na kralovke slusne buchalo... tusim si to uzili na plno :)
maratonik fajn. trat bola vlhka a pekne drzala... znacenie fajnove obcerstvovacky na 1... dazd som si uzil od 54km do cielu.... na poslednom km ma dobiehajuci lejzisti vytocili tak som hned hodil 2 tigrov na korenoch , ale 21 poziciu som obhajil :D skoda pocasia.. 4h cakat na vyhlasenie sa mi nechcelo, v cieli nuda, tak sme to o 15 zapichli na cestu do Dk...
davam 1-, o rok pridem zas...kvalitne zjazdiky ma o5 pobavili
10.08.2013 - 20:29:45
00
zihadlo 5 si vyhral v tombole :lol: Co to bolo, nech napise milsu, on to bral namiesto teba potom :-)


Inak to bolo dnes zaujimave, 4-hodinovu burku som este nezazil, nic som cez okuliare nevidel a este mi aj brzdy prestali brzdit :lol:
10.08.2013 - 20:35:13
00
vyhral som startovne, necham nieco aj inym :)
PS: pekne som sa ponahanal s Juhaskou, ale na konci mi aj tak usla :$ :whew:
a teraz sup sem s fotkami,fotografov bolo ako maku
10.08.2013 - 20:36:39
01
Senzi bolo paradne, rychle ako nikda. Dupalo sa od zaciatku do konca. Cely pretek a organizacia paradna. Servis tiez super kedze som pred startom zistil ze lanko na zadnej prehadzovacke mam roztrapkane a drzalo tak na 5tich prutikoch, rychla a zadarmo oprava aj s materialom. Fakt velka vdaka servisakovi z Paul Lange Oslany. ALE BOLI AJ CHYBY!!! Hlavne cucoriedky co to zle zregulovali a ludia od 5po15 miesto na cca.30km kde sme sa napajali na cast trate co sa sla dva krat ale opacne nas nezregulovali a sli sme ako by do 2heho kola. Najviac to schytal chalan z ukrajiny, bol piaty a nakoniec dosiel 112.... Tomas Doubek si tiez zo 6teho miesta pekne zasiel. Ja som nastastie zo 7-8 miesta ostatnych po zjazde a rychlom vyhodnoteni ostatnych obratil.... 2km navyse a minimalne 5minut strata. Stava sa co uz ale nemalo by si.... CHYBA DVA. Vsade sa hovori o bezpecnosti, o tom aby sa nikomu hlavne nic nestalo a co to za puka poslalo ludi z DEJZI na trat v takom case ze sme sa stretali na uzkom singlaciku v protismere v plnej rychlosti v miestach kde sa ledva vopchal jeden bikei. VED TAM SLO LUDOM O ZIVOT!!!! Sam som bol 2krat skoro zabity zjazdarom a potom som ja skoro 2 zabil ked som siel dole a potom som sa sam skoro zabil ked som sa uhanil a vynieslo ma to do poriadneho rigola. Prve sa stava ale toto druhe je NEODPUATITELNE!!!!!!!!!!!!!!! toto bol fatal error.


Naposledy upravil Andobiker dňa 10.08.2013 - 21:09:48, celkovo upravené 1 krát.

10.08.2013 - 20:57:16
03
Mňa nasralo, že o pol štvrtej už nebol guláš.:) reku som sa išiel pekne poumývať, bajk tiež, prezliecť sa. Predsa som v cieli najprv aj chvíľu čakal kým pomenej pršalo. Ale asi som si nezaslúžil, mal som ísť rýchlejšie... Inak samozrejme všetko na jednotku a nenávidím ten singláč na konci :) Mokré korene, fuj!!!
10.08.2013 - 21:02:22
00
Čo sa týka tej jazdy v protismere. Senzisti ste boli takí rýchli, že ste narušili časový harmonogram a jednoducho sa to nedalo inak. Keď štartovali "izisti" a už sa vedelo, že sa asik kuva budete triafať, tak "Izistom" bolo niekoľkokrát opakované, aby dávali bacha, a aby na protismerných "senzistov" kričali, "Ideš dobre bla bla bla." To len, že sa to riešilo online.
10.08.2013 - 21:13:38
00
nebol problém náhodou v tom,že všetkým kategóriám (K/L/S) sa posunul štart a ízistom nie?Či posunuli aj im?

EDIT: akurát pozerám časy štartov a Senzi: 9:30 Ízi: 11:00. Naozaj tej 1,5hodinovej pauze nerozumiem...
10.08.2013 - 21:16:09
00
Čo sa týka tej jazdy v protismere. Senzisti ste boli takí rýchli, že ste narušili časový harmonogram a jednoducho sa to nedalo inak. Keď štartovali "izisti" a už sa vedelo, že sa asik kuva budete triafať, tak "Izistom" bolo niekoľkokrát opakované, aby dávali bacha, a aby na protismerných "senzistov" kričali, "Ideš dobre bla bla bla." To len, že sa to riešilo online.


Viem pocul som o tom, aj som sa bavil s izistami. Ale nebolo to jedno ani im ani nam na trati, tiez ich nebavilo brdit v zjade a do kopca museli tlacit kedze my sme leteli ako dabli kedze ciel bol blizko a o nicom sme nevedeli. Toto by sa fakt nemalo stavat, uz to ze sa ide nazad taky kus po tej istej trati tiez neni moc idealne riesenie....
10.08.2013 - 21:33:06
02
Pocuj, mohol by si si zmenit podpis? Rozbija to forum.
10.08.2013 - 21:42:44
00
keyboard_arrow_up